• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@majka43 děkuju,ani nevypadá,že mezi náma je 6roku rozdíl

@evik31 a jak ty vypadáš?nějaká fotečka by nebyla,kromě té svatební?
6. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky od rána vařím,ževírka v (sáček s kořením na pečení(Ale mám kotletky ne žebírka.a brambory s bylinkama a ještě květák.Mám od ježíška tu pánev-spíš fritovací hrnec dává se tam jen 1-2 lžíce oleje.Sice tam květák nebyl v receptech psaný,ale skusili jsme to už jednou a je to bomba.V tom hrnci je taková lopatka co se točí a měli jsme strach at to nerozmačká,ale dobrý.
Jinak ples jsem si poplakala ,ale nudila se nechtěla jsem tančit,raději.
A dnes jsem 11den.Jo ráno mě to zase chytalo,ale nechci ještě kazit dny tak jsem to vzdala,ale bojím se.Jedeme gratulovat tchýnce,ale navečer kuknu.pa :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 ale jo možná že bych i nějakou vyštráchla,ale v počítači asi né bych musela hodně štrachat já většinou radši fotím :grinning: krom těch svatebních těch mám hafo :grinning:
6. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco snad ještě najdu a stáhnu
6. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek chjo, tohle je na prd.. to cekani bud na silnejsi carecky na testiku nebo na ms jsou sileny :frowning2:
@majka43 jj ty hormony to je rachot... to vidim na sobe jak se po nich kraaaasne pribira... ale radsi budu tlusta a tehotna nez hubena bezdetna :slight_smile: a i tak jsme preci kocky, ne? :slight_smile:
6. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Jasně, jsme kočky.
6. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 já myslím, že já čekám tak akorát na tu ms :o( tři dny stejné naprosto stejné čárky těhotenství nemůže být.
6. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak máte jednu tam,ale asi ji pak stejně smáznu,jinak souhlasím,že hormony jsou rachot myslím,že po nich jde ručička váhy nahoru každé,takže
@tygr21 máš jí tam jinak omluvte můj stav na fotce holt sivestr byl bujarý :grinning:
6. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek treba se to po tom IUI na testiku ty dve // ukazou dylejc...ja bych ti to prala aby jeste zacaly byt silnejsi :slight_smile:
6. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nic nemaž, moc vám to tam sluší. Jste hezký pár.
6. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Ale já myslím, že hanysek na ničem nebyl, jestli se nepletu, má to přirozeně.
6. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 jj snad bude
@dasty79 je to porucha krevního oběhu nevyrovnává se mi tlak tak jak by měl....a k tomu mám nepřiměřené budšení srdíčka ...no s léky to těhulkování nepůjde...tak uvidíme za dva měsíce v poradně pro synkopy...bože jsem jak stará bába
@lenda01 moc sluší fakt.... :wink:
6. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,ale já si to o sobě moc nemyslím teda zas tak velké sebevědomí nemám teda :grinning: ale děkuji

@hanysek.hanysek a dneska si testila nebo né,nějak ted nevím,tak si skoč zítra na krev jako samoplátce a budeš mýt jistotu,moc bych ti ty dvě přála
6. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jojo dneska sem testovala a duch je naprosto stejný jako v pátek. Tak opravdu nevím. Já ještě asi pár dní počkám, jestli se opravdu ms nedostaví a když ne, tak půjdu koncem týdne na gyndu. Buď mi řekne, že sem těhotná a nebo, že mám cystu. Nic jiného to být nemůže.
6. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek tak držím palce at je to to těhotenství :wink:
6. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ještě nesmutni...třeba to tam je!!!
6. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak jste mě viděli v náladě,teda spíš na pitou,hold,Silvestr je jednou do roka. :wink:
6. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem holky poznala,že na maminky fakt není a pořád se budou o nás starat :slight_smile: manža se před chvilkou vrátil od našich a přivezl bramborovej salát s řízečkem a včelím medíkem do čaje,tak tomu říkám péče :grinning: prej se mám kurýrovat a nevařit a to máme ještě guláš no jsem zvědavá kdo to sní :astonished: ale manža už vaří čajíček tak to bude príma,zejtra už musím do práce tak snad to nějak zvládnu udejchat :grinning:
6. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 jo a to bylo teprv 22.00 :sweat_smile:
6. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska začíná ten novej seriál 1000 a jedna noc tak jsem zvědavá,to zas probulím jestli to bude doják snad to nebude nekonečnej seriál to by mě pak nebavylo :unamused:
6. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No ale píšou tam 2006-2009 tak to bude na tři roky?
6. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 no t si nedělej ani srandu tak to já budu končit u 10dílu :grinning: a nebo se kouknu jednou za čas ono to pal jde stejně dokola a každej s keždým
6. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
každým :slight_smile:
6. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já nevím, mrkni do novin, píšou to tam.
6. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já budu asi čumět na jedničku. Nebo barandov.
6. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 já myslím,že pokad to bude ptákovina tak to stejně budu přepínat :grinning:
6. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jdu si lehnout a čumět na pohádku na ČT1
6. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jak to víš,že byl 22.00hod?Bylo 2.28ráno.

@majka43 já koukám na primu.Dávaj tam Zločiny v zahradách.A na jakým to dávaj programu tu 1000 a jednu noc?
6. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 na slovacich ten serial uz jede docela dlouho, ma to tam silenej uspech a myslim ze tam pisou 180 dilu, ale to nechci kecat... mozna jsem se o jednu nulu prehlidla a bylo tam 1800 dilu :grinning:
@kiara81 dekuji moc :slight_smile:
6. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 @evik31 ja bych rekla, ze jste hodili obe fotky ze Silvestra a ted se tu v tom motame :slight_smile:
6. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek