• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@evik31 to já jedině s knedlíkem a nebo s chlebíkem.
5. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Už aby jsi to měla za sebou a mohla se snažit s námi. Jsem zvědavá, komu to vyjde na březen jako mě. Když půjde všechno jak má, tak bych mohla mít transfer 3-5 března.
5. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
To já můžu guláš s knedlíkem i těstovinou, ale rýže mi k tomu moc nesedí. Já ani moc rýži nemusím. Teď guláč stejně nesmím, je zahuštěný moukou.
5. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, který těhu test je nejlepší? Ten s citlivostí 10 nebo 25?
5. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek Mě ten s citlivostí deset ukazuje čárky i když těhotná nejsem. Ale zase brzo ukazuje, když těhotná jsi. Asi ten 25 je lepší, ale počkej co ti napíšou ještě holky.
5. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek já jsem si kupovala obyč asi za 20kč,nekoukala jsem na citlivost.ale ta 25 asi bude lepší.Budeš testíkovat?
5. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Testovala sem už ráno a nic, tak nevím, jestli koupit ještě další nebo ne.
5. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky... tak u nas dnes byla k obidku tortilla s kurecim masem a fakt nam to dost chutnalo.. my jsme na tyhle jednoduchy jidla ulitli :slight_smile:
@majka43 ja uz se taky tesim na KET..doufam, ze pujdu brzo po tobe.. ty uz budes davno tehulkovat a ja budu nervovat :slight_smile:
@evik31 s ledvinama uz to ted musi klapnout a pak do toho pujdes se mnou, myslim ze driv jak duben kveten mi KET nedovoli... a to piju kontryhelovej caj jako o zavod :slight_smile:
5. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek 10 je citlivejsi.. ta by mela odhalit i malinky hCG v moci, ale zase dost casto muze ukazat ducha a pak z toho nakonec nic neni... tezko rict kterej pouzit..
5. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já si dala po obídku chvilku dachánek s paralenem avy jste se tu pěkně rozpovídaly teda :astonished:
5. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme po o a ted si jdu dát dvacet,teda spíš jenom pět,protože musím dát nádobí do pračky,teda myčky :grinning: a vyměnit špinavé prádlo za čisté.
5. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenda01 já vím ale jak tak pozoruju mám jen samé klacky pod nohama
5. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no já si taky trošičku odpočala ale pak jsem obrátila patro vzhůru nohama...trocha debordelizace..
jinak dneska jse mdělala amer.brambory...kuře se žampiony a sladkém červeném víně....jako polévku jsem dělala česnečku se sýrem a šunkou...no plná jsem ještě ted.......
5. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 dej si ten hot drink ten je super...a jak ti je?lépe?
5. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 no je jasný že výjde miminko a byteček
5. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám vycházky, jdu k přítelovi a přijdu až ráno, jako každý den. Doufám že po šesté už kontroly nechodí.
5. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 tak si to užijte :confused: .Kontroly asi už nechodí
5. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygr21 - aha :grinning: Mě to bylo divný,že ty máš filé a přitom ségra pořádá takové hody :grinning:

@evik31 - strašně to všude řádí.Do operace kamínku budeš fit,a pak už půjdete tvrdě do boje :wink:
5. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@majka43 - tak si to užijte :wink:

@hanysek.hanysek - testy s citlivostí 10 jsou naprd,ukazují falešně...

@kiara81 - ty nemůžeš 2 měsíce otěhotnět?

@lenda01 - dočkáš se brzo,nesmutni :slight_smile:
5. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme dnes měli nudlovou polévku a pečené kuře s rýží a nádivkou... Už mi je o něco lépe, antibiotika mám asi do středy ale syn má balení ještě na celý týden.. Teď odpoledne jsme dodělávali úkoly do školy...četli, psali, počítali..no, moc se mu nechtělo, ale musel :slight_smile:
5. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dasty79.......to mě ségra nepozve,abych jí to nesnědla :grinning:

Na-aty........at se brzo uzdravíte.

K véče budeme mít chleba ve vajíčku
5. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je hrozný,co je všude chřipek :frowning2:

@tygr21 - máš novou kuchyň,tak ségru pozvy a pak tě třeba taky pozve :grinning:
5. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygr21 Díky... Budete mít chleba ve vajíčku? Tak ten náš syn úplně zbožňuje :o)..kdyby mohl, jí ho každý den.. Asi ho dnes také udělám.. :wink:
5. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem Vás dočetla,že si tu klebetíte od rána.Jo je sobota Katka mě sem nechce moc pouštět. :grinning:
Večer jdem na ten školní ples.Já nechodívám,ale když devátáci tančí na úvod polonézu a synovec tančí ,musím kuknout.Ještě ted jsem naposlední chvíli byla v CA kupovat Kačce nějakou halenu.Moje nervy.tolik peněz a zachvílu to na mě držkuje. :grinning: :grinning: :grinning:

Já dnes vařila kotletky na hořčici-taková hořčicová omáčka a k tomu vařený brambory a oblohu.
5. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dasty79.......a kdo bude hlídat neteř.Ona u pohádky moc nevydrží a žádný hračky nemám,teda mám,ale v garáži
5. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Pája1.......užij si ples.My jdeme 18týho
5. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 no to mám poradnu a tam mi řekne další verdikt
5. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Na-aty.....my to taky můžem a ještě když na něj je cihla,mnam
5. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygr21 Já nikdy nebyla a žádnou robu bych si neužila,takže jdu v černých kalhotech a takové lepší nové černé triko se stojáčkem-je delší a mám koupené nové šperky na krk.To vše uživím.A Káta taky kalhoty a bílou halenu.

My jsme rifloví a tričkoví.
5. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kiara81 Tak ti budeme držet pěsti.To je hrozné,tolik tu máme problémů a tak málo zázraků se stane.Chtělo by to už jen štěstí. :slight_smile:
5. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek