• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Zdar buřt tak jsem tu,evík si přidadal :grinning: a tady leje a leje :angry:
27. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
:sunglasses: Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

:sunglasses: rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

:sunglasses: dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

:sunglasses: lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.

:sunglasses: evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

aby to bylo veselejší :grinning:
27. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem chtěla pucovat okna tak teda asi né,když vidím co se venku děje :astonished:
tak si vytáhnu žehlení at je vidět,že doma nezahálčím :sweat_smile:
jinak co budete vařit dámy já asi osmažím květák a brambůrek :confused:
27. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
a tady nikdo tak půjdu asi nakoupit noooooo hlavně si musím vzít deštníček :grinning:
27. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 no ty jsi pilná včelička.Na okna se fakticky vyprdni.V tomhle počasí to nemá absolutně žádnou cenu.No já mám ze včera halušky :grinning:
27. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata mnam mnan teda :fearful:
no ale to žehlení nějak oddaluju,ale budu se muset do toho zakousnout no já už vařím květák a pak musím skáknout do toho krámu konečně
27. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 já mám květák a brokolic v lednici tak budou zítra placičky.no já žehlila v neděli :grinning:
27. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata tos mohla říct bych ti poslala i svoje prádlo :wink:
já zas budu muset zabrousit na nějaké recepty už nevím co vařit je to prostě hrůza,dělám to ráda,ale to vymýšlení mě sejří :unamused:
27. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Joo hola já toho moc neměla.Výhoda školky je,že v neděli vše vyžehlím protože by jinak nic na sebe neměla.TAkže se mi to nehromadí :grinning:
27. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata to já si taky říkám ,že budu žehlit každou neděly,ale pak my do toho vždycky něco vleze a pak večer jen rychle vyžehlím manžoj a sobě věci do práce co vím,že budem potřebovat, jinak máme oblečení docela dost tak je to v poho,ale potřebovala bych nějaké kalhoty :unamused: ,ale pořád čekám ,že si spíš půjdu koupit ty těhu,ale asi si dřív koupím ty nové :wink:
27. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Eviku, já taky nevím co furt vařit a hlavně to vymýšlení receptů mám spoustu,ale stejně pak vidím,že vařím furt to samé :sweat_smile:
Dnes máme jako vždy zbytky od víkendu,kuřecí roládu plně¨nou bedlama a rýři,míme tam i řízky z hub tak snad do zítřka je vystaráno,ještě uvidím až se do toho pustí manžel :angry: a podle toho se uvidí co budem vařit.
27. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 No tak to já když už mám vyndaný žehlící prkno tak to vyžehlím vše najednou.Mě by se pak totiž nechtělo a i tak my to dá ale přemlouvání
27. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, tak jsem teď volala a krev je prý pozitivní, ale dr. mě chce vidět už v pátek, není to nějak brzo? Trochu mě to znervóznělo jestli je všechno ok.
O žehlení se nebudu ani vyjadřovat,mám tady velkej přeplněnej koš prádla:stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea je tak to je paráda blahopřeju,neboj to dopadne dobře určitě to nebude nic vážného držím pěsti :wink:
@evaav ahoj no já jsem taky zvědavá jestli zbyde něco na zítra :grinning:
doufám že ano,jinak teda nevím budu muset kouknout na net
27. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata tak to já ho z chutí zase uklidím,ale dneska ho vytáhnu je tam hnusně jak kráva už tady píšou,že se zvedaj hladiny řek se z toho poseru a ted volal manža ,že mu umřel bratránek tak zas jeden hnusnej den ach jo a to 3.10. to bude rok co mku umřel tatka nějak se nám to zase začíná kupita zas to hnusný se z toho poseru :frowning2:
27. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic jdu vyluxovat a setřít máme i službu na chodbu tak to musím udělat ,nebo se ta důchodkyně vedle posere :rolling_eyes:
27. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 teď si nadávám že mě nenapadlo se zeptat, že mě to vždycky dojde až po :angry:
Já taky nevím co pořád vařit,tak někdy kouknu na recepty na netu a něco vylosuju a když se zeptám manžela co navrhuje tak je to pokaždý jen svíčková a sýrová omáčka a tu já nerada, pak mi řekne ať něco vymyslim když se mi jeho návrhy nelíbí :grinning:
27. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea no koukám s tím jídlem je to všude stejný to jsem ráda,že to není jen u nás :grinning:
jinak mě taky napadne se na určité věci ptát až my to dojde a to někdy trvá déle,hele neboj to bude v pořádku já tomu věřím,kdyby to bylo jo vážné tak chtějí,aby jsi přišla hned třeba tam pak dr. není ,nebo má hodně objednaných pacientek a ted má prostě místo tak tě vezme dřív neboj bude to OK!!!!!!!!!!! :wink:
27. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 snad jo, kdyby bylo hcg nízký tak by mě asi jen řekli ať přijedu na krev.
S tím jídlem je to všude stejný, dneska nevařím, taky dojídáme zbytky od včerejška :slight_smile: a zejtra budu dělat znojemskou, takže taky žádnej zázrak.Chodím koukat na recepty.cz většinou něco najdu v top 100.
27. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea -Tak super,určitě to bud dobré :wink:
27. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@evaav a jak ubíhá tobě to dlohý čekání, obdivuju, že vydržíš netestovat :wink: já nevydržela nikdy, vždycky jsem potřebovala vědět jak na tom sem.
27. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea já náhodou znojemskou mám hrozně ráda,ale moc jí nevařím jelikož manža nemusí omáčky kde je teplá okurka,ale u mamky jí vždy zblajznu :grinning:
já chodím hodně zas na maminčiny recepty a nebo na top recepty,ale ty maminčiny vedou tam se inspiruju hodně :sunglasses:
@evaav jak pak se cítíš ty ,já mám zatím pořád na návštěvě mrchu,ale už to začíná pomalu polevovat tak snad to bude dobrý a brzy jí udělám krásný čau :grinning:
27. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 mrknu tam :wink: já jsem teď závislá na tvarohový pomazánce s jarní cibulkou, musim ji mít každej den :grinning:
Koukám, že ti to s tou mrchou vyšlo akorát, v pátek máš nástup do nemocnice jestli si to dobře pamatuju :slight_smile:
27. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
tady se vaří? my měli o víkendu segedínek.Mňam mňam.

Včera konečně dorazila mrcha takže jsem si dneska volala do Sanusu.jdu 6.10. na utz před KETem.
27. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé ,můžu se připsat do seznamu?
27. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlina jasan ,že se můžeš přidat ,já ti tak závidím ten ketík ach joooooooo :frowning2:
@lintea doplnovat vápník je dobrý :grinning: jo vyšlo mě to akorát naštěstí :sweat_smile:
27. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 -cítím se až podezřele moc dobře vážně mi nic není,sem tam zapálá žáha,břicho cítím trošku,ale né nějaký tlak,ale připadá mi takové trošku nafouklé, možná tlusté :sweat_smile:
Já se fakt spíš bojím testovat mám strach,že tam nic nebude i třeba bude? Už to nějak vydržím,před chvílí mi psala spoluležnice po transféru,že si dnes koupila test a prubne ho já ho doma mám,ale bojím se no jsem hold posera.Ale,ani při svém prvním IVF jsem netestovala vdržela jse na krev.Po ketu jsem to udělala a nebylo tam nic a bylo mi z toho mizerně tak chci věřit,že je snad vše v pořádku.No a jestli ne tak se v pondělí ožeru :pensive: :sweat_smile: příjde mi rodíčák tak bude za co,ale raději bych se v pondělí namazala třeba po limče :sweat_smile:
27. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@evaav tak držím moc palce,aby to byla ta limčáááá a bud snob a kup si nějakou dražší na tu oslavu :grinning:
27. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 -když, tak dětský šampus?
27. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@evaav no jasan ,když oslava tak jedině se šáněm :grinning:
27. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek