• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
autor
Ahojky,všem přeju krásnou sluneční neděličku :sunglasses:
10. říj 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všechny asi ještě spinkáte.Tak my jedem ke tchýni.
A budem tam i odpo.Tak pak na vás navečer juknu :confused:

10. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli,
já už nespinkám.Adél mě vzbudila v sedm.Ale oproti včerejšku je to úspěch.To jsme lezli z postele už v 6:30 :unamused:
10. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky snazilky a spolubojovnice ze Sanusu :slight_smile: vezmete me mezi sebe? Uz vic jak dva roky se s manzelem snazime o mimco, ale furt a stale nic :frowning2: od lonskyho zari navstevujeme Sanus v Hradci. U manzela spermiogram nic moc a u me zjisten nedostatek estrogenu a asi i ostatni hladiny hormonu na tom nejsou o moc lip :frowning2: takze nic moc na to, aby jsme pocali mimco prirozenou cestou... :frowning2: v breznu jsme podstoupili prvni pokus IVF, ale bohuzel neuspesne a ted rozjizdime pokus c.2. Tesim se a bojim zaroven... jsou to ale nervy, co? Hlavne clovek musi bejt optimista, jinak by se z toho zblaznil :slight_smile:
10. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendo vítej mezi náme.To víš že tě vemem mezi sebe.probíráme tu cokoli takže přijdeš i na jiný myšlenky.A miminkem se netrap.Ono přijde,uvidíš.Dočkali jsme všechny.Já mám první holčičku taky z IVF a pro další si jdu zítra do Sanusu.U nás to přirozenou cestou bohužel taky nepůjde.Manžel má spermiogram čím dál horší.
10. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se zeptat od kud jsi?
10. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj na jiny myslenky prijit je fajn.. ja si vzdycky rikam, ze na to nebudu myslet, ale ono to nejak nejde ... :slight_smile: zitra budu drzet pesti aby to dopadlo :slight_smile: ja zitra teprve zacinam s injekcemi Gonalu a tak doufam, ze se zadari a ze budu mit vic vajicek nez minule, to se zadarily jen dve a z toho jen jedno bylo pouzitelny.. :frowning2: Ja bydlim kousek od Trutnova.. a odkud jste tu vy vsechny?
10. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Hradce Králové.
10. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas fajn na dochazeni do Sanusu, kdyz si z HK... ja kdyz mam jezdit na sedmou rano na kontrolu, tak trpim :slight_smile: to jsou muka vstavat pred patou :grinning:
10. říj 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Sanusu v HK jsem chodila když jsem nemohla otěhotnět s Adélkou.Pak se dr.přemístila do Sanusu v Pardubicích,tak jsem přešla s ní a jezdím teď tam.jezdím autem takže jsem za chvílu tam.
10. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ono je to z HK do Pardubic docela kousicek a kdyz je dobrej provoz, tak je tam clovek zachvilicku a jeste kdyz mas s pani doktorkou dobry zkusenosti,tak se nedivim, ze za ni dojizdis :slight_smile: a byvá v Pradubicich taky tak silene nabouchana cekarna? To je vzdycky rachot, kdyz tam cekam treba hodku a pul...to je dobrej ocistec :slight_smile:
10. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravím,
tak jsem myslela,že tady bude toho plno nakláboseno a ono teda nééééééé :astonished:
@madlina na zítra držím palce at to výjde v kolik na to jdeš at vím kdy přesně mačkat :grinning:
@lenda01 ahoj a vítej,ke komu chodíš v HK,kousek od Trutnova jooooo,já jsem z Hostinného :grinning:
10. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahojky :slight_smile: ja chodim k primari Stepanovi, ale koukala jsem, ze tu k nemu nikdo z vas nechodi .. vsichni bud Dr. Dejmek, Dr. Silhan nebo Dr. Stepan ml. ...
10. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - vítej :slight_smile: Určitě tohle 2.IVF bude úspěšný.A co máš všechno za sebou?Bylas na laparce?
10. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já chodím taky do Pardubic,jako madlina a s paní dr., jsem moc spokojená :slight_smile: A byla jsem tam už 3x a za tu dobu jsem čekala nejdéle 15min.A jsem spokojená s jejím přístupem, jak vše vysvětlí a snaží se najít proč to tak bylo....a co s tím podnikneme.....A já jsem od Náchoda :slight_smile:

@madlina - zítra budu držet pěstičky :slight_smile: Kolik ti jich rozmrazili?volala jsi tam?
10. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - přidej se do tabulky,ať máme přehled - co máš taky za sebou a co tě čeká :slight_smile:
10. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahojky :slight_smile: prala bych si moc, aby tohle druhy IVF bylo uspesny...a prala bych to nam vsem aby se uz konecne zadarilo :slight_smile: no co mam za sebou... pote co jsem vysadila antikoncepci jsem mela docela dost nepravidelnou menstruaci a na laparoskopii mi zjistili ze mam polycysticke vajecniky.. tak mi tam nejaky cysty odstranili, ale s menstruaci se to nezmenilo, spis jsem ji od ty doby nemela vubec a tak jsem pak zacala jezdit do HK a resit to tam, protoze muj doktor na to docela hazel bobek a neresil to... :frowning2:
do tabulky se zkusim pridat, snad to zmaknu :grinning:
10. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg a 3 IUI ted v říjnu a to už klapneeeeeeeeeeeee , jinak v v 02/10 MA a už třetí měsíc se dopuju clostilem

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010
10. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,jsem to nějak zanedbávala o víkendu.Jsem nějak nestíííhala.co nového? :grinning:
10. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,jsem to nějak zanedbávala o víkendu.Jsem nějak nestíííhala.co nového? :
10. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra jsem to odklepla 2x jsem nějaká zmatená.OOo manžel mi přinesl hranolečky s tatarečkou.no do je ale dietka
10. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A tobě zlato díky za gratulace Sárince :wink:
10. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ahoj nemáš zač,ale nebyla jsem jediná Dasty taky gratulkovala,to víš my co máme kalendář na pc víme vše :grinning:
10. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já k večeři dělala rybičkovou pomazánku a čenečku jelikož manža chytil pořádnou chřipajznu a mě už v nose lechtá taky tak něco proti bacilkům :grinning:
10. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak máme tu dvě nové dopisovatelky a Madlina jde zítra pro miminkaaaaaaaaaaa
10. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Zduř :grinning: jo Vy jste se s manžílkem nakazili.AHAA.TO máš z toho sexování.Juuuu pro miminka.To je bájo.Hele do Vánoc se tady přejmenujeme.Prostě nám to vyjde.Já jdu ve středu na UTZ :grinning:
10. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo a ještě já mám kalendáře taky ale přiznám se.Svátky a já nejdou vůbec k sobě
10. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ty oléééé já už nevím ani co to sexovat je :grinning:
10. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nevíš,jo?hahahahahaha... :grinning: :grinning: :grinning: nebo že bych ti věřila??? :grinning:
10. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky dneska na Nově bude o tom umělým oplodnění.Se budou koukat a budu plakat.To bude krááásný. :grinning: :grinning:
10. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek