CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
18. bře 2011

@evik31 to se na tebe takhle vyprdli ☹ to je teda taky pristup ze by se z toho jeden picnul ☹
@dasty79 no keeez by si mela pravdu a byla to ta tolik ocekavana a hlavne posledni ms 🙂 vinko si obcas davam, feferonky na prokrveni bastim, kontryhel piju a jeste jsem dostala pigaro dvojityho Agolutinu a prd prd prd 😀 ta si proste dava na cas, ale neresim to, rikam si ze kdo si pocka ten se docka 🙂

lenda01
18. bře 2011

ja musim padit.. jedu za manzou do mesta.. ja se ty Majky nedockam... tak snad si pak prectu jen dobre zpravy 🙂

majka43
18. bře 2011

Tak je to negativní, já končím. Mějte se tady pěkně, možná se na vás začas mrknu, ale teď by mě to tady asi deptalo.

evik31
18. bře 2011

@majka43 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenpet
18. bře 2011

Tak ahoj,
jsem se vrátila,tak jdu dočítat

lenpet
18. bře 2011

Hanysek.hanysek.....kdepak ses toulala?
Kiara81.......na depky zapomen.Na těch fotečkách vypadáš dobře,o kolik si stloustla?Tak to mě moc mrzí ☹
Majka43.....to tě nesmí ani napadnout odejít od nás.My jdeme 4.4.jenom na konzultaci,takže taky dlouho se budu připravovat.
U nás sněží 😲

lenda01
18. bře 2011

@majka43 neeeeee ☹ Majko je mi to strasne moc lito ani nevis jak ☹ zivot je vazne nespravedlivej ☹

lenpet
18. bře 2011

@lenda01 a jak ty seš na tom?

lenda01
18. bře 2011

@lenpet ja jsem na tom furt a stale stejne.. jsem ve fazi cekani na ms a ta stale nikde ... ale ja uz to neresim a nestresuju kvuli tomu.. ona dorazi 🙂

lenpet
18. bře 2011

@lenda01 že se holky na nás nevyprdnou?

lenda01
18. bře 2011

@lenpet neboj se nic, nevyprdnou se.. jen je pro Majku ted tezke tu byt ☹ vis sama jak cloveku je kdyz zjisti ze krev je negativni... ☹ cas hoji vsechny rany a ona nas tu v tom nenecha samotne 🙂

lenpet
18. bře 2011

@lenda01 vím jaký to je na prd ☹ ,čas to zahojí,někdy ale dlouho,ale už se určitě bude těšit na příští.

HOLKY,MY TO ZVLáDNEME

lenda01
18. bře 2011

@lenpet neboj se nic Majce se po nas bude styskat a vrati se k nam a co je hlavni je to, ze verim tomu ze pujde do dalsiho boje s nami... urco si to jeste s pritelem rozmysli 🙂

lenpet
18. bře 2011

@lenda01 víš co by bylo dobrý?Kdybys me všichni najednou byli těhulky,to by bylo

lenda01
18. bře 2011

@lenpet to se neboj, tak to urcite i dopadne .. se to tady bude tehuliiiiit 🙂

dasty79
autor
18. bře 2011

@majka43 - ☹ to mě moc mrzí ☹ Tolik jsem tomu věřila ☹ ach jo.
Kočko dej si pauzu,ale přijď brzy mezi nás.Máme tě rádi 😎
A nevzdávej to - dej tomu čas a uvidíš,že se miminka brzo dočkáš 🙂

lenpet
18. bře 2011

@dasty79 a ty se máš jak těhulko?

kiara81
18. bře 2011

@dasty79 copak obvodačka mě nechá na neschopence jenže mě končí smlouva a kde mám jistotu že otěhotním ..no tak prostě užm usím jít je to všechno v ..víš kde...no ono totiž už byl 4.dr který mě viděl v Pc takže to je jedno jestli asi budu v hk či pc ...ale slíbil mi že si mě pohlídá no......tak uvidíme ...kdyžtak to nebude žádný rozdíl...
@paja1 jéé tak to moc přeji aby vše bylo mnohem rychlejší...je super že do toho jdete...moc držím pěstičky

jo a jinak lenda01 čeká na mě...na ketík trochu jim zbouráme sanus v hk 😀

lenda01
18. bře 2011

@kiara81 no jasne ze 🙂 duben je naaaas 🙂

dasty79
autor
19. bře 2011

Dobré sobotní ráno všem 🙂

@lenpet - jo díky,mám se fajn 🙂 Občas mě je na omdlení, občas na zvracení -ale jinak ok 🙂

@kiara81 - pokud seš na neschopence,tak tě nemůžou vyhodit.Tak bych ještě zůstala doma a
šla v klídku na KETík a pak se uvidí....To je jasný,jistotu nemáš - že otěhotníš a čím víc člověk
po tom touží, tak to pak nejde.Bohužel je to tak - i já jsem ten příklad.Ještě vydrž měsíc doma
a uvidíš,že se to podaří.A ke komu tys chodila v Pardubkách???

@lenda01 - tak co,dala sis koupel a vínko?a přišla ms?

Copak dnes vaříte??????

kiara81
19. bře 2011

@dasty79 ahojda no já ještě uvidím co mi řekne v poradně pro synkopy a to rozhodne...jinak jsem chodila k Provazníkovi a dneska máme uvaříno spešl gulášek od drahé polovičky...a zítra nevím 😒 a co vaříš ty?

dasty79
autor
19. bře 2011

@kiara81 - já dnes dělám ražniči,ale zítra taky nevím
Aha k Provazníkovi - tak proto jsi tam měla pokaždý jinýho dr.
Mě to bylo divný - pže mě se to nikdy nestalo,že bych měla někoho jinýho,
než Šárku.co to je poradna pro synkopy???

samanta001
19. bře 2011

@majka43 ☹ ☹ ☹ moc mě to mrzí...
@kiara81
@dasty79 pokud je někdo těhu tak ho vyhodit nemůžou,ale neprodlouží mu smlouvu a to je vlastně to samé a na to právo mají. Vím o čem mluvím, taky jsem tak dopadla a teď nemám nárok ani na mateřskou ☹

dasty79
autor
19. bře 2011

@samanta001 - to já nevěděla ☹ Tak to je teda síla,že ti neprodloužej smlouvu....
A tak co ty bude mít po nemocenský?nic????????to snad ne!Určitě se to musí nějak obejít
ty blbý zákony a musej ti dát nějakou kačku,ne?

lenpet
19. bře 2011

Pěknou sobotu,
vytáhli jsme nějaký maso z mražáku,tak nevím co ztoho udělám.
Dneska jdeme na ples,moc se netěším,ale snad to bude dobrý.

kiara81
19. bře 2011

@dasty79 porada pro synkopy je to moje omdlívání a slabost...mám nízký tlak a hodně vysoký tep..nemůžu na tep klasický léky jelikož zas snižují tlak...no jestli mi nedají jiné léky tak jsem v háji a smlouvu mi neprodlouží ba naopak hned ukončí...
@samanta001 jj přesně tak ukončit jí mohou ale neprodlouží ...ale zas najedeš zrovna na rodičák a uděljte to objíždkou a můžeš být 4 roky doma za 7600tis

rea73
19. bře 2011

Ahoj.Také všem pěknou sobotu i když venku to nevypadá pěkně 😉
@majka43 co na to říct jen to že musíme bojovat dá.Bez boje není vítězství.Ted to bolí ale zas svitne naděje. 😉
@kiara81 taky jsem měla estrofem při dalším cyklu když byla sliznice nízká nikdy jsem ji nízkou neměla až naschvál před ketem tak se to posunulo o měsíc.Ted už to bude v pořádku a půjdeš si pro mimísky. 😉
@lenpet co že se netěšíš na ples?Jen si ho pěkně užij.A jaký je to ples?

dasty79
autor
19. bře 2011

@kiara81 - tak to dej vědět,jak jsi dopadla.Nemáš to taky jednoduchý...
4roky doma za 7600 - no vidíš @samanta001 - to bys měla dobrý 🙂

@lenpet - tak jsou u tebe zase přípravy na ples?Těšíš se?
To je nějak dlouho u vás ples.Tak si to tam užijte a a´t něco pěkného vyhrajete 🙂

lenpet
19. bře 2011

@rea73 jdeme na maškarní ples,normální mě nevadí,ale maškarní?
@dasty79 snad něco vyhrajem.

Si představte,že přítel jel kupovat podlahu beze mě 😠

rea73
19. bře 2011

@lenpet a za co půjdeš?Manžel jel taky kdysi kupovat postel dceři do pokojíčku sám a nedopadlo to dobře.Koupil sice v tý barvě co jsem mu říkala ale byla bez úložnýho prostoru sice to tak na pohled navypadalo bylo to udělaný že to jde otevřít ale nešlo.Jsem myslela že vyletím z kůže.Takže sám něco do bytu už nikdy více.Tak at přítel pořídí dobře.