• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@hanysek.hanysek kdyz dorazi, tak hnedle dalsi snazenicko .. neni nic lepsiho :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no já měla tlak tak kolem 100/60 tep 100-120 mám i totiž bušení srdíčka...no píchli mi do žíly lék aby mi vavola tu stresovou chvíli kdy jdu k zemi...no v leže dobrý jen tep se zvyšoval a pak mě pomalu zvedali do stoje a už v polovině jsem cítila přesně to co normálně když to na mě jde...v tu chvíli jsem měla ten nízký tlak...a tep hodně vysoký k tomu tlaku no ale já nemůžu otěhotnět a být těhu :frowning2:
@na_aty
1. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 no ale oni te daji dokupy a pak to pujde ne? ten tep mas fakt hodne, to ja mam tak 65-70 to ti musi hodne busit srdicko... tak se setri at naberes sily ...
1. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Tak je to super.depku pošli za dveře,a tím se dříve dáš do kupy,musíš být i v pohodě.A pak vše bude coby dup.No za 5krků,ale ty malé porcičky-moc toho nesnědli. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale já jsem si dala trochu víc at je unesu. :grinning: :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 delas dobre.. hodne papat at mas silu.. tu budes potrebovat, takovy ctyrcatka ty se pronesou :slight_smile: juuu jak ja ti preju aby se chytly.. jestli ne, tak fakt na tomhle svete neni spravedlnost :frowning2:
1. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Já z tebe umřu Jo čtyřčata se pronesou.
1. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ja vam pak budu jezdit pomahat hlidat, az si budete chtit s Katou oddechnout :grinning:
1. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no když jsem tam přišla tak to mín jak pod 100nebylo...pak jak mi dali léky na uklidnění tak jsem měla 89 a mám hlavně problémy když zalehnu to je mazec přes den to tak necítím nebo mi to nevadí...
a jak se cítíš ty?už je lépe?těšís se určitě do dalšího snaženíčka..vid?
1. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 no ale i tech 89 je dost, ale hlavne kdyz by ti to dostali nekam do normy aby si mohla vesele tehulkovat... :slight_smile: jak se citim ja? u me je to jak na houpacce :frowning2: chvilku nahore a chvilku dole ale urco vim, ze az budu vedet, ze se blizi transfer bude mi hnedle lip.. ted mam bobky z ty kontroly co bude pristi stredu.. mam strach co se tam dozvim... ja uz bych chtela transfer treba hned zitra :slight_smile:
1. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 a co by jsi se měla dozvědět jen to že je vše v pořádku přece ne? :wink:
1. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 no mam strach ze rekne ze me nechce videt driv nez za ctvrt roku a to ja nepreziju :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: tak kdepak vas vsechny mam..? :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi6 jaký máme problém?to nikdo neví.Neudržím v sobě zavedená embria.Jo vlastně se to jednou povedlo,ale jen na chvíli.

Dobré ráno,tady jsemmmmmmmmmmmmm :astonished:
2. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 hele ted tu ctu clanek a oni ty chilli papricky jsou fakt na to, aby se embryo udrzelo... precti si, je to zajimavy http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=5350 takze priste pekne papame vsechny feferonky :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 je to zajímavý.četla jsem i ten čaj na otěhotnění.To jsem nevěděla,ale děkuju
2. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 ja to taky vycetla na nejaky diskuzi tak to ted dukladne procitam :slight_smile: ted nam to proste musiii vyjit :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 ono to vyjde.Mám problém,jdeme 18týho na ples a já mám dostat ms 12-13tého.To bude hrůza.Ještě že mám červený šaty.
2. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

@tygr21 - třeba ms nepřijde :slight_smile: A nebo 18týho už bude pryč,ne?To já už tak 2roky chodím na plesy spíš v kalhotech a nějakým topu,tílečku,atd.
2. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygr21 - ty seš doma?????že seš pořád na MK?
2. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 to mas pet dni, to si odbudes pred plesem, neboj :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygr21 - já si taky myslím,že na ples už žádná ms nebude.Nebo kolik to máš dní???
2. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 a jak je tobe? Ty mas kvuli nevolnostem neschopenku, dovcu nebo trpis v praci?
2. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty79.......já právě nemám žádný katata a pěkný triko,ale snad to nějak přežiju.Jsem doma,protože sháním práci a jsem na úřadě.

@lenda01 no já to většinou mám 5dní,ale co když se to prodlouží.Kdybych nosila tampony,ale já mám vložky,snad to bude dobrý.
2. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - já chtěla vydržet v práci.Ale nešlo to.tak jsem teď doma.Uvidím - možná už do konce,možná tak 2-3 týdny.
Jo napsala mě PN obvodní kvůli nevolnostem a taky jak řáděj všude ty chřipky,tak abych něco nechytla.
Jdu na film - pak juknu :confused:
2. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 i pet dni by bylo uz takovy ze bys to mela jen trosicku a to uz nemuze byt zadna nehoda nebooooj :slight_smile:
@dasty79 uzivej si doma .. prace ti neutece a po matersky az do duchodu si ji uzijes az az :frowning2: preci jen mas doma svuj klid a zadny nerviky.. :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Už mám feferonky doma, ale ty naložený ve sklenici, snad to nevadí.
2. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Kdyby tak snad ti aj písnu? :grinning: :grinning: Kolik to máš km do Zlína?300:To je kousek :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 hele ja zobala minule stejny co ty a byly fajn.. ale cetla si tam, ze se maji vysadit az po potvrzeni srdicka a nevadi ani kdyz je budes zobat i pak.. ja je minule vysadila s pozitivnim testikem a to bylo brzo.. ted jich koupim viiiic a budu zobat furt a stale :slight_smile:
@paja1 jen 272,9km a 3hodiny 26minut :grinning: tak musis pisnout hooodne dopredu :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 5tý den už to skoro namám,ale mě to chodí po měsíci od 23-26dnech.Uvidíme

Vy jedete do Zlína?
2. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď dva dny špinila, myslíte, že to mohlo být, že třeba praskla ta cysta?
2. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek