• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@evik31 to se na tebe takhle vyprdli :frowning2: to je teda taky pristup ze by se z toho jeden picnul :frowning2:
@dasty79 no keeez by si mela pravdu a byla to ta tolik ocekavana a hlavne posledni ms :slight_smile: vinko si obcas davam, feferonky na prokrveni bastim, kontryhel piju a jeste jsem dostala pigaro dvojityho Agolutinu a prd prd prd :grinning: ta si proste dava na cas, ale neresim to, rikam si ze kdo si pocka ten se docka :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja musim padit.. jedu za manzou do mesta.. ja se ty Majky nedockam... tak snad si pak prectu jen dobre zpravy :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to negativní, já končím. Mějte se tady pěkně, možná se na vás začas mrknu, ale teď by mě to tady asi deptalo.
18. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj,
jsem se vrátila,tak jdu dočítat
18. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanysek.hanysek.....kdepak ses toulala?
Kiara81.......na depky zapomen.Na těch fotečkách vypadáš dobře,o kolik si stloustla?Tak to mě moc mrzí :frowning2:
Majka43.....to tě nesmí ani napadnout odejít od nás.My jdeme 4.4.jenom na konzultaci,takže taky dlouho se budu připravovat.
U nás sněží :astonished:
18. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 neeeeee :frowning2: Majko je mi to strasne moc lito ani nevis jak :frowning2: zivot je vazne nespravedlivej :frowning2:
18. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 a jak ty seš na tom?
18. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet ja jsem na tom furt a stale stejne.. jsem ve fazi cekani na ms a ta stale nikde ... ale ja uz to neresim a nestresuju kvuli tomu.. ona dorazi :slight_smile:
18. bře 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 že se holky na nás nevyprdnou?
18. bře 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet neboj se nic, nevyprdnou se.. jen je pro Majku ted tezke tu byt :frowning2: vis sama jak cloveku je kdyz zjisti ze krev je negativni... :frowning2: cas hoji vsechny rany a ona nas tu v tom nenecha samotne :slight_smile:
18. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 vím jaký to je na prd :frowning2: ,čas to zahojí,někdy ale dlouho,ale už se určitě bude těšit na příští.

HOLKY,MY TO ZVLáDNEME
18. bře 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet neboj se nic Majce se po nas bude styskat a vrati se k nam a co je hlavni je to, ze verim tomu ze pujde do dalsiho boje s nami... urco si to jeste s pritelem rozmysli :slight_smile:
18. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 víš co by bylo dobrý?Kdybys me všichni najednou byli těhulky,to by bylo
18. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet to se neboj, tak to urcite i dopadne .. se to tady bude tehuliiiiit :slight_smile:
18. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka43 - :frowning2: to mě moc mrzí :frowning2: Tolik jsem tomu věřila :frowning2: ach jo.
Kočko dej si pauzu,ale přijď brzy mezi nás.Máme tě rádi :sunglasses:
A nevzdávej to - dej tomu čas a uvidíš,že se miminka brzo dočkáš :slight_smile:
18. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 a ty se máš jak těhulko?
18. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 copak obvodačka mě nechá na neschopence jenže mě končí smlouva a kde mám jistotu že otěhotním ..no tak prostě užm usím jít je to všechno v ..víš kde...no ono totiž už byl 4.dr který mě viděl v Pc takže to je jedno jestli asi budu v hk či pc ...ale slíbil mi že si mě pohlídá no......tak uvidíme ...kdyžtak to nebude žádný rozdíl...
@paja1 jéé tak to moc přeji aby vše bylo mnohem rychlejší...je super že do toho jdete...moc držím pěstičky

jo a jinak lenda01 čeká na mě...na ketík trochu jim zbouráme sanus v hk :grinning:
18. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 no jasne ze :slight_smile: duben je naaaas :slight_smile:
18. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré sobotní ráno všem :slight_smile:

@lenpet - jo díky,mám se fajn :slight_smile: Občas mě je na omdlení, občas na zvracení -ale jinak ok :slight_smile:

@kiara81 - pokud seš na neschopence,tak tě nemůžou vyhodit.Tak bych ještě zůstala doma a
šla v klídku na KETík a pak se uvidí....To je jasný,jistotu nemáš - že otěhotníš a čím víc člověk
po tom touží, tak to pak nejde.Bohužel je to tak - i já jsem ten příklad.Ještě vydrž měsíc doma
a uvidíš,že se to podaří.A ke komu tys chodila v Pardubkách???

@lenda01 - tak co,dala sis koupel a vínko?a přišla ms?

Copak dnes vaříte??????
19. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahojda no já ještě uvidím co mi řekne v poradně pro synkopy a to rozhodne...jinak jsem chodila k Provazníkovi a dneska máme uvaříno spešl gulášek od drahé polovičky...a zítra nevím :unamused: a co vaříš ty?
19. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiara81 - já dnes dělám ražniči,ale zítra taky nevím
Aha k Provazníkovi - tak proto jsi tam měla pokaždý jinýho dr.
Mě to bylo divný - pže mě se to nikdy nestalo,že bych měla někoho jinýho,
než Šárku.co to je poradna pro synkopy???
19. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc mě to mrzí...
@kiara81
@dasty79 pokud je někdo těhu tak ho vyhodit nemůžou,ale neprodlouží mu smlouvu a to je vlastně to samé a na to právo mají. Vím o čem mluvím, taky jsem tak dopadla a teď nemám nárok ani na mateřskou :frowning2:
19. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@samanta001 - to já nevěděla :frowning2: Tak to je teda síla,že ti neprodloužej smlouvu....
A tak co ty bude mít po nemocenský?nic????????to snad ne!Určitě se to musí nějak obejít
ty blbý zákony a musej ti dát nějakou kačku,ne?
19. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknou sobotu,
vytáhli jsme nějaký maso z mražáku,tak nevím co ztoho udělám.
Dneska jdeme na ples,moc se netěším,ale snad to bude dobrý.
19. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 porada pro synkopy je to moje omdlívání a slabost...mám nízký tlak a hodně vysoký tep..nemůžu na tep klasický léky jelikož zas snižují tlak...no jestli mi nedají jiné léky tak jsem v háji a smlouvu mi neprodlouží ba naopak hned ukončí...
@samanta001 jj přesně tak ukončit jí mohou ale neprodlouží ...ale zas najedeš zrovna na rodičák a uděljte to objíždkou a můžeš být 4 roky doma za 7600tis
19. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Také všem pěknou sobotu i když venku to nevypadá pěkně :wink:
@majka43 co na to říct jen to že musíme bojovat dá.Bez boje není vítězství.Ted to bolí ale zas svitne naděje. :wink:
@kiara81 taky jsem měla estrofem při dalším cyklu když byla sliznice nízká nikdy jsem ji nízkou neměla až naschvál před ketem tak se to posunulo o měsíc.Ted už to bude v pořádku a půjdeš si pro mimísky. :wink:
@lenpet co že se netěšíš na ples?Jen si ho pěkně užij.A jaký je to ples?
19. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiara81 - tak to dej vědět,jak jsi dopadla.Nemáš to taky jednoduchý...
4roky doma za 7600 - no vidíš @samanta001 - to bys měla dobrý :slight_smile:

@lenpet - tak jsou u tebe zase přípravy na ples?Těšíš se?
To je nějak dlouho u vás ples.Tak si to tam užijte a a´t něco pěkného vyhrajete :slight_smile:
19. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rea73 jdeme na maškarní ples,normální mě nevadí,ale maškarní?
@dasty79 snad něco vyhrajem.

Si představte,že přítel jel kupovat podlahu beze mě :angry:
19. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet a za co půjdeš?Manžel jel taky kdysi kupovat postel dceři do pokojíčku sám a nedopadlo to dobře.Koupil sice v tý barvě co jsem mu říkala ale byla bez úložnýho prostoru sice to tak na pohled navypadalo bylo to udělaný že to jde otevřít ale nešlo.Jsem myslela že vyletím z kůže.Takže sám něco do bytu už nikdy více.Tak at přítel pořídí dobře.
19. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek