• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
autor
@madlina - tak to nám pak dej vědět, co budete mít.My to vědět nechceme.
Tvoje ségra měla ve čt volno a v pá dělá do 16h - mám větší přehled,než ty :grinning:
18. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Kromě toho úterka už ne, nechám to na krev.
18. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiara81 - náhodou ti to s dvojčátkama slušíííííí :slight_smile:
18. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka43 - a v kolik tam máš volat?Jsem nervozní za tebe...
18. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já dnes málem omdlela v obchodě...........
18. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paja1 - tak ať ti je už lépe :slight_smile: Přijď mezi nás a nedepkuj.Uvidíš,že bude líp :slight_smile:
18. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Jedu tam, jsem objednaná na 1 hodinu. Do tří snad budu zpátky.
18. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka43 - to tam musíš jet?většinou stačí zavolat.nebo ti zrovna udělaj utz?
Jeee já se těším,určo budou // - podle těch teplot a jak ti bylo na omdlení,......
Držím palečky kočko :sunglasses:
18. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 No vždycky jsem šla na krev a za hodinu už byly výsledky, ale oni teď předělávají laboratoře a tak jsem musela ráno na krev na nějakou Ledii, nebo jak a oni jim pak výsledky zavolají. Taky bych si radši zavolala, ale mám to do Jihlavy 15 km, tak to není tak hrozný.
18. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si jedu pro ortel, tak držte palce.
18. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 jsem napnuta.. :slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01
@majka43
@lintea
@dasty79 ahojda zlatíčka ...tak od 2.cyklu estrofen..asi už víte výsledek.. :frowning2:
18. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to nejsou dvojčátka s chodou oklností obě naše kamarádky co mám kámošu zas Aničku tak porodily o dva dny od sebe...no Anička bude rodit s ní Jana a já jsem plonková....no
18. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 néé palce já nedržím to jsou kopance já jedině pěsti nosí štěstí...a jako myslela jsem že už to tady bude a zas musím čekat majuško ty nás napínáš....alespon od tebe pozitivní zprávu...
18. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 chjo, to me stve :o( o kolik ta potvurka sliznice povyrostla?
18. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no hele jsem už fakt nasraná furt něco co bude příště?..no a vyrostla o 0,3mm takže celková výška 5,3mm no prostě na hovno
a zůstávám v HK docela mě potěšilo to že mi říkal že je špatné když už mě viděli 4 doktoři to není dobré a že jestli chci tak se bude snažit abychom se vídali jen my dva ...a určitě prý otěhtoním že se toho nebojí..s mojí zásobárnou v mrazáku...tak to docela na mě udělalo dojem dr. Provazník je tam jen na 0,2 uvazku a je tam jen po.st.pá a to jen na 1,5 hodiny ...no tak uvidíme alespon to nebudu mít tak daleko
18. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 chjo,tak to jsem verila tomu,ze ta potvurka povyroste vic,jeste kdyz si s tim nikdy nemela problem..aspon vidis co jeden hyperstimulak dokaze a jak vsechno rozhodi..to je v haaaji :( s tim Stepanem vazne neprohloupis,je moc fajn. Takze prace te nemine nebo sis nechala neschopenku?
18. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no v pátek jdu do poradny pokud mi nenajdou léky a nenapíše mi že mohu provozovat směny tak jsem opět v pr...čicích ...a už si to můžu jít fakt hodit...a práce mě nemine prý se pokusí mě přizpůsobit ale max + - 1den víc to prý nejde
18. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 to je v haji jak nic neni tak jak by to melo byt a vse je proti, vid? to je jak ta moje ms.. ta taky neprijde a neprijde :frowning2:
18. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiara81 - tak to mě mrzí :frowning2: Ale asi to je fakt tím hyperstimulákem...
Uvidíš,že příští měsíc už bude krásná sliznice.Byla jsi bohužel moc nabitá hormonama.
Tělo si potřebuje asi odpočinout.On se ten měsíc překulí a za pár dní bude KETík :slight_smile:
Tak to jsem překvapená - že jsi opravdu zůstala v HK.Hlavně,aby se ti tam ty doktoři
nestřídali - o HK to je právě známý,že každou pokaždý máš jinýho dr.
Tak ať to se Štěpánem vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@majka43 - jsem napnutá jak kšandy :wink: držím pěstičky a teď jich mám hodně!!!! :grinning:

@lenda01 - co ty kočko???už přišla ms??????????
18. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiara81 - tak zkus jít k obvodní dr. a vysvětli mu to,jeslti tě nechá na neschopence,že jdeš za pár dní na KET a že nechceš přerušovat neschopneku.....a určo to pochopí!!!!!!a nechá tě doma :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Ještě pořád nemám vše ještě potřebuju moje fotky a hlavně musíme tam jít oba s manželem a my se střídáme se směnama kvůli tchynce.ale brzy už to bude.Ale u nás je to nadlouho,prý kolem 4 let a i víc.tak uvidím co bude.

Vám držím pěsti všem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 velky prdlacky :frowning2: ja se ty potvory proste nedockam.. dela mi to schvalne :slight_smile: koukala jsem na tvoje fotecky a mas uz krasny brisko :slight_smile: zaaaavidiiiiiim :grinning:
18. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 juuuu to bude boziiii :slight_smile: moc vam to preju aby to klaplo a nebyly zadne komplikace a hlavne aby nebyla zadna dlouha cekacka :slight_smile: a na co potrebujes fotky??
18. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Kromě všech papírů musíme dát každý 2 své fotky.Oni asi vybírají i trochu aby se k nám hodilo.Jinak nevím proč.
18. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 no tak to je zajimavy jestli fakt vyberou mimco vam podobny aby bylo proste jako vase :slight_smile: moc na vas budu myslet a budu drzet pesticky a budu se tesit na fotecku toho mrnouska :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - ještě nedorazila?ty brďo, to snad ani není možný :unamused:
A do kdy by měla dorazit po těch injekcích?nebo práškách?
A když nedorazí,tak zas musíš do CARu?Jediná mrcha,na kterou se člověk
těší a ona se někde toulá :angry:
Tak ti přeju,aby o víkendu dorazila.
Jo díky - docela se špíček roztahuje :grinning:
18. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 to je ale ten nejkrasnejsi spicek na svete a uz se na nej taky ooobr moc tesim :slight_smile: no prosim te ta ms si me vychutnava :frowning2: po injekcich to holky dostavaj tak ctvrtej den ale i dyl a mela by dorazit do ctrnacti dnu, ale tomu neverim uz vubec :frowning2: ted me tri dny bolelo bricho jak kdyby to uz chtelo dopadnout ale uuuplne prd... takze se pristi tyden objednam do sanusu a zase od znova... chjoooo :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holkytak koukám tady zatím nálada nic moc :angry: u mě tak zatím nikdo nevolal a pochybuju,že dnes ještě někdo zavolá takže tam jinak v pondělí volám já :confounded:
18. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - dej si červený vínko a pořádně teplou vanu a ona ta mrcha dorazí :slight_smile:
A když na ní tak dlouho čekáš,tak to bude určo ta poslední a za chvíli budem
okukovat tvůj pupíček :slight_smile: Určo o víkendu přijde.

@evik31 - no jo to už určitě zabalili - je pátek a šli páni dr. domů.
V po tam hned ráno volej,ať víš na čem seš.....
18. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek