CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

mitik
25. srp 2011

@radkaflosik to mě mrzí.Jak starého raubíře máš?Já mám šestiletého a užíváme si 🙂

dasty79
autor
25. srp 2011

@radkaflosik - tak to mě moc mrzí ☹ Uvidíš,že třeba ještě za pár let zkusíte IVF a zadaří se 🙂

lenpet
25. srp 2011

@mitik to mě je líto,třeba se to povede dýl.

@radkaflosik určitě se povede.Kolik ti je let,že to chceš vzdát?

radkaflosik
25. srp 2011

@mitik já mám skoro tříletého raubířr, si to pěkně užívám 🙂

radkaflosik
25. srp 2011

@dasty79 to nevím, manžel řekl že už to podstupovat nebude , že budeme jen u jednoho že to stačí

radkaflosik
25. srp 2011

@lenpet mě je 27, já to nevzdávám, ale na to musí být dva , manžel už to podstupovat nechce ,

mitik
25. srp 2011

@lenpet no a představ si - mě bude 35 let.Manžel už taky nechtěl jednu dobu - až to bylo u nás jednou z možných příčin snad i rozvodu.Potom s tím přišel sám,aniž bych ho k tomu nabádala (to byl ten pokus,kdy jsem potratila).No a sám to obrečel a řekl ještě v nemocnici,když jsem ležela na revizi,že do toho půjdeme znova.Doktor řekl,že nejdříve to půjde v červenci,ale že by mi "doporučoval otěhotnět nejpozději tento rok".No a v srpnu jsme do toho šli.Já nevím,s jakým výsledkem,moc tomu nedávám,no uvidíme...

majka43
25. srp 2011

Holky klídek, mě je 45 a vypadá to, že půjdem do dalšího pokusu.
@lenpet Ahoj.

holubice.petra
25. srp 2011

@lenpet ahoj tak jak jsi dopadla na uz je vše v pořádku?

mitik
25. srp 2011

@radkaflosik ten můj poslední příspěvek byl určený spíše Tobě 🙂

mitik
25. srp 2011

holky,ještě bych se chtěla zeptat.Jak "kvalitní" je osmibuněčné embryo?Netuším v jaké fázi bylo,ale embryolog mi pouze řekl,že je osmibuněnčné (tedy obě byla osmibuněčná).Dá se z toho něco usoudit?Asi blbá otázka,co?

majka43
25. srp 2011

@mitik Osmibuněčné by mělo být za 72 hodin, aby bylo v pořádku.

majka43
25. srp 2011

@mitik Jo a není to blbá otázka.

michaela28
25. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes byla doufám naposledy v Sanusu dr. Dejmek mi dal zprávu pro mého dr. a popřál mi hodně štěstí. Pořád se bojím, přeci jen jsem teprve na začátku 9.tt, ale dneska na UTZ už to byl takový sněhuláček. Byla jsem z toho úplně vyplácáná 🙂 .

mitik
25. srp 2011

@michaela28 to musela být nádhera 🙂.Vůbec se Ti nedivím.Dodatečně gratuluji k těhu 🙂
@majka43 prosím ještě co znamená "mělo by být za 72 hodin,aby bylo v pořádku"?Jako od oplodnění?Díky moc...

lenpet
26. srp 2011

@holubice.petra poradna dopadla dobře.V úterý jdu na skrining,tak se uvidí jak se vyvýjí.Měříme 31mm.
@mitik bude mě za měsíc 33 a čekám první dítě,nějak nám to nešlo.
@radkaflosik manželovi se to rozloží v hlavě a půjdete dotoho znova.

dasty79
autor
26. srp 2011

@radkaflosik - ty seš ještě mladá,ty budeš mít ještě třeba 2 dětičky 🙂

Mě už je 32 let a čekám první.....

@majka43 - tak jak?????co vám nasadili za léčbu?mám z tebe radost,uvidíš -že po přeléčení,
se podaří hned na 1.pokus 🙂 Moc vám to přeju 🙂 🙂 🙂

@mitik - taky kdy budeš testit?kdy budeš 8.-10.den?

@holubice.petra - tak odpočíváš???já taky poctivě odpočívala od 24.tt a teď budu nakonec ještě přenášet

😀

@michaela28 - tobě taky velká gratulace 🙂 Já se bojím celé těhu,takže se to nedivím,že máš strach....

@lenpet - taky gratulace k obříkovi 🙂

lenpet
26. srp 2011

@dasty79 a dr.říkala že odpovídáme týdnu velikostně.Tak se uvidí.

samanta001
26. srp 2011

Tak jsem teď přijela z křivky, tam je vedro že se už nedá normálně fungovat dnes už asi z bytečku nevilezu. Mě se nechce vůbec hejbat a mimouš se hejbe snad víc jak normálně a to jsem myslela, že už se tak mlet nebude, když má málo místa. No a teď má zrovna škytavku 😀 Ale k porodu to zatím stále nevypadá a já už bych to tak moc chtěla mít zasebou ☹
@majka43 super zpráva, že do toho jdete znovu, takže ti něco našli a máš nasazenou léčbu?
@lenpet ať se daří dobře tobě i miminku...

holubice.petra
26. srp 2011

@lenpet tak to už je chlapák 😀
@dasty79 no občas odpočívám občas to prostě nejde 😉 budeš přenášet? no prosím tě jak jsi na to přišla ještě máš chvilku čas 😎

majka43
26. srp 2011

@mitik Jo od oplodnění. Za 72hodin,by mělo mít 8 buněk.

majka43
26. srp 2011

@dasty79
@samanta001 Dostala jsem nějaký injekce Clexane a začnu je píchat dva týdny před transferem. Pak ještě prednison a ten už musím brát teď, prý když se začne brát dva týdny před transferem, tak je na nic. Ještě ekám na výsledky z hematologie, taky mi tam něco našli, ale s doktorem jsem ještě nemluvila. Já myslím, že by mohl být transfer tak v říjnu.

dasty79
autor
26. srp 2011

@holubice.petra - ne nevím,jestli budu přenášet...Ale hodně holek co muselo odpočívat,pže měli nějkaý problém a hrozil jim předčasný porod,tak se setřily - ležely třeba i v nemocnici a ve finále pak přenášely 😀

@majka43 - jen to neuspěchejte.Pořádně to vše přeléčte a pak hurá do toho 🙂

mitik
26. srp 2011

@dasty79 zdravím,testovat bych měla zítra - bude to osmý den.

sissi6
26. srp 2011

@dasty79 tak to my máme sex zakázanej po celý těhu, když jsem byla v Sanusu v 7 tt na prvním UTZ tak mi dr. Šilhan říkal, že žádný sex a já na to a jak dlouho a on dloooooho. Tak jsem si říkala, že až doberu utrogestan ten jsem měla asi do 3 měsíce, tak že třeba budeme moct, tak se přítel těšil, až utroš doberu, pak asi 2 dny na to jsme byli na screeningu tak že se zeptá jak s tím sexem, protože už mi to neveřil a Šilhan jojo radovánky skončili, že bych mohla krvácet. No a jak jsem pak začala krvácet, tak se mě primář hned ptal, jestli nebyl pohlavní styk.

@radkaflosik to mě mrzí, že to nedopadlo ☹ , manžel si to určitě ještě rozmyslí a za čas zkusíte další IVF 🙂

@majka43 tak to je dobře, že půjdete do dalšího pokusu 🙂

@mitik mě zaváděli 2 embrya jedno čtyřbuněčné a druhé osmibuněčné a jedno z nich se chytlo 🙂. Na zítra přeju hodně štěstíčka, ať jsou na testu // 🙂

@michaela28 a @lenpet gratuluju k mimískům 🙂

zlatanka30
26. srp 2011

@majka43 mozem sa opytat?brala si uz ten prednison niekedy?nam vychadza ket niekedy 13.9 a ja ho berem odnes.tak je potom asi zbytocny i ked mi ho dal lekar v sanuse.hmmm ☹

mitik
26. srp 2011

@zlatanka30 já beru prednison vždy od ketu a potom mi ho vysazoval jako první lék (tedy asi po fraxiparinu).

mitik
26. srp 2011

@sissi6 díky moc,díky...🙂)

zlatanka30
26. srp 2011

@mitik a beres ho pri kazdom ket?

mitik
26. srp 2011

@zlatanka30 no já jsem teď absolvovala ket po čtvrté (z toho po druhé se zadařilo a máme 6-ti letého syna,při třetím jsem potratila).Při úplně prvním - v Praze-Motole jsem ho nebrala vůbec.Při dalším (úspěšném) v Pronatalu ano a rovněž tak při dalších dvou...