CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
1. únor 2011

Já třeba dneska taky špiním, nevím proč, když to mám dostat až za dva týdny.

hanysek.hanysek
1. únor 2011

No já měla tu kapku krve a špinění 10dní před menzes. Bolí mě břicho a je mi špatně od žaludku. Tak opravdu nevím.

majka43
1. únor 2011

@hanysek.hanysek Tak zkus test.

dasty79
autor
1. únor 2011

@paja1 - pozitivníma myšlenkama se jedině přivolají dobré zprávy 🙂

@samanta001 - krásná fotečka 🙂 🙂 🙂 Já jsem dnes 7+2 🙂

dasty79
autor
1. únor 2011

@hanysek.hanysek - zkus testík 🙂 Možné je všechno 🙂

dasty79
autor
1. únor 2011

@paja1 - a břicho bolí jako před ms.Mě taky bolelo 🙂

hanysek.hanysek
1. únor 2011

Zkusím test a uvidím, ale sourozeneček by se hodil :o) akorát bych se musela šetřit, malému bude v březnu rok a jsem po císaři. Uvidíme, ještě se mi to nikdy nestalo mít takový menzes, nebo co to bylo.

tygr21
1. únor 2011

že by další těhulka? @hanysek.hanysek ahoj a vítej

hanysek.hanysek
1. únor 2011

@tygr21 ahoj,myslím že těhu neee. Nevím jestli mi test něco ukáže,když to mám dostat 4.2. tak opravdu nevím, co to bylo.

tygr21
1. únor 2011

@hanysek.hanysek třeba je to nějaký rozhozený,mě se to taky stávalo.A kam chodíš?

lenda01
1. únor 2011

teeeeda tam je ale kosa, jsem rada, ze jsem doma.. papani nakoupeno, takze hlady neumreme, takze zase pekne dlouho nevystrcim palec z bytecku 🙂
@samanta001 no to je krasavec... tak se drzte a opatruj se a nech se pekne obskakovat 🙂 co nevolnosti? Uz se ti ulevilo?
@paja1 jeee to jsem se krasne usmala jak si tu napsala, ze si das obidek za pet krku.. takovy pozitivni mysleni se mi moc libi 🙂 a ja bych brala jedno nebo dve hlavne nejaky a hlavne aby se zuby nehty drzelo aspon devet mesicu u me v brisku 🙂 nechci toho moc, ze ne? 😀
@hanysek.hanysek ahojky a vitej 🙂 taky bych udelala testik, protoze to spineni mohlo byt opravdu zavrtavani.. drzim pesticky na pekny dve // 🙂

tygr21
1. únor 2011

Lenda01......je tam opravdu hnusně,to je dobře,že neumřete hlady,chyběla by si tu nám

lenda01
1. únor 2011

@tygr21 myslis ze by se vam styskalo po tech mych depkach? To asi neeee 🙂

lenda01
1. únor 2011

@evaav jo Evi ja jsem taky navrch jakz takz ze vypadam ze jsem v pohode, ale jak jsem chvilku sama tak bulim.. ty vogo ono se proti tomu neda nejak nic delat ☹

tygr21
1. únor 2011

Lenda001..... ☹ stýskalo a moc

hanysek.hanysek
1. únor 2011

Tak sem dělala testík a nic. Těhu nejsem. A to sem měla digitální test, který ukáže těhu i 4dny před očekávanou menstruací. Tak snad někdy příště. Uvidíme, jestli v pátek dorazí menzes, když ne, tak zkusím znovu testovat.

na_aty
1. únor 2011

Ahoj holky,
tak jak jsem psala, že jsem měla nemocného syna, tak jsem dnes volala doktorce na výsledek výtěru z krku a má streptokoka v krku a já taky :o(... Po měsíci domácího snažení, kdy ve mně byla aspoň maličká naděje, že se to přece někdy musí podařit si teď zase říkám, že když mám ten bacil a antibiotika, bude lepší, když to dostanu... :o( MS mám mít 4.2., tak uvidíme... nic mě ale nebolí,tak se to nejspíš asi nepovedlo, jako vždycky... 23.2. jdeme do Sanusu, tak nám tam snad pomůžou... mám dnes nějakou depku, tak se omlouvám za "vypovídání se"..ale potřebovala jsem to... Sice na jednu stranu můžu být ráda, že už jednoho syny mám, ale já sama jsem vyrůstala jako jedináček a tak synovi chci dát sourozence...Vůbec nevím, co budu dělat...když se to nepovede...Já vím, nemyslet skepticky..ale když ono to někdy nejde... Tak se mějte moc hezky, buďte zdravé a papa.M

kiara81
1. únor 2011

ahojda děvčata tak po dnešním vyšetření nesmím otěhotnět nejméně dva měsíce... ☹
@lenda01 vidíš já říkala že budem bojovat spolu

na_aty
1. únor 2011

@kiara81 ahojky, můžu se zaptat proč? O

lenda01
1. únor 2011

@kiara81 jaktoooooo...??? 😨 zrovna dneska jsem na tebe myslela, kam si se na ztratila a ty prijdes s takovouhle zpravickou..ale moc si me potesila, ze se mnou budes drzet basu a budeme pak ty nerviky prozivat spolu..teda doufam, ze me to dr. dovoli
@na_aty neee nesmutni... ja jsem teda zrovna ta prava, ktera ti bude radit proti depce, kdyz v tom sama litam... ale nezoufej, my budeme bojovat s tebou a jestli to ted nedopadne, tak sezobes antibiotika a vrhnes se do dalsiho pokusu... uvidis, klapne to 🙂
@hanysek.hanysek to je mi lito, treba se tam jeste na tom testiku to pozitivni tehu ukaze za par dni... 🙂

tygr21
1. únor 2011

@kiara81 proč pak,co se stalo ☹

hanysek.hanysek
1. únor 2011

@lenda01 v pátek bych to měla dostat, myslím, že z těhu nic nebude.

lenda01
1. únor 2011

@hanysek.hanysek to me mrzi ☹ ja chci aby tu byla nejaka dalsi tehulka a prskla na nas trosku toho tehu stestiiii 🙂

kiara81
1. únor 2011

@lenda01
@na_aty
@tygr21 no dneska jsem byla na nakloněné rovině skrz tlak jelikož mám kolapsové stavy a omdlívám...jako řeknu vám že na tohle mě už nikdy nikdo nedostane...navodili mi ty problémy co mám a už v první minutě co mě stavěli z lehu do sedu tak už doktor na sestru luskal at jde zas zpět do lehu jsem tam omdlela né do bezvědomí ale chtěla jsem utéct dát nohy nahoru hrozně dlouhý mě to přišlo chtělo sem i zvracet nic jsem neviděla nic jsem neslyšela ruce jsem měla v křeči skrz hyperventilaci a primář říkal že tep katastrofa a tlak hrůza...takže se uvidím za dva měsíce jestli to pomohlo ale jako jsem mu řekla rovnou že na tohle mě už nikdy nedostane....no tlak jsem měla jen tak pro info 58/38 s tepem 102

sissi6
1. únor 2011

@lenda01 to co tě potkalo, by ve mě taky zůstalo na pořád, drž se, brzo se dočkáš krásného miminka. To je dobře, že máte ještě 4 mrazáčky, mezi nima bude nějaký bojovníček, nebo zrovna dva najednou. Kdyžtak půjdeme bojovat v dubnu spolu, podle mých výpočtů bych mohla jít nějak před velikonocema

@tygr21 jj ms už se normálně rozjela, nejspíš příští pátek IUI, podle toho jak to dr. spočítá. A co vy máte za problém? Do třetice to určitě dopadne, moc ti to přeju.

@dasty79 neměla jsem test a když jsem si ho v neděli koupila, tak už jsem začala krvácet, tak mi přišlo zbytečný testovat

samanta001 moc gratuluju, krásná fotečka


hanysek.hanysek
1. únor 2011

@lenda01 Jen mě znepokojuje, proč jsem měla 10dní před očekávanou menstruací na toaletáku krev a trošku sem špinila a druhý den taky nepatrné špinění. Tak nevím, kde se stala chyba.

lenda01
1. únor 2011

@kiara81 no tyyyy vago... ja mam tlak 98/58 a myslela jsem si ze mam nizkej.. to se divim, ze s takovym tlakem jako muzes fungovat ☹ brrrr je mi ulne spatne kdyz si to jen predstavim ☹ takze jsi dostala leky a ted se bude cekat jak to klapne, ju?
@sissi6 taky doufam, ze v tech ctyrech eskymaccich bude jeden nebo dva bojovnicci kterym se u me zalibi... holky ja mam radost, ze budete bojovat v breznu nebo v dubnu se mnou 🙂 i kdyz teda bych vam ty briska prala i driv.. treba ti to ted klapne nebooooj 🙂

na_aty
1. únor 2011

@kiara81 To mě mrzí, hlavně abys byla v pořádku.. Já mám tlak taky někdy strašně nízký, ale problémy s omdlíváním zatím ne...Tak to teď zkoušejte doma, nemysli na to... hezky se to říká, já vím... :o)...

lenda01
1. únor 2011

@hanysek.hanysek chyba neni v tobe.. jestli to fakt nedopadne a to spineni neznamenalo to ze se tam zavrtalo, tak to mohlo znamenat ze se chytlo, ale neudrzelo a proto jsi spinila.. hlavne neves hlavu... na depky jsem tu jaaaaa 🙂 vy musite bojovat holky...

hanysek.hanysek
1. únor 2011

@lenda01 Uvidíme v pátek, jestli se mrcha dostaví.