CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
10. led 2011

@tygr21 Koupila jsem Whirpool AWE 6419 Zlevněná asi z 11000 na 6500Kč, tak to není tak hrozný +300 dovoz. Ještě, že se mi posrala teď po vánocích, když jsou slevy.
Práci už bych měla, ale potřebují, abych nastoupila co nejdřív, jenže já chci ještě na KET a tak nevím, jestli budou čekat až domarodím. No uvidím, ono to nějak dopadne.

tygr21
10. led 2011

Majka....já mám vybranou digi Indesit Wite 71 za 7320kč,je pěkná a jinou nechci.

tygr21
10. led 2011

Spletla jsem číslo je to 127,tady je: http://pracky.heureka.cz/indesit-wite-127/

majka43
10. led 2011

@tygr21 Já mám dobrýho kámoše v elektře a ten mi říkal, ať hlavně nekupuji indesid, že brzo zreznou a že jsou tak na tři roky. Já měla Whirpool i předtím a měla jsem jí 13 let a žádná oprava. Ségra jí má už 15 let a v pořádku a máma jí má taky 13. Mě odešla, že je vykloktaly nějaký čepy u bubnu a začala téct. Na tu heureku jsem taky koukala, ale taky jsem koukala na recenze a někdo tam psal, že mu zboží dovezli až za měsíc a tak to mám z www.levneelektro.cz
V sobotu jsem jí objednala a zítra mi jí dovezou a peníze až při předání.

majka43
10. led 2011

@tygr21 A tam jí mají dokonce za 7100 tu tvojí.

majka43
10. led 2011

@tygr21 Koukám, že máš plastový buben, ten jsem měla taky, teď budu mít nerezový, tak uvidím, co bylo lepší.

tygr21
10. led 2011

Majka.....jenže jakmile jsem ji viděla,tak jsem si řekla,že tu chci a žádnou jinou,prostě láska na první pohled.To si mě moc nepotěšila ☹ ,takže abych se podívala po jiný?

lenda01
10. led 2011

ahojky holky... tak jsem tu zase celej vcerejsek nebyla, jsem pekna ostuda.. jak se tu vsechny mate 🙂
@skol drzim moc pesticky a uz se tesim na testik 🙂
@dasty79 jak se citis ty nase tehulko 🙂 ja z toho mam takovou radost, ze to furt musim psat 🙂
@kiara81 a jak se citis po IUI ty? Bolesti uz trosku odeznely a dopadlo i domaci snazeni...? No nezavidim ti to pri bolestech jeste snazilkovat, ale kdyz to musi byt, vid?
@majka43 s tou praci to mas ted taky na prd, ale ja bych sla do prace aspon prijdes na jiny myslenky a ejhle co cert nechce, hnedle budes tehulka 🙂 znas tyhle zakony schvalnosti 🙂
@tygr21 s prackou se mozna opravdu zkus jeste poradit a procist nejaky diskuze a jestli ma Majka kamarada v elektru, tak ty o tom vetsinou vedi nejvic... ale konecny rozhodnuti je stejne na tobe a jestli si se zamilovala do indesitky, tak si ji proste koupis 🙂

majka43
10. led 2011

@tygr21 Tak se z někým poraď nebo se podívej na nějakž recenze na Indesid, ale mě od ní fakt zrazoval.

majka43
10. led 2011

@lenda01 Lenda já tahám v práci padesátikilový pytle. To by fakt nedopadlo. Jedině nastoupit do nový, ale pak jim říst, že jsem těhu? Ne já musím doma vydržet i kvůli nemocenský, ještě jí mám vystavenou ve starým roce a měla bych víc.

lenda01
10. led 2011

@majka43 no vsak prave ja myslim do novy... ale je to jen na tobe... ale slib mi, ze kdyz budes na neschopence, nebudes se na to upinat.. bud jako ja, ja jsem taky normalne fungovala a snazila se na to nemyslet a ejhle... 🙂 ted uz to dopadne..musiiii 🙂

kiara81
10. led 2011

@lenda01 ahojda no včera už bylo dobře snažilkování jsem musela přímo přetrpět ale dala jsem to...ale co je zas za problém je že na levém vaječníku jsem měla folykul 13cm a asi neprasknul po pregnylu a dneska nemůžu ani dosednou takže si myslím že cysta...docela jsem na to trpěla tak uvidíme jak to bude jestli rupne nebo ne ale když beru ten utrogestan tak nevím nevím...
tenkrát jsem měla cystu o velikosti grapefruitu...no ale to jsem si ani nesedla...no uvidím do konce týdne a pak zajedu ale nechce se mě otravovat doktory....a co ty jak se máš?už nevolnosti jsi psala že lepší tak je to tak stále????

tygr21
10. led 2011

Holky,děkuju za svoje názory,já se zeptám a uvidíme.

Kaira.....jak se cítíš:

Dasty,,,,,jak se cítíš ty?

majka43
10. led 2011

@lenda01 Ani sem nebudu za váma chodit, abych se nestresovala. Počítač vypnu a bude to.

tygr21
10. led 2011

Majka.....opovaž se 😠 ,ono se ti u nás nelíbí?

kiara81
10. led 2011

@tygr21 ahodja děkuji za optání je mi už dobře jen mě ted trápí zřejmě cysta na levo..ale tak to mám každou chvíli tak to není tak hrozný ale mohla by rupnout aby to nebolelo....
já si kupovala Gorenje a jsem spokojená je na 7 kg plno programů a myslím za 11tis.ale fakt můžu přát jednou za 14dní jelikož se tam vejde kupa prádla.....a nemusím každej druhej den....

kiara81
10. led 2011

@majka43 no to přece nemůžeš...aspon se tady z toho vypovídáš....nebo dopadne nám to všem kdo čekáme ....

kiara81
10. led 2011

holky mrkněte do galerky jaký miminko jsme si přivezli včera 🙂

lenda01
10. led 2011

@majka43 no ja myslim, ze mezi nas chodit muzes, ale nikam jinam na internet je lepsi nechodit.. me to cteni toho vseho taky moc na psychice nepomahalo..
@kiara81 jaj tak to je mi lito s tou cystou, ty vogo ani si nechci predstavit, jak to musi bolet ☹ na vase krasny miminko jsem koukala uz vcera a je totaaaaalne boziiiii 🙂 ja miluju psy a ten vas je teda krasnej, ale oni stenatka jsou vsechny krasny 🙂 jinak ja s nevolnostma asi dobry, jen jsem dnes rano byla na nehtech a malej jsem tam nehtarce omdlela, tak jsem si tam na chvilku musela lehnout a pak jsem si dala hodne sladkou stavu a bylo to OK... co me se jeste nestane... 🙂

majka43
10. led 2011

@tygr21
@kiara81 Nebojte holky, to nevydržím. Co bych tady dělala? Myslím doma.

kiara81
10. led 2011

@lenda01 no bolí to na dosednutí a každý krok...ale největší bolest je až rupne ale zas je pak klid...
no jinak je to prdolka...ráno měla roupy tak tady za náma lítala jak praštěná večer semnou nechtěla být prostě brečela asi se jí ztýskalo po mamince a tak jsem jí donesla Katyně tak a byla spokojená a spinkala až do rána....ted furt lítáme jak mag....oři furt ven s ní čůrat..je to cca 15min...ještě že máme plovoučku.....že se to setře...přidám další fotky včera si Pátik lehnul na zem a čučel na telku tak to samé udělala Kejsynka...no je to prostě prča...
no jak tak to z tebe musela mít nehtařka radost....mě takhle v salonu na nehtech omdlely hned tři ženský a pak mi ještě řekli že jsou v pohodě jelikož ví že maj první pomoc od sestřičky ale dostat je ze židle na zem když maj o 20kilo víc to mě moc v pohodě nepříjde...

lenda01
10. led 2011

@kiara81 jj s tema stenatkama je to tezky nez se nauci, ze curat se ma jen venku a ne doma a clovek s nima musi mit tu trpelivost chodit furt ven 🙂 ale kdyz oni jsou tak boziiii 🙂 uz se tesim na dalsi fotecky 🙂
no ja nastesti neomdlela, lehla jsem si tam na gauc a dala mi mokrej rucnik a pak to preslo... to jsem tam zazila poprve, tak mozna je to tim tehu 🙂 no tak se mnou by si se taky pekne nadrela, kdyz vidim tve fotky, mas tak ctyricet kilo i s posteli a to je pak kazdej min o dvacet kilo tezsi 🙂

tygr21
10. led 2011

Kiara81......a jak se tam dostanu?.Mě se právě líbila proto,protože je ačková.

kiara81
10. led 2011

@lenda01 🙂 😀 no když mi přidáš 10kilo tak budeš hodná 😉
tak to máš tím těhu tak než půjdeš nehtíkovat tak si dej něco sladkého a hlavně napitá!!!!!! 🙂
fotečky dodám bud během dneška či zítřka

kiara81
10. led 2011

@tygr21 zadej si na seznamu do vyhledavače Gorenje WA 73141

tygr21
10. led 2011

Kiara.....miminko je pěkný,co to je za rasu?

lenda01
10. led 2011

@kiara81 jj priste uz tu chybu neudelam... dam si kupu sladkyho a hodne se napiju... jooo doma na gauci je proste nejlip 🙂 jen chci videt ve stredu tu cestu do HK .. uz ted se ji bojim ☹

evik31
10. led 2011

ahojky holky nakukuju po noční stihla jsem už i kadeřnici a ted se jdu s tou načesanou hlavou dospat a pak zas juknu
@kiara81 mimi krásný 😀

kiara81
10. led 2011

@lenda01 pročpak se bojíš????jako té cesty nebo UZ???

kiara81
10. led 2011

@tygr21 je to labrador...máme už 7letou tak jsem jí pořídili miminko nikdy neměla štěnátka