CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
2. únor 2011

@tygr21 ne ne do zlina pojedeme na brigadu az bude mit Paja ty ctyrcata 😀 se tam budeme stridat abysme si miminka taky uzili 🙂
@majka43 tak to nemam tuchu, s cystou takhle nemam zkusenost.. ale jestli te uz neboli bricho tak treba praskla...

majka43
2. únor 2011

@tygr21 Jedou hlídat čtyřčata, víš? 😅 Já chytla zase nějakou chřipku, my si to asi předávámě přes monitor, jinak to nevidím.

majka43
2. únor 2011

@lenda01 Feferonky to jistí, to se zase bude chodit špatně na záchod.

paja1
2. únor 2011

@majka43 Tak holky já jím odededne transféru kromě 1dne co jsem zapoměla tak poctivě 2-3 denně,a ty co mám ted jsou ostrý jak ............,musím vyhazovat jadýrka.

My jsme si asi něco dali,ted si holky řeknou,že jedeš na návštěvu? 😀 😀
To je jen taková malá čertovinka,že?Ať se z toho nezblázníme.

Já si myslím,že jestli ti cysta praskla,je možné trochu špinit.Si zajdi k doktorovi na ultrazvuk,to tam uvidí,a ty se můžeš chystat. 😀 😀 😀 huráááááááááááááááááááááááá

lenda01
2. únor 2011

@majka43 ale to si budes uzivat, protoze budes vedet ze se v tobe hrejou bojovnicci 🙂 uz abysme je zase papaly, vid? to nam bude liiip 🙂

paja1
2. únor 2011

@majka43 Je to normální aby mě ty feferonky nic nedělali s tím záchodem?Já nemám problém?asi jsem imunní.

lenda01
2. únor 2011

@paja1 jen je pekne papej a at poradne palej protoze mimiskum se to libiii 🙂 juuu ted to klapne musi.. ja se tak tesim na stredu az nam reknes ty super zpravy 🙂

lenda01
2. únor 2011

@paja1 hele ja kdyz jsem si dala feferonku a zajedla jsem ji chlebem k snidani, tak mi to na wc taky nic nedelalo, ale jak jsem ji nicim nezajedla, tak to pak bylo au au auuuu 😀

paja1
2. únor 2011

@lenda01 No já je zajídám.a já mám vředy ani bych to neměla a zajídám to tak se to dá.

lenda01
2. únor 2011

@paja1 no ja myslim, ze to zajidani nema vliv na ucinek.. ja je taky zajidala a jak se pekne zavrtal ten jeden bojovnik 🙂

majka43
2. únor 2011

@paja1 Na ultrazvuk jedu 9.2 a když tam cysta bude, tak mi jí prej odsajou, ale já věřím, že už tam nebude.
@lenda01 Už se taky těším až je budu papat a myslím, že už začnu tak 3 dny před transferem. Nebo myslíš, že je to blbost?

majka43
2. únor 2011

Já je taky zajídala, jinak by se to nedalo.

tygr21
2. únor 2011

@lenda01 vemete mě sebou? 😀

Oni ty feferonky opravdu zabíraj?a to je jedno jaký?

lenda01
2. únor 2011

@majka43 no hele co jsem pochopila z toho clanku, muzes je zacit jist klidne prvni den cyklu.. ta prokrvena sliznice = krasnej pelisek pro mimco...tim asi dle meho nazoru nemuzes nic pokazit... juuu uz se tesim na feferonkovy obdobi 🙂
@tygr21 no jasne ze te vezmem a s tema feferonkama to nemuzeme vedet jestli to pomaha nebo ne, ale nam to pomaha .. vime ze delame neco pro peknou sliznici a o tom to je 🙂

tygr21
2. únor 2011

@lenda01 tak já je budu baštit taky,jestli mě je přítel nesní 😀

samanta001
2. únor 2011

@majka43 já myslím, že to špinění je určitě spojený s tou cistou taky jsem jí měla a měla jsem to taky tak a najednou byla pryč, já si ale píchala injekce, abych se jí zbavila ty na to něco bereš?
@lenda01 nevolnosti jsou pořád, ale nezvracím. Dá se to přežít.

majka43
2. únor 2011

@samanta001 Beru Norethisteron.

dasty79
autor
2. únor 2011

@paja1 - a dej si červený vínko!!!!To taky pěkně drží plod 🙂

Tak já s cystou naštěstí ťuk,ťuk ťuk zkušenosti nemám...

hanysek.hanysek
2. únor 2011

Do pátku sice daleko, ale menzes nikde, břiško chvíli bolí jako na menzes a pak je mi zase špatně od žaludku. Tak já fakt nevím. Ale chci to vědět, co ta kapka krve a to špinění bylo!!!

majka43
2. únor 2011

@hanysek.hanysek Tak si udělej ten test, už by ti mohl ukázat.

hanysek.hanysek
2. únor 2011

Dělala sem včera a nic. Těhu nejsem.

majka43
2. únor 2011

@hanysek.hanysek Tak to neřeš, mě řekl doktor, že to může být, že se děloha čistí.

majka43
2. únor 2011

@hanysek.hanysek Nebo ho ještě zkus, když to nedostaneš. Co jsi měla za test? Jakou značku?

hanysek.hanysek
2. únor 2011

@majka43 Nikdy se mi to nestalo. A to mám menstruaci od 11let :o) a je mi 26let :o) dělala sem si ten nový digitální, co ti ukáže už 4dny před plánovanou menstruací výsledek a taky v kolikátém týdnu si. Ale těhu bohužel nejsem.

majka43
2. únor 2011

@hanysek.hanysek S tím zkušenosti nemám, my tady používáme většinou mamatest.

hanysek.hanysek
2. únor 2011

@majka43 Ten test je teprve chvíli na trhu, co já vím. Takže spousta lidí třeba o něm ještě ani neví. Stojí cca 200kč a myslím, že je to velmi dobrá věc a test, který ti když jsi těhu ukáže, v kterém týdnu jsi.

lenda01
2. únor 2011

@hanysek.hanysek tak treba zkus i obyc mamatest s citliosti 10, ty nejsou tak drahe a jsou v krabicce dva a stoji jen 31,-Kc a kdyz to taky neukazou,tak pak uz jen cekat ... moc bych ti ty dve // prala

paja1
2. únor 2011

@hanysek.hanysek Ten je ted pořád v reklamě v televizi.

hanysek.hanysek
2. únor 2011

počkám do pátku a uvidíme.

tygr21
2. únor 2011

@hanysek.hanysek to je ten,že ti ukáže,jestli to je holka nebo kluk?