• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@na_aty Nezkoušeli,ale napiš nám tu www,stránky a kuknem se.dík.
3. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vidím,děkuju. :grinning:
3. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na-aty......jakou stránku?Já se chci taky juknout.
3. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 tak to kdyz si v Sanusu byvala jako doma a i ja tam tak byvala, to jsme se tam asi potkavaly :slight_smile: a jeste kdyz obe chodime k primarovi, to je ta pravdepodobnost o to vetsi :slight_smile: a ja si myslim, ze jsi mi povedoma.. tak se tam budeme zase potkavat :slight_smile:
@rohlenka ahojky a viiiitej mezi nami.. radeji bych te tu nevitala a prala ti bezproblemove tehulkovani... ale neboj, ono nam to klapne vsem jak jsme tady .. :slight_smile: ja si myslim, ze problemy mam hodne podobne jako ty.. po laparoskopii mi byly zjisteny PCO a jeste ze mam malou delohu a to bylo z duvodu toho, ze moje telo se po hormonalni strance dost flakam.. mam strasne nizkej estrogen a taky bez leku vubec nemam menstruaci :frowning2: a to ja nereagovala ani na injekci Agolutinu, po nem jsem to taky nedostala.. ja reaguju jen na estrofem.. po nem mi i jakztakz naroste sliznice ... k tomu vsemu ma manza nic moc spermio, takze mi jsme teda dvojka :slight_smile: jinak do Sanusu jezdime uz skoro rok a pul a mame za sebou uz i dve umele oplodneni... hlavne se nenervuj a nezoufej... nejsi v tom sama
3. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenda01......určitě sme se tam setkaly,ale když ty tu nemáš fotku,tak nevím jak vypadáš.S přítelem máme snaženíčko skoro obden,ale stejně ztoho nic nebude,teda bude ms :angry:
3. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 jj, relax mi nám určitě prospěl,viď?.... Představovala bych si masáže, bazén..atd. Jenže, dostavujeme domeček,abychom se co nejdřív nastěhovali a tak nejsou penízky :o(....
3. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vypadám jak na měsíci :grinning:
3. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně se mě nesmějte.Ve skutečnosti je větší o pět cm :grinning:
3. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,slyšely ste to?Zase nějaká máma odhodila novorozeně do křoví.Co my by sme zato dali,kdybysme mohly mít mimčo.Krkavčí mámy fakt nechápu :angry: :angry: :angry:
3. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 ted jsem se dívala s manželem na zprávy a nic tam nebylo,jen ty týrané děti.Ách jo.
3. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Můj břuch viz Helenka Růžičková a taky žiju.jsi v pohodě.Nemůžu napsat sexi-to bych byla ujetá .A to nejsem. :grinning:
3. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pája1......já se nechlubím,ale to mě udělali prášky a hormony,jak jsem si píchala.
3. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 úplně se v tom břichu vidím. Než jsem začala lítat po IVF, tak jsem měla v jednačtyřiceti 62kg a před třemi týdny 76,5 ale teď mám 73,5. Nějak ta váha dolů nejde, ale aspoň něco. No po dalším ketu budou zase tři kila nahoře.
3. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky
4. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak mám Evika
4. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.....to máš pravdu.já jsem před 2lety měla47kg a ted mám57kg,ach ty hormony.

Rvasata......vítej

Evik...... :astonished: halo
4. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Ale to máš krásný, jsi hubená holka.
4. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@tygr21 presne, si hubenoura, pockej co to s nama udela az budeme tehule a hlavne po porodu..to uz sem fotky davat nebudeme :grinning:
4. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43......děkuju za pochvalu.

Lenda01.....já už se těším až budu těhu,už se nemůžu dočkat.

Jakpak asi Rohlenka,jak dopadla
4. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,já jsem tu dneska,zůstala jsem dneska doma mám zase chřipku jak kráva se z toho už fákt poseru
4. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tys tu taky dlouho nebyla vid :astonished:
4. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik31......no prosím tě :frowning2: ,ted to všude lítá,to je hrozný.At se brzo uzdravíš
4. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahojky.. u me uz se chripka otocila dvakrat a to na netu psali, ze to teprve zacina radit.. no takze uz se tesim na tu treti :slight_smile:
@tygr21 ja se taky tesim... vsak se parkrat potkame v Sanusu hubeny a pak uz se tam budeme koulet s briskama :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
padim do mesta.. budu tu az po o.. mejte se a poradne povidejte at mam co pocist :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21
@lenda01 jo holky já chytím vše a to jsem jí nedávno měla :angry: ,ale přitáhl my to dom manžel a kolegyně co s ní pracuju jí má taky tak nevím od koho jsem to chytla,ale oboum už je líp takže možná od obou :grinning: prostě jsou to potvory
4. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je pátek, menstruace zatím nepřišla. Chvíli mě bolí bříško na menzes a chvíli je mi špatně od žaludku. Ach jo.
4. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky ted absolutně potom výpadku nevím jak kdo je natom,tak jestli je někdo v očekávání tak písněte at můžu držet palce :wink: toto nemám šanci dočist, a jestli je tu nová příchozí tak zdravím
4. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ahoj vítám,zdravím zároven asi blbá otázky ty jsi v nějakém očekávání,dlouho jsem tu nebyla tak jsem mimo obraz :confused:
4. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 už se těším,až se tak uvidíme.

@hanysek.hanysek tak kde se fláká.Třeba příjde po o.

Evik31.....mě se naštěstí nemoce vyhýbaj
4. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 mě se vyhýbá jen těhotenství jinak chytnu vše :frowning2:
4. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek