• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
ahodja děvčat atak mám nanučka u sebe ...no a ted zas čekat ....
@lenpet super zráva takže šup šup do snaženíčka
3. čer 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 držím palečky
4. čer 2011 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pustili mě dneska a bříško bolí.Na dommácí snažení se pustíme,až na to budu mít náladu.
@kiara81 gratuluju a pěkně se o ně starej.
4. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet vítej zpátky :slight_smile:, tak to máš konečně za sebou, to seš ráda, co? Ale že to nic nebylo? A co Ti vůbec řekli, zjistili něco?
4. čer 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi6 vůbrc nic nezjistili,žádný srůsty,průchodnost na výbornou.Primář taky tomu nechtěl věřit.Ale jsem ráda,že jsem doma
4. čer 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet no vidíš a tak půjdeš na akcičku??asi ne vid?? jj ten plyn bolí víc než ta laparka ....tak odpočívej
4. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet to věřím, že jsi ráda, že jseš doma, taky jsem se těšila domů mě z tý jejich postele hrozně bolelo za krkem. A tak co Tě v nejbližší době bude čekat? Mě při laparce taky na nic nepřišli, jen na ten myom, ale to si myslím, že mě o něm mohla říct dávno moje dr. protože ultrazvuk mi dělala.
4. čer 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 díky,odpočívám,ted na sexování nemám ani pomyšlení
@sissi6 taky mě bolí krk.No za 4dny jdu na vytažení stehů a za 14sdní se objednat.Primář už taky neví,jak dál.Jsem prostě unikát.
4. čer 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet tak na sex to vím ale tak za týden to už bude dobrý ....mám 4 laparky zasebou tak vím co si ted prožíváš....nejlepší poloha je beruška..noho skrčit a do klubíčka....uvolní to napětí toho účinku vstřebávání plynu
4. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 přesně do klubíčka.Ale já mám problém takovej,že ráda spím na břiše,a ted nemůžu.4laparky?tak to čumím.

Jinak přeju hezké sluníčkové ránko
5. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný sluníčkový dne :sunglasses:

@lenpet - jsem ráda,že jsi to zvládla a že ti nic nenašli :slight_smile: Tak co s tebou dál?

@kiara81 - pořádně odpočívej,ať se mrazáčkovi u tebe pěkně líbí :slight_smile:
5. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím ženy jak ječ prej se nám tu narodila dvojčátka joooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lenpet tak se aspon třeba zadsaří doma
5. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahojík snažím se fakt ted odpočívám dneska jsem byla na masáži hawai jako super odpočinek relax ....no ale zítra už jdu do práce tak snad se zavrtal a už si tam pomaloučku hoví...
@evik31 hojda no jak tos tebou simtě vypadá??????
5. čer 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet ne neboj unikát nejsi mě taky na nic nepřišli...a na imunologii nám s manžou řekli že tak zdraví pár dlouho neviděli :unamused: což mě moc nepotěšilo když mimčo nikde, nakonec to vyšlo na druhý pokus ivf...tfuj tfuj určitě ti to teď taky vyjde :wink:
@kiara81 držím pěsti ať se nanuček hezky uvelebí v bříšku!
5. čer 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@holubice.petra děkuji no cítím to nějak v kostech v dobrém tak snad se nespletu...:slight_smile: a jak se máš ty???co mimísek???už cítíš pohyby???
5. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 vypadá to tak,že čekám na tu mrchu a pak bodám bodám bodám už jsou v ledničce a musím říct,že jsem koukala na ceník a zdražovalo se fest :unamused:
5. čer 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 no mám se celkem dobře nevolnosti už přešly jen vyjímečně ráno mě to přepadne tak je to ok...no pohyby vyloženě ještě ne ale něco málo už jo :grinning: tak snad už tenhle týden :wink:
6. čer 2011 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ránko,

Včera bylo domácí snažení,tak se uvidí,ale asi nic ztoho nebude.
@kiara81 tak se o ně pěkně starej.Máš jeden nebo dva?
@evik31 a ty ses zdržovala kde,žesi tu dlouho nebyla?

Musím do Sanusu na přelepení.
6. čer 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
všude možně holka
@lenpet :grinning:
6. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to je dobře,že si na nás nezapomněla.A co tedka vlastně máte v plánu?
6. čer 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoda, tak dnes vyfasovány injekce Menopr. Má nějaká šikovné zkušenosti??? Jsem zvědavá, jak si to budu píchat :confounded:
6. čer 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet psala jsem hore mám v lednici gonal a čekám na mrchu a pak už píchám :wink:
@ivininka taky mám nafasováno ten jen čekat kdy začít :unamused:
6. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 aha,tak at brzo dorazí
7. čer 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,tak jsem po dlouhé době zase tu.Holky nemáte některá zkušenosti se slabým špiněním a negativním testem?To se právě přihodilo mě.V pondělí jedu do HK,tak jsem zvědavá co mi řekne dr.
7. čer 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka vítej zpátky.Já bych ti ráda poradila,ale nevím jak.
7. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji.To nevadí,já si počkám na to pondělí. :wink:
7. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 taky čekám, ale bude klasika, že si budu muset dojít na vyvolávačku MS a pak začnu. Jen hkledám ještě nějakého dietologa, měla bych trochu zhubnout, prý to může být překážka proč jsem přestala ovulovat.
7. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že jsem první,tak všem přeju hezký den.
Zítra jdu na vytažení stehů.
8. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem objednaná na imunologii a hematologii. Možná to ještě zkusím, uvidím, jak dopadne vyšetření. Jedna perlička: Když jsem se objednávala na hematologii, tak na konci hovoru říkam? A jsou to Pardubice a on, že Pelhřimov. Ještě, že jsem se zeptala, protože bych jela úplně jinam. Supr co?
8. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak at to dobře dopadne.A kde ses toulala?
8. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek