• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Lenda01.......když přítel není rád,když jsem tady a do hospody taky už nechodí,protože zdražili pivo a tak ho máme doma.Hold,musíme se sejít.
25. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Díky, musím věřit, že to vyjde. Přítele už mám zas na dně.
25. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 ne ne ne na zadnym dne... rekni mu, ze musi bejt silnej a musi ti byt oporou... ja vim ze to nesou ty chlapi si hur nez my, ale tohle musi zvladnout...
25. únor 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 prijde mi lepsi z jeho strany at si radsi rika, ze to treba zas neklapne nez pak ta rana... ale ono to ted dopadne... uz musiiiiii
25. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 On byl vloni na operaci s varikokélou a teď mu hrozí zase, víš? Kdyby se to povedlo, tak by to bral jinak, dítě by měl, ale takhle se bojí, že ho nebude mít nikdy.
25. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea aha no tak uvidíme jak to půjde já už to vše vzdávám už fakt nevěřím že se u mě něco v pozitivního obrátí....:frowning2: a půjdu do práce protože už mi to nevyjde transfér ...no aspon na to nebudu myslet
25. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
berušky hned večer vás dočtu jdu si lehnout pak vám vyfotím ten můj nafouklý balon takový břicho jsem měla v 5 měsíci s Pátikem
25. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiara81......nevěš hlavu všechno se v dobrém obrátí
25. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 ach jo, takový komplikace :frowning2: , ale nevzdávej to nakonec všechno dobře dopadne :wink:
25. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni tu budeme těhu
25. únor 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem zpátky no měla jsem docela maraton na poštu a tak přišel my balík tak proněj natěšeně běžím,abych zjistila že mě z toho půlku neposlaly a ryfle co jsem měla objednaný jsou jakoby dekoračně pocákaný barvou což na fotce nebylo vidět no vypadá to hrozne připadala bych si jak když jsem zrovna někde malovala a celá se zacákala :unamused: takže je vrátím mikyna není na skladu takže tam mávěci akorát manža takže jsem naprdnutá :angry:
@kiara81 to je blbý že musíš čekat ach jo :frowning2:
25. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám tady nikdo já jsem se dala do vaření smažím řízečky :grinning: to si dáme,tak nic no tak jdu povlíknout aspon :confused:
25. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik31......můžu se vtírnout? :grinning:
25. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Všem tak jsem zase tu po delší době občas napíšu,ale stejně na mě nikdo nereaguje tak nevím co psát,když u mě ani nic nového není vše při starém
25. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evaav ahoj,my na tebe myslíme,neboj.Jak se máte?
25. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo holky mě je tak smutno :frowning2: jsem navíc sama doma ...Páta je u babičky ...nejraději bych šla někam si dát panáka ale já sotva chodím :sunglasses: :angry:
25. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 klidně je jich dost :grinning:
@evaav nebojjsme tu stebou u mě se taky nic nového neděje z toho si nic nedělej :wink:
@kiara81 nějaký koktejlek bych si teda dala taky
25. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 a to máš obýváček???tý jo to buedete mít hezký až to budete mít
25. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik31.......dala bych si,ale jestli je máš kuřátkový.

@kiara81 to je obýváček.Už máme vybranou i stěnu.Nebud smutná :frowning2: nesluší ti to.Bude líp
25. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... Teď jsem Vás nejméně půl hodiny dočítala..Manžel šel na trénink, tak mám čas :wink: Z práce jsem přijela kolem páté a jsem ráda, že je víkend!! Huráááá... Jak se tu všichni máte? Asi se máme tak všichni postejně,co?
@kiara81 Nebuď smutná...Po odsátí vajíček si odpočineš a budeš se těšit na transfer!!Neboj, vyjde to!! :wink:
@tygr21 Obýváček moc pěkný... Jakoupak budete mít stěnu? My s manželem ve středu sjeli do Aska k HK, když už jsme byli v těch Pardubkách a ještě do Jamallu. V Asku se nám líbila sedačka do obýváku a v Jamallu jsme objednali synovi a nám postele :o) Takže jsme docela pořídili... Jenže holky, my nemáme ještě ani vymalováno a nemáme podlahy..takže doufám, že nám to přivezou opravdu až za měsíc, jinak netuším, kam to dáme...
25. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 já mám jedině kuřátkový :grinning:
25. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tyhle postele jsme si vybrali... Synovi jsem to jednolůžko ale dala v jiné barvě.. šedo-modré..
25. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty :frowning2: no jsem smutná ale vím snad bude lépe
tý jo postýlky jsou krásné a kde je kupujete?já také sháním ale nějak jsem se do žádné nezamilovala :slight_smile:
25. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 hmm závidím ti ...taky bych chtěla nás čeká ještě chotba a ještě jednou chotba no a až budou penízky tak bych chtěla přistavět novou velkou koupelnu máme u záchoda balkon tak místo něho a tam kde je ted koupelna tak tam bych měla svůj krcálek na nehtíky a masáže
už nebudu smutná jo?půjdu do práce tak bude lépe ale nevím jak pak to vymnouknu se službama aby mi to vyšlo...
25. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Bude lépe, neboj!!! Obě jsme kupovali v Jamallu v Chrudimi...
25. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty hmm tam vlastně maj celkem velký výběr ...to je fakt no tak tam taky zavítám se podívat na mrkačku
25. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na-aty.......je to jenom jako stolek na tv a jsou tam skřínky a poličky.Chtěla jsem ho najít,ale nenašla.
25. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty pěkný postýlky,to se vám to bude.........spát :grinning:

@kiara81 ale moc se vtý práci nezabydluj,bude další boj
25. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 No to já bych chtěla taky jen stolek na TV a takový ty spojený poličky se skříňkama, nic velkého jak se kupovalo dříve..
25. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vybrali jsme si i do předsínky,ale ještě nevíme kterou. http://www.asko-nabytek.cz/predsinova-stena-89-160-iza160-127.html
25. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek