CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
3. únor 2011

@na_aty Nezkoušeli,ale napiš nám tu www,stránky a kuknem se.dík.

paja1
3. únor 2011

Už to vidím,děkuju. 😀

tygr21
3. únor 2011

Na-aty......jakou stránku?Já se chci taky juknout.

lenda01
3. únor 2011

@tygr21 tak to kdyz si v Sanusu byvala jako doma a i ja tam tak byvala, to jsme se tam asi potkavaly 🙂 a jeste kdyz obe chodime k primarovi, to je ta pravdepodobnost o to vetsi 🙂 a ja si myslim, ze jsi mi povedoma.. tak se tam budeme zase potkavat 🙂
@rohlenka ahojky a viiiitej mezi nami.. radeji bych te tu nevitala a prala ti bezproblemove tehulkovani... ale neboj, ono nam to klapne vsem jak jsme tady .. 🙂 ja si myslim, ze problemy mam hodne podobne jako ty.. po laparoskopii mi byly zjisteny PCO a jeste ze mam malou delohu a to bylo z duvodu toho, ze moje telo se po hormonalni strance dost flakam.. mam strasne nizkej estrogen a taky bez leku vubec nemam menstruaci ☹ a to ja nereagovala ani na injekci Agolutinu, po nem jsem to taky nedostala.. ja reaguju jen na estrofem.. po nem mi i jakztakz naroste sliznice ... k tomu vsemu ma manza nic moc spermio, takze mi jsme teda dvojka 🙂 jinak do Sanusu jezdime uz skoro rok a pul a mame za sebou uz i dve umele oplodneni... hlavne se nenervuj a nezoufej... nejsi v tom sama

tygr21
3. únor 2011

Lenda01......určitě sme se tam setkaly,ale když ty tu nemáš fotku,tak nevím jak vypadáš.S přítelem máme snaženíčko skoro obden,ale stejně ztoho nic nebude,teda bude ms 😠

na_aty
3. únor 2011

@tygr21 jj, relax mi nám určitě prospěl,viď?.... Představovala bych si masáže, bazén..atd. Jenže, dostavujeme domeček,abychom se co nejdřív nastěhovali a tak nejsou penízky :o(....

tygr21
3. únor 2011

Holky,vypadám jak na měsíci 😀

tygr21
3. únor 2011

Hlavně se mě nesmějte.Ve skutečnosti je větší o pět cm 😀

tygr21
3. únor 2011

Holky,slyšely ste to?Zase nějaká máma odhodila novorozeně do křoví.Co my by sme zato dali,kdybysme mohly mít mimčo.Krkavčí mámy fakt nechápu 😠 😠 😠

paja1
3. únor 2011

@tygr21 ted jsem se dívala s manželem na zprávy a nic tam nebylo,jen ty týrané děti.Ách jo.

paja1
3. únor 2011

@tygr21 Můj břuch viz Helenka Růžičková a taky žiju.jsi v pohodě.Nemůžu napsat sexi-to bych byla ujetá .A to nejsem. 😀

tygr21
3. únor 2011

Pája1......já se nechlubím,ale to mě udělali prášky a hormony,jak jsem si píchala.

majka43
3. únor 2011

@tygr21 úplně se v tom břichu vidím. Než jsem začala lítat po IVF, tak jsem měla v jednačtyřiceti 62kg a před třemi týdny 76,5 ale teď mám 73,5. Nějak ta váha dolů nejde, ale aspoň něco. No po dalším ketu budou zase tři kila nahoře.

rvasata
4. únor 2011

Krásný den holky

rvasata
4. únor 2011

Kdepak mám Evika

tygr21
4. únor 2011

Majka43.....to máš pravdu.já jsem před 2lety měla47kg a ted mám57kg,ach ty hormony.

Rvasata......vítej

Evik...... 😲 halo

majka43
4. únor 2011

@tygr21 Ale to máš krásný, jsi hubená holka.

lenda01
4. únor 2011

ahojky
@tygr21 presne, si hubenoura, pockej co to s nama udela az budeme tehule a hlavne po porodu..to uz sem fotky davat nebudeme 😀

tygr21
4. únor 2011

Majka43......děkuju za pochvalu.

Lenda01.....já už se těším až budu těhu,už se nemůžu dočkat.

Jakpak asi Rohlenka,jak dopadla

evik31
4. únor 2011

ahojky holky,já jsem tu dneska,zůstala jsem dneska doma mám zase chřipku jak kráva se z toho už fákt poseru

evik31
4. únor 2011

@rvasata tys tu taky dlouho nebyla vid 😲

tygr21
4. únor 2011

Evik31......no prosím tě ☹ ,ted to všude lítá,to je hrozný.At se brzo uzdravíš

lenda01
4. únor 2011

@evik31 ahojky.. u me uz se chripka otocila dvakrat a to na netu psali, ze to teprve zacina radit.. no takze uz se tesim na tu treti 🙂
@tygr21 ja se taky tesim... vsak se parkrat potkame v Sanusu hubeny a pak uz se tam budeme koulet s briskama 🙂

lenda01
4. únor 2011

padim do mesta.. budu tu az po o.. mejte se a poradne povidejte at mam co pocist 🙂

evik31
4. únor 2011

@tygr21
@lenda01 jo holky já chytím vše a to jsem jí nedávno měla 😠 ,ale přitáhl my to dom manžel a kolegyně co s ní pracuju jí má taky tak nevím od koho jsem to chytla,ale oboum už je líp takže možná od obou 😀 prostě jsou to potvory

hanysek.hanysek
4. únor 2011

Dnes je pátek, menstruace zatím nepřišla. Chvíli mě bolí bříško na menzes a chvíli je mi špatně od žaludku. Ach jo.

evik31
4. únor 2011

jinak holky ted absolutně potom výpadku nevím jak kdo je natom,tak jestli je někdo v očekávání tak písněte at můžu držet palce 😉 toto nemám šanci dočist, a jestli je tu nová příchozí tak zdravím

evik31
4. únor 2011

@hanysek.hanysek ahoj vítám,zdravím zároven asi blbá otázky ty jsi v nějakém očekávání,dlouho jsem tu nebyla tak jsem mimo obraz 😕

tygr21
4. únor 2011

@lenda01 už se těším,až se tak uvidíme.

@hanysek.hanysek tak kde se fláká.Třeba příjde po o.

Evik31.....mě se naštěstí nemoce vyhýbaj

evik31
4. únor 2011

@tygr21 mě se vyhýbá jen těhotenství jinak chytnu vše ☹