CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
10. říj 2010

@rvasata co budou dávat o umělým oplodnění davaj tu talentmánii né

rvasata
10. říj 2010

@evik31 no to joo,ale po ní ve Střepinách.O průkopníkovi umělého oplodnění.To se budu koukat a kochat miminkama

evik31
10. říj 2010

@rvasata aha tak já o něm dneska četla v bleskubylo to docela zajímavé,než to skončí tak já budu asi v limbu

rvasata
10. říj 2010

@evik31 No to já ne.Já budu háčkovat a háčkova.Dělám soupravičku pro kamarádky holčičky tak mám co dělat...I kdybych si měla nařídit budíka 😀

evik31
10. říj 2010

@rvasata no ty jseš prdan teda 😀 si nezaštykuj ruce 😀
já jsem dělala pořádek a našla jsem opět svoje vyšívání tak ho taky asi vytáhnu na zimní večery 😀

rvasata
10. říj 2010

@evik31 Hele mě to opravdu strašně moc baví.Jsem jak prdlá.A je to blbý,ale prostě vymýšlím,co si pro miminko (miminka) udělám a mě to dává sílu a že já si to pro ně udělám.To si piš.

evik31
10. říj 2010

@rvasata však to je dobře,že máš nějakého koníčky si nemysly,jestli se zadaří i mě tak máš jistou objednávku 😀 ty čepičky jsou naprosto užásný a né jen ty samozřejmně

madlina
10. říj 2010

Eviku,ze čtyř rozmražených zbylo bohužel jen jedno.Ale o to větší bojovník to bude.Jsem objednaná na 11:30.ještě že tam mají tak výborný chlebíčky a štrůdl.Jo a ještě jsem zapoměla na džusík.

rvasata
10. říj 2010

@evik31 Tak to se zadaří.Jo to je přímo kůň,ne koníček 😀

rvasata
10. říj 2010

@madlina Ahojda,to nevadí,to bude teprve bojovník.Já se toho taky moc bojím.Kolik jich vydrží rozmražení.

evik31
10. říj 2010

@madlina tak já pak budu mačat at to výjde 😉 ty si tam taky dáváš papaní jo ,já si dala jen ten džus já bych v tý poloze asi nic nesnědla,ale chlebíček bych tam možná natlačila 😀
@rvasata tak hlavně bacha at se ti nezapletou jehlice,nebo háček 😀

rvasata
10. říj 2010

@evik31 Se neboj,až to dodělám tak pak se pochlubím.Páč to je táák krásný a taaak růžový 😀 😀

evik31
10. říj 2010

@rvasata
@madlina po tom mým neuspěšným rozmražení kdy ze 4 nevydržel ani jeden bych byla posraná strachy i ten jeden je velkej úspěch

evik31
10. říj 2010

@rvasata tak to jsem zvědavá 😎

evik31
10. říj 2010

teda já už kýchám jak prase ,musím to do čtvrtka ze sebe dostat,abych mohla jít do práce jinak mě ani neukončí neschopenku ☹

rvasata
10. říj 2010

@evik31 no právě...se těším,ale tohohle se tak bojím.My jich máme 6 a vůbec netuším, po kolika budou rozmražovat.MInule rozmrazovala po 3 a vydrželi 2 😕

rvasata
10. říj 2010

@evik31 Tak v teple,potit se,potit se potit se 😀

lenda01
10. říj 2010

@madlina taky budu zitra drzet pesti.. a ten jeden co vydrzel, to je bojovnik ten se u tebe urco zabydli 🙂

dasty79
autor
10. říj 2010

@madlina - zítra v 11.30 držím všechny palečky, co mám 🙂 Určitě to je pořádnej bojovníček a zvládne to a ty budeš těhulka 🙂
Správně, za chvilku se přejmenujem na těhulky 😵
A kde je dnes @lintea? Asi se chudák objímá celý den se záchodem.....

lenda01
10. říj 2010

no kez bysme se na ty tehulky prejmenovaly, to by bylo suuuper 🙂 mam jeste dotazek, co to znamena kdyz ted zacinam tu stimulaci a mam tzv. dlouhy protokol? co si pod tim mam predstavit? ze ta stimulace trva dyl nebo v cem je to jine?

evik31
10. říj 2010

@lenda01 jestli máš dlouhý protokol tak budeš zřejmně dýl stimulovat,aspon myslím teda 😉
já bych typla ,že jsem ho u prvního ivf měla asi taky páč jsem si píchala 14dní,ale mě pomalu rosty folíky u tebe to bude třeba jiné uvidíš

lenda01
10. říj 2010

@evik31 no ja napoprve taky bojovala s velikosti foliku a byly z toho jen dve vajicka a pouzitelny jen jedno, takze asi proto ten dlouhy protokol... no tak to jsem zvedava, co to se mnou udela 🙂

madlina
11. říj 2010

Evi,naběhla jsem si když jsem byla poprvý v Sanusu v HK.Dala jsem si obídek ale netušila jsem,že mi ho přinesou tak brzo.Obalovaný žampiony s hranolkama se v leže jedí odravdu blbě.V Pardubkách dávají chlebíček nebo štrůdl.Sním to těsně před tím než odcházím ,nebo si to beru do auta na cestu.

rvasata
11. říj 2010

Krásný den 🙂

evik31
11. říj 2010

Hezký den přeji,i když já jsem teda nachcípaná jak kráva ach joooo ☹
@lenda01 já jich měla 16,ale rostly strašně pomalu tak jsem na druhý pokus taky zvědavá 😒
@madlina v Hk taky mají chlebíčky jelikož mě ho paní nabízela ,když jsem řekla,že oběd nechci tak možná příště si ho dám 😀
@rvasata ahoj ženo co dnes kuchtíš já budu dělat bramborovou kaši a mám tady od našich píchavku tak jí k tomu obalím a jak dopadlo to tvoje včerejší štrykování už je hotovo?
no nic jdu nakoupit at máme co jíst moc se mě teda nechce manžel zůstal doma má dovo je mu ještě hůř tak jsem zvědavá,jestli se to u mě bude taky zhoršovat doufám,že né 😒

evik31
11. říj 2010

@madlina připravuju palce na mačkání 😀

madlina
11. říj 2010

Holky děkuju že budete držet paklečky.Ale opatrně,ať si je neokrvíte 😀 😀 😀

lintea
11. říj 2010

Ahoj holky,
@madlina přeju hodně štstí 🙂
@dasty79 víkend jsem užívala s manželem a teď jsem z těch procházek pěkně nachcípaná 😝
jinak nevolnosti přesli v sobotu a od tý doby nic, doufám, že je všechno v pořádku.V úterý jsem vysadila prášky na ředění krve, co mi dr. napsal po imunologii a mladej Štěpán mi zase řekl ať to radši neberu,tak doufám, že jsem to tím vysazením nepohnojila, to by mě teda mrzelo, že by nevydržel ani jeden ☹

evik31
11. říj 2010

@madlina ty už máš určitě drobečka u sebe a odpočíváš tak o sebe hodně pečuj,já ti tak holka závidím 😀
@lintea o rýmě my ani nemluv já to chytla od manžela a taky si to teda náramně užívám 😝
@rvasata kdepak se zas flákáš 😲

rvasata
11. říj 2010

@lintea ahojky