• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@lenda01 sestřička mi říkal 20minut....no jsem si říkala že by mohli zavádět nějaký špunt aby to nevyteklo :slight_smile:
6. led 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kiara81 Ahojda,my jsem se asi ještě nepotkaly.Každopádně zítra tfůj,tfůj.To bude krásně pokračovat ten rok 2011.Nene neznám
6. led 2011 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kiara81 tak si tam hezky poveget..dvacet minut je pohodicka, my po transferu tam lezime dve hodky se zadkem nahoru .. to te pak pekne boli celej clovek :slight_smile: a neboj nevytecou, protoze se krasne chytnou vajicek :slight_smile:
6. led 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenda01 Jo holka kdyby celej člověk,ale mě bolí moje velká prdel. :grinning:
6. led 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata nemam o nic mensi a boli me taky... a zada a kostrc... ale to je tim, jak na ne tlaci ta velka prdel :slight_smile:
6. led 2011 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenda01 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hele naposled mě chytla křeč do nohy a mravenčení a ten můj chytrák mě začal masírovat nohu.Já ho málem zabila.
6. led 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata mas taky takovou panickou hruzu, ze kdyz se jen o kousicek posunes nebo jen malinko hybnes, ze je vsechno v haji? Ja jestli jsem takovej blazen jen ja :slight_smile: lezim jak pribita a mam strach abych si nechtela psiknout a vsechno to ze me nevylitlo :slight_smile:
6. led 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenda01 Tak to tě můžu uklidnit 3x transfér a pořád sotva dýchám.Představa posunutí o píď tak píšu katastrofický scénář.Ale hele někde se leží s nohama nahoru třeba jen hoďku a stejně.Když si pak představím přes ty hrboly co jedeme domů.No co ,ale ten strach k tomu patří.to je jasný
6. led 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
HOlky manžílek mi udělala obloženou houstičku,čajíček a prý jestli něco bude :grinning: a to nevím,že mě se vůbec nechce :grinning:
6. led 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata ma to ale dobre promysleny :slight_smile: nejdriv dobrou vecu a neco k piti a pak hnedle na vec :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kiara81 Taky držím pěsti,a kolik jich bude?1-2? :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 děkuji já nejdu na IVF ale na IUI no ale mám dvě vajucha tak se to tam musí ted poprat samo no doufám že to dopadne a holčička se prokouše :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata no potkaly právě ted :slight_smile: jsem Andrea....jinak bud ráda že neznáš...je to můj bejvalej a mlátil mě ted s tou čubkou co mě podváděl má dítě...to jsem mu však přála jelikož tam je to jen o sexu ale dle jeho slov má v hlavě nas......ona si chudinka myslí že si jí veme...a čeká na prstýnek...chich..jsem hrozná vím ale oba maj co chtěli
6. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda holky zase jen nakukuju ,tak držím všem pro jistotu palečky :grinning: já jsem dneska zase o rok starší tak jsem se s manžou v restauraci hezky napapala a je mě fajn :grinning: ale slavit budem až zítra jinak jak tu válčíte,ženy :grinning:

@rvasata máš odepsáno a děkuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale dočtu vás až zítra dneska jsem nějak ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenda01 dvě hodiny???jéžiš no tak to je mazec
já nevím jestli budu nohama nahoru nebo jak to vám poreferuju zítra :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 přeji hodně zdravíčka k narozeninám
6. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Evik31....všechno nejlepší k narozeninám.

Rvas......já tam taky bydlela,než jsem sem se odstěhovala do Třebše.

Holky,vycházím z hospody,a normálně na chodníku vyloženě zrcadlo,bylo to hrozný dostat se domů,domů to máme cca50metrů.Tak jsem vzala lopatui a posypala chodník pískem,no hrůza

Tak dávej te pozor
6. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenda01......já na posezení zblajznu 4 šunkový chlebíčky,já je prostě miluju
6. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 vse nejlepsi k narozeninam :slight_smile:
@kiara81 myslim ze budes taky se zadkem nahoru ale budes moct po dvaceti minutach bezet dom :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja to pro dnesek balim .. mejte se tu a dobrou noc
@kiara81 na zitra tfuj tfuj tfuj pro stesti :slight_smile:
6. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenda01 moc děkuji......
6. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygr21 Takže jsme byli vlastně sousedky :grinning:
7. led 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kiara81.....máš dneska velký den?tak at to dobře dopadne

Dneska jsem první,doufám že né nadlouho.
7. led 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Rvas....zdravím.Byli jsme.Já jsem bydlela v ulici Kejzlarova.
7. led 2011 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
7. led 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenda01 no promyšlený to měl dobře,ale nic nebylo.Hihihi
7. led 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kiara81 Renča zdravím,joo hele každý má to co chce.Já jsem taky škodolibá to si nemysli
7. led 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak to byla dneska klouzačka.Fůůůůj.Jsem se doklouzala zdáně do školky a pak ze školky.Malý kopeček k nám do vesnice a teda snad lepší mít brusle.to auto si dělalo co chtělo :angry:
7. led 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Rvas.....hlavně že se vám nic nestalo
7. led 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygr21 to ne,jela jsem fakt pomaloučku,krokem.Odpoeldne to bude už dobrý.Taje to.
7. led 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek