• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@paja1 mám hroznou depku chce se mě brečet fak je to všechno na hov...no v životě mám furt jen samé problémy už mě to nebaví
5. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Já jsem asi nepochopila jestli máš ted nějaký zdravotní problém?
5. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 jj v týdnu mi zjistili ortostatickou hypotenzi s neadekvátní sinus.tachykardii....budu brát léky a do odvolání nesmím otěhotnět
5. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 :unamused: to mě je líto,je to stejně nespravedlivý
5. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 ted si dávám víno jako vše na mě doléhá...já chci aspon do práce tam mě taky nepustí až v dubnu já už fakt nemůžu...
5. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 ach jo,nevím,co na to mám říct
5. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Mrzí mě, že se cítíš tak mizerně... ale nevzdávej to!!...Uzdravíš se , otěhotníš a problémy budou zapomenuty!! Někdy nám život přichystá "samé potíže", ale neboj, vše se v dobré obrátí!! Já v to taky doufám...

Už aby taky vylezlo sluníčko, co? Tyhle zimní chmury nedělají dobře nikomu z nás..
5. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty jste tady zlatíčka moc děkuji že mě držíte nad vodou....jj snad za dva měsíce mě to povolí a snad to vyjde...s IVF a to počasí fakt by mohlo být lepší jak říkáš...je to na palici
5. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@kiara81 je mi moc lito, ze to na tebe takhle padlo, ale vcera byl nejaky blby den, na me to vecer taky nejak dosedlo.. chjo to jsme dvojka :slight_smile: ale neboj se nic.. holky tady jsou zlaticka a me teda taky silene pomahaji a do toho jeste to jaro co uz doufam bude brzy klepat na dvere a hnedle nam bude lit :slight_smile:
6. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Doufám,že už vás depky přešly :slight_smile: Dnes tam je teplo,jak na jaře - tak hurá ven :slight_smile:

@kiara81 - neznám tuhle tvoji nemoc.Ale uvidíš,že teď si tělo odpočine od hormonů
a od tlaku otěhotnět a pak s tím jarem se hned zadaří :slight_smile:
My taky měli asi 2měsíe zákaz snažilkování - tělo se taky pročistlo a vyšlo to :slight_smile:

@lenda01 - beruško,bude líííííp :slight_smile:

@paja1 - tak jakej byl ples?

Copak dnes vaříte?
Já jsem včera manžílkovi naložila krůtí prsa do takové směsi:kečup,hořčice,sojovka,olej,.....
a dnes to jen rychle opeču a udělám mu k tomu buď brambory,nebo mrknu,jestli nemáme
v mražáku kroketky a k tomu oblohu.A já si dám bramborovou kašičku :grinning:
6. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty79.......zdravím,dneska je venku opravdu pěkně.Mám venku prádlo,tak ho budu mít provzdušněný.My dnes máme včerejší oběd.Zbylo filé,tak ho jenom opečeme.

@paja1 tak co ples?
6. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 ja vim ze bude lip .. musi, ale je to jak rikate, uz aby bylo to jarooooo :slight_smile: ja nemam rada zima, je takova depresivni .. ja chci slunicko a teplicko :slight_smile:
juuuu ty mas bramborovou kasi.. mnam mnam .. to je hruza, vid kdyz telo nic jinyho nepobere.. ale neboj, uz se ti to krati.. za chvilku se to otoci a budes bastit vsechno :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teda u nas se dnes vari mexicke fazole s kurecim masem... mnam mnam :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 my nebudeme mít kaši tu má Dasty,my jenom brambory.Fazole by si dal přítel,ale potom ty následky :sweat_smile:
6. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - jo jo zase kaši, to je dobrůtka :grinning:
Fazole to já teda nemusím.Nevím,jaký to je po mexicku a s kuřecím masem......
6. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Je mi tě líto, ale bude to dobrý, uvidíš.
@paja1 Jak jsi na tom, kolik DPO už jsi? Budeš testovat, nebo zase vydržíš? Vkládám do tebe velký naděje.

U nás je dneska pod mrakem, ale včera bylo krásně.
6. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 jeee promin, ja se uklikla, to bylo pro dasty, ale vy jste to urco pochopily :slight_smile: hruza se mnou :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo @paja1 - ta už by měla brzy testíkovat.Moc moc držím vše co mám,ať to vyjde :wink:
6. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - co se týče bramborové kaše,tak to vím,že se týká mě :grinning:
6. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem tam vlozila fotku abych se vam odtajnila a abyste vedely, s kym si to tu pisete... ale je to zamceny pro pratele, ale vas bych mela mit v pratelich vsechny .. :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paja jde ve stredu na kontrolu, takze myslim, ze ona zase vydrzi netestit.. bude nas napinat :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 konečně jedna odtajněna.A máš ji v albumu?

U nás je taky pod mrakem,ale začíná se to protrhávat
6. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 jj je v albumu :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 pěkný fotečky,nevěsta jak se patří
6. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Ty jsi krásně hubená.
6. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 coze? a kde? :slight_smile: to jsem pak dvanact kilo sundala, jenze to mi dr. rekl pribrat pribrat a sup a je to zpatky :frowning2:
6. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Kdybys viděla můj pupek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Chtěla jsem tam nějakou fotku taky dát, ale nevím jak se to dělá, aby to bylo jen pro přátele, tak jsem to zase smázla.
6. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 kdyz das vytvorit album, tak dole vedle toho zalozit album je takova mala ikonka se zameckem a na ni kdyz kliknes tak se ti tam vyroluji ruzne moznosti a ta oranzova je jen pro pratele... :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 taky přidej pár foteček
6. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek