CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
25. únor 2011

@tygr21 no boj bude v práci je to tam masakr ..ale docela se už těším jen mě štve že jsem na neschopence a třeba za chvíli půjdu znova no tak to zas budu mít prd peníze

na_aty
25. únor 2011

@kiara81 jj, mají..zkuste to..My tam jeli taky jen kouknout a zrovna jsme je objednali... :o))

kiara81
25. únor 2011

@tygr21 no ta cena je hezká ....

kiara81
25. únor 2011

@na_aty mě už vrže i když dýchám tak hledám vždycky polohu kde to nevrže 😀

tygr21
25. únor 2011

Na-aty......oni tadyty malý jsou lepší.

Chci na zítra udělat hrachovou kaši,nemáte nějaký rychlý a jednoduchý recept?

na_aty
25. únor 2011

@tygr21 Ani nevíš, jak moc se těším..Bude to naše první manželská postel!! :o)) Teď jsme měli dvě válendy u sebe, takže jakákoliv lepší postel je luxus :o))

na_aty
25. únor 2011

@tygr21 jsou pěkné a cenově přijatelné... Já bych potřebovala něco s menší šatní skříní...Zatím to ale neřeší..až budou prašule.. Nejdřív vymalovat, podlady, namontovat dveře, kuchyň, postýlky a pak ten zbytek...

tygr21
25. únor 2011

@na_aty my ted spíme na rozkládacím gauči

na_aty
25. únor 2011

@tygr21 Já dělám hrachovou kaši tak, že dám vařit hrách (předvařený) do osolené vody, pořád ji dolévám, protože se rychle vyváří a až je to rozvařené, zamíchám do ní trošku podravky a podle chuti dosolím a je to... Moji kluci nemají moc rádi česnek, tak to dělám jen takto jednoduše...a je to mňamka :o)

sissi6
25. únor 2011

@na_aty postele krásný, to se to bude spát 😉 . Taky nás čeká tohle schánění. Koukala jsem jakej máte krásnej baráček 🙂

sissi6
25. únor 2011

@tygr21 stěny krásný a za ty peníze, super 🙂

tygr21
25. únor 2011

@na_aty děkuju a zkusím

majka43
25. únor 2011

@kiara81 A má to cenu jít na měsíc do práce? Hned stejně nemůžeš, jestli máš OHSS a pak se to už nevyplatí. Pak budeš mít 9 měsíců prd, když ti budou počítat nemocenskou s nemocenský. Já už jsem taky tři měsíce doma.

na_aty
25. únor 2011

@kiara81 🙂 to je pěkný...snad nemáte sousedy :o)))))) To by se asi moc nevyspali... My zatím bydlíme v bytě a nad námi bydlí manželé ve středním věku, bezdětní..a holky, ty teda řáděj :o))) Už se těším, až se odstěhujeme...

sissi6
25. únor 2011

@kiara81 majka má pravdu, to fakt nemá cenu chodit do práce

na_aty
25. únor 2011

@sissi6 Takovej malej vesnickej... Ale strašně se už těším...Stavíme 2 roky a snad se letos na jaře přestěhujeme... Taky stavíte?

na_aty
25. únor 2011

@tygr21 Vy předěláváte byteček nebo domeček?

kiara81
25. únor 2011

@majka43 jenže já jsem doma skrz srdíčko a už nemám nic s čím bych šla na vyšetření v práci neříkám že se snažíme no a už nemám na co se vymlouvat ...a to víš tam na mě tlačí a je to celkem i na nervy náročný ...a samo že za mě dělají holky no tak víš jak ...je to nesmysle to je jasný ale jak to mám jinak udělat myslela jsem že to ted stihnu do konce března a ono ne prý se nemusí jít na KET tři měsíce po tomto problému no tak to mě taky končí už smlouva v květnu tak to bych neměla už vůbec nic tak mě asi nic jiného nezbývá

majka43
25. únor 2011

Holky teď mi papouch spadl ze skříně. To je takovej blb, pořád leze kam nemá a pak ještě zapomene roztáhnout křídla.

kiara81
25. únor 2011

@na_aty jsme v baráčku tak je to dobrý ona jako nahlas nevrže ale fakt ty pohyby hrudníku tam vržou 😀 no tak víš co staří lidé jsou hluchý těm to nevadi chich

sissi6
25. únor 2011

@na_aty jj taky stavíme. Taky sme nechtěli nic velkýho, i když někomu to přijde velký. My už asi příští měsíc budem bydlet, ale zatím to je hrůza, všude bordel, čekám až dodělají linku a pak začnu uklízet, teď to nemá cenu.

kiara81
25. únor 2011

@majka43 😀 😀 😀 tak ted jsi mě rozesmála jako fakt ....

tygr21
25. únor 2011

Copak budete vařit vy?

majka43
25. únor 2011

@kiara81 Mě chtěli dát výpověď v prosinci a tak pořád marodím. Bolí mě záda 😀 😀

kiara81
25. únor 2011

@tygr21 já to budu mít zítra složité...bude vařit tchýně 😀

na_aty
25. únor 2011

@sissi6 a nemáš nějaké fotečky?

kiara81
25. únor 2011

@majka43 😀 no tak víš co to je náročný na nervy a to pak jde do zad a na hodně dlouho ....to musíš marodit 😀 a kde pracuješ nebo kde jsi pracovala?

tygr21
25. únor 2011

@na_aty předěláváme baráček.Měli jsme jenom jeden pokoj a tam jsme měli i kuchyn.Tak jsme si přistavily ložnici a ted předěláváme obývák.

kiara81
25. únor 2011

holky já se asi budu vdávat