CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

mitik
26. srp 2011

@zlatanka30 jo,ale při posledním ketu mi sestra řekla,když jsem se po něm ptala,mi doktor řekl,že "není až tak důležitý,ale ať ho klidně beru 1-0-0,5 (tak jsem ho brala vždy v tomto dávkování)

radkaflosik
27. srp 2011

@lenpet to mu moc nevěřím, říkal že už nechce , ale uvažuje o adobci . . . tak třeba časem změní názor a kdo ví 🙂

lenpet
27. srp 2011

Zdravím,
moje průkajda

mitik
27. srp 2011

ahoj holky,tak ráno jsem zkoušela testovat a je to dost nejasné (jen proti světlu) druhá čárka.Nechci to zakřiknout.A stejně se po předešlých zkušenostech bojím něco zakřiknout....

sissi6
27. srp 2011

@mitik tak to vypadá nadějně 🙂

mitik
28. srp 2011

hezký den všem tady.Tak jsem ráno zkusila další testík a čárka je silnější - slabá,ale silnější.Pokusila bych se to vyfotit,uvidíme.Kdyžtak to sem dám...

rosnatka
28. srp 2011

@mitik Tichounce gratuluji, když vše dobře dopadne, budeme mít v březnu doma také malého sanusáčka 😉

mitik
28. srp 2011

@rosnatka i ode mě opožděná a potichounká gratulace.Vim,jak je to všechno "na tenkém ledě".Naposledy nás to s manželem dostalo pěkně na kolena...Kdo by to tu neznal...

mitik
28. srp 2011

holky,chtěla bych se zeptat,kdyby se stalo a vzala bych o jeden estrofem 2mg navíc - beru 1-1-1 a nejsem si jistá,zda jsem si teď v poledne nevzala dva.Mám už v tom mozku vážně asi prázdno ☹.Nemáte s tím některá zkušenost?Díky

zlatanka30
28. srp 2011

@mitik mne sa to tiez stalo je to v pohode nic sa nedeje.gratulujem k //

majka43
28. srp 2011

@zlatanka30 Já jsem prednison měla pokaždý, ale brala jsem ho vždycky jen ty dva týdny před ketem. Teď už ho mám nasazenej a to ještě nevím, kdy na ket půjdu. Vypadá to, že až za dva měsíce.

dasty79
autor
28. srp 2011

@mitik - potichoučku gratuluju ke // 🙂 a přeju hodně štěstíčka,ať je vše tak jak má být 🙂

zlatanka30
28. srp 2011

@majka43 ja ho mam teraz prvykrat a aj ket bude prvykrat.mne ho dal lekar v sanuse.

mitik
28. srp 2011

@zlatanka30 díky moc za uklidnění.Jsem trdlo pomatené ☹.Jo a díky za gratulace

mitik
28. srp 2011

@dasty79 díky moc

na_aty
28. srp 2011

Ahojda holky,
byli jsme delší dobu bez internetu, ale teď už máme nové připojení,tak se zase hlásím 😉 Jak jste přežily ty horka v minulém týdnu? Já jsem umírala ☹ Pro děti to bylo sice super, že se zase mohly čvachtat v bazénu, ale my těhotné jsme trpěly... U mě je snd vše OK, do poradny jdu v úterý a brzy mě bude asi čekat UTZ po 30.TT, tak jsem zvědavá, jak je miminko veliké a jestli je hlavičkou dolů. Občas mám strašně nízký tlak a tvrdne mi bříško, ale jinak se to dá zvládnout...

@lenpet Gratuluji k těhotenské průkazce...

@dasty79 Tobě už to pěkně utíká, viď? Tý jo, za chvilku tu budeme mít nová miminka!!
😉

dasty79
autor
28. srp 2011

@na_ty ahoj,dlouho jsi tady nebyla...Taky ti pěkně naskočily ty týdny 🙂 Hrozně to letí,viď?
No jo teď je na řadě @samanta001 - třeba už porodila-taky tady chvíli nebyla....
A pak asi já -ještě,že už jsou ty vedra za náma,já teda trpěla - pěkně mě puchly kotníky a nohy celkově
a to jsem byla převážně doma zalezlá.Jo jo už se to blíží.Jsem zvědavá,kdy se mimískovi bude chtít za námi 🙂

na_aty
28. srp 2011

@dasty79 jj, jedeme 30.TT..strašně to letí... Těším se na UTZ,už jsem mimíska dlouho neviděla..A jsem strašně zvědavá, jak je veliké. Občas mě kope tak hodně, že si říkám, že se Dr.spletl a je to určitě kluk-fotbalista a ne holčina 🙂 Malá kope a "přelévá" se sem a tam, že jí Matýsek někdy říká, že je jak vetřelec v mém bříšku 😉 Ale užívám si to.. Vy jste si nenechali říct, co čekáte, viď? Tak budete mít překvápko 😉
Běhěm září bych si chtěla tak nějak vše připravit, protože už teď jsem občas "neschopná", tak to nechci nechat na poslední chvíli... Z Aukra mi přišly moc krásné věcičky na holčičku a u nás v Hlinsku měli ve značkovém Secondhandu 30% slevu, tak jsem tam nakoupila značkové oblečení převážně v růžové barvičce 🙂 , abychom neměli jen vše po Matýskovi....
Ty už můžeš čekat porod každým dnem 😉 Máš natrénováno? My jsme chodili s manželem na předporodní kurz při prvním těhotenství, ale všechno jsem stejně zapomněla.. 😉 Krátce a rychle se prodýchávají až kontrakce, viď? Nechceš nás tu trošku poučit? 😉

sissi6
28. srp 2011

@na_aty Ahoj, pěkně to letí ty týdny 🙂 . Ty vedra byli strašný, ale včera to ochlazení nebylo taky nic moc. A jak Vy, už bydlíte v novém domečku?

samanta001
29. srp 2011

@mitik teď už bude čárečka jen sílit... gratulace
@dasty79 neboj se nic já ještě neporodila, už jsem jednou psala, že nakonec porodíš dřív jak já tomu našemu kulihráškovi se ven vůbec nechce ☹

na_aty
29. srp 2011

@sissi6 no bydlíme, tak částečně... Přestěhované všechno ještě úplně není, ale už se nepřesouváme sem a tam a spíme v baráčku, protože už to na mě moc není 😉 Tento týden nám dělají hromosvody a v pátek nám přijede pan udělat revizi elektřiny a pak bychom to zkusili na úřad kvůli kolaudaci. ☹ Na to se vůbec ale netěším, protože s úřady to není jednoduché..ale tak snad nebudou mít nějaké problémy..uvidíme. Až najdu kabel od foťáku, dám sem nějaké fotečky...
No a jak Vy? Už máte garáž pod střechou? Taky Ti týdny pěkně naskočily, co jsem tu nebyla... 😉

na_aty
29. srp 2011

@sissi6 Už nakupuješ výbavičku pro mimíska? A co vlastně čekáte?

dasty79
autor
29. srp 2011

@samanta001 - moc pěkná fotečka 🙂 pěkně se ti ten termín přiblížil.Kdy jdeš k dr.?a tak to zatím nevypadá?
já jdu zítra -ale minulý týden se na monitoru nic nedělo (kontrakce na 20 - 25 😀 ) ,takže u nás taky ještě dlouho nic...Teď se nějak našim prďolkám nechce.....

@na_ty - a kdy jdeš na ten utz?tak pak dej fotečku.Jo je to hrůza jak to letí.
No jo,my budeme mít překvápko -ale aspoň,že už jsme se na 90% shodli na jménech,ale dalo nám to 😀
Vy máte jaký jména???Jo určitě je lepší mít vše dopředu nachystané.Člověk nikdy neví,kdy to vypukne 🙂
No jo chodila jsem na kurz (bez manžela) a docela jsem byla spokojená.Uvidím,jak to využiju při porodu.
No poučovat bys mohla ty nás - ty už máš 1x odrodíno.Já vás budu moct poučovat až po porodě 😀
Taky mě mimís kope o stošest - manža říká fotbalista po taťkoj,tak uvidíme 😀
Někde jsem četla,že víc kopou holky v bříšku 🙂 Užívej si pěkně bříška 😉
A co Maty?těší se na ségru???

holubice.petra
29. srp 2011

Ahojky holky koukám že se to tady konečně začíná naplňovat těhulkama 😀 a na čekatelky posílám moc moc bacilů tfuj tfuj tfuj 😉
Já jsem tak ráda že se konečně ochladilo myslela jsem že to snad nepřežiju a minimálně porodím...naštěstí ne 😉
@mitik potichu gratuluji 😎
@lenpet super gratuluji k řidičáku 😉

na_aty
29. srp 2011

@dasty79 Zítra jdu do poradny, tak mi řekne, kdy mám přijít na UTZ...tak pak určitě fotečku přidám 😉
Maty ze začátku moc nadšenej nebyl, že bude mít ségru, ale teď už chodí a pořád se ptá, jak se má mimčo a jestli kope hodně... A když něco koupím, tak se jde hned kouknout..myslím, že se těší.. Okamžik pravdy nastene, až se malá narodí 😉
Jo holka, já už všechno zapomněla... 😉 Už je to sedm roků, co jsem rodila...

mitik
29. srp 2011

@holubice.petra díky moc...
@na_aty je fajn,že Maty projevuje zájem.Náš Vítek je v této oblasti negativistický a zatvrzelý - on prostě "sourozence nechce".Taky by mě zajímalo,jaká by byla reakce.A myslím si,že takové věci se rychle vybavují zpět (vlastně se nezapomínají).I když mě se to říká,já rodila císařem (i když v epidurálu)

dasty79
autor
29. srp 2011

@na_ty tak pak dej vědět,kdy jdeš na utz,ať na tebe můžem myslet.Jsem zvědavá,jak bude malá velká 🙂
Brácha jí bude chránit!A jakej jsi měla 1.porod?Teď to bude u tebe určo rychlovka....

samanta001
30. srp 2011

@dasty79 já jdu zítra naposledy na gyn. na monitor jezdím do porodnice, takže pentluju mezi Brodem a Jihlavou. Včera mě tak píchlo v podbřišku, že jsem se nemohla ani narovnat a manžel už myslel, že jedem 🙂 tak jsem zvědavá co nám řeknou, ale doufám, že snad najpozději příští týden to bude.

sissi6
30. srp 2011

@na_aty tak to je dobře, že už jste skoro přestěhový 🙂 a jak se Vám bydlí? Jj týdny naskakujou rychle, strašně mě to utíká 🙂 . My jsme se taky ptali na kolaudaci, ale řekli nám, že musí být fasáda ☹ a tu letos určitě dělat nebudeme. Na garáži máme hotový věnec, ještě nám nepřivezli dřevo na vazbu, včera tam přítel volal, tak zítra ráno to přivezou, už to tady sice mělo být dávno, ale oni jim tam dělají myslím novou silnici, tak se sem nemohli dostat. A v pátek nám mají konečně přijet dělat schody, s těma se to taky pěkně táhne.
My čekáme kluka. Ještě jsem na mimíska nekoupila vůbec nic, ale už mě to láká, ale pořád mám strach, kdyby se něco stalo. Včera jsme byli v HK, tak jsme se byli podívat na kočárky.

sissi6
30. srp 2011

@dasty79 tak jsme se byli včera podívat v John nell, mají tam spoustu krásných věcí 🙂. Nedávno jsem koukala na internetu na ten proutěný koš na miminko a včera jsem ho viděla v prodejně a ve skutečnosti je ještě krásnějsí než na fotkách, ale nevím jestli to není zbytečný, asi bude lepší koupit dvě postýlky jednu do patra do ložnice a druhou do obýváku, ten koš asi nebude na dlouho i když je teda dost velikej.

Holky, kdy jste tak začali nakupovat výbavičku na miminko?