CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

mitik
17. zář 2011

@montysek no zatím stále špiním a občas mám křeče v podbřišku.Nevím,jak to dopadne...

dasty79
autor
18. zář 2011

@toma75 - velká gratulace 🙂 Moc ti to přeju!!!!!Jo jo zázraky se dějí.
A necháte si říct pohlaví?Super!!!! 🙂 🙂 🙂

@mitik - moc na tebe myslím,ať přestane špinění a je tam krásné miminečko 🙂
Tohle čekání je hrozné - to znám 😢

mitik
18. zář 2011

@dasty79 díky moc,moc mi tu pomáháte.Ani nevíte jak.Dnes to špinění zatím není tak hrozné.Uvidíme do zítra (měla bych jít na kontrolu).Ale každopádně asi zůstanu na neschopence.V práci mám docela stres i fyzickou námahu - asi mi to nepřidá...

mitik
18. zář 2011

@montysek jo,to špinění bylo spíš světlejší (jako tmavší bílá káva).Ale poprvé v ten pátek to vypadalo i jako slaboučké zakrvácení ☹.A jak Ty se cítíš?Proč tomu nedáváš moc šancí?Já byla po tom pátku jako opařená.Brečela jsem,vyčítala si,ale teď už jsem klidnější.Snad musím doufat v nějakou šanci...Tobě taky držím moc palečky,aby se zadařilo.Musí!!!

montysek
18. zář 2011

@mitik Já u dcery špinila týden.Primář mi tenkrát řekl, že mě raději nechají na pozorování ale že pokud se rozkrvácím,tak že to nedokážou zastavit a dopadlo to výborně.Špinění přestalo a narodila se holka jako buk! 🙂 Je ale pravda,že mě břicho nebolelo vůbec a že srdeční akci viděli ale já věřím,že to u Tebe taky dobře dopadne!!! 🙂 Já se cítím dobře,jako kdybych na žádným IUI nebyla.Nějak vůbec nevěřím tomu, že já bych patřila mezi ty šťastné, kterým to výjde hned na poprvé,to se poštěstí asi opravdu málo komu,tak proto tomu nedávám moc šancí víš.

mitik
18. zář 2011

@montysek no vidíš,já mám zkušenost,že když jsem úplně poprvé byla na tu myšlenku a vše kolem upnutá,nevyšlo to.Potom - podruhé jsem to brala spíš tak nějak mimochodem (i když úplně to taky nešlo) - no a dnes je z toho šestileté zlobidlo,které neví,co dřív 🙂.Teď jsem taky dost vykulená a vystresovaná ze všeho.Na pozorování v nemocnici - to mi nabídl,ale s tím,že jak píšeš,kdyby cokoliv,dopadne to stejně jak v nemocnici,tak i doma....Držím všechny pěsti,ať se zadaří...

dasty79
autor
18. zář 2011

@mitik - to je jasný!!!Koukej zůstat na neschopence!!!!Co je přednějšího,než miminko?Nic!!!!!!!!!
Tak držím palečky,ať je vše v pořádku.Musíš myslet pozitivně a vše bude v pořádku.
Miminko je pořádný bojovníček 🙂

mitik
19. zář 2011

tak jsem byla na kontrole,srdíčko stále není.Jen váček je podstatně zvětšený od úterý před týdnem.Měla bych být cca 6.tt,tak doktorka říkala,že mě na revizi dnes ještě nepošle,ale že počkáme do pátku,a potom "vyřkne ortel" podle toho,jestli se miminko ukáže.Už tomu opět nevěřím a přijde mi jen hrozný čekat.Co ale zmůžu?Je to k uzoufání ☹...

toma75
19. zář 2011

@dasty79 to jo,že si nechame řict pohlavi.I když nam to je uplně jedno kdo to bude,hlavně zdrave. 🙂

montysek
19. zář 2011

@mitik ☹ Držím pěsti,aby to nakonec přeci jen dopadlo dobře! Kdyby ale přeci jen...,tak naději na další miminko nevzdávej! Mám kamarádku,která sice otěhotněla přirozeně ale dvakrát za sebou se jí tohle stalo a 3 a 4 pokus vyšel a má doma dva rošťáky. 🙂

mitik
19. zář 2011

@montysek no to právě už pohřbívám - jakýkoliv další pokus.Myslím,že už další podobný zážitek nebudu chtít určitě opakovat.Budu se zkrátka snažit přehodnotit priority a za jakoukoliv cenu se odpoutat a od základu překopat a přehodnotit život....

samanta001
19. zář 2011

@dasty79 tak dnes jsme se vrátili z nemocnice. Máme pořádnýho chlapa Matyáška vážil 4040kg. Od pondělka jsem byla v nemocnici, kvůli přenášení, ve středu mi vyvolali porod a po 8 hodinách kontrakcí musel být nakonec stejně císařský řez. Matyášek byl moc velikej a hlavička by asi neprošla a navíc už byli špatný ozvi. Ale hlavně, že vše dobře dopadlo a už jsme doma.

na_aty
19. zář 2011

@samanta001 Zrovna dneska jsem na Tebe myslela a Ty píšeš 😉 Mooooc gratulujeme k Matyáškovi, ať jste zdraví a spokojení... a těšíme se na fotečky 😉 Tak už tu máme dvě nová miminka..to je krásné.. Tak teď je na řadě holubice.petra, pak já a pak sissi6 myslím 😉 My jdeme ve středu na UTZ, tak jsem zvědavá..malá je určitě hlavičkou dolů, protože včera jsem cítila patu v žaludku ;) a kope do žeber a do stran, kdybych nevěděla, že čekáme holčičku, byla bych přesvědčená, že je to kluk..fotbalista 🙂
Jinak se synem jsme dnes byli na chirurgii, včera špatně skočil u známých na trampolíně a má podvrtnutý kotník ☹ Takže mu dali do pátku sádrovou dlahu a berle, o kterých neumí chodit a v pátek mu dají sádru..na kolik týdnů to nevím...Takže máme veselo...dnes byl manžel doma, tak ho nosil na WC a tak, ale zítra už budeme sami a jak to zvládneme, to opravdu nevím, protože má drahoušek 32 kilo a já ve svým požehnaným stavu ho nosit nemůžu..takže na nás myslete prosím... 😉

na_aty
19. zář 2011

@mitik Držíme pěsti, aby v pátek bylo vidět srdíčko! Ještě neházej flintu do žita, nic není ztraceno! 😉 Vím, že to čekání je strašný a dny se táhnou, když člověk na něco čeká, ale vydrž to...věřím, že to dobře dopadne!!

samanta001
20. zář 2011

Tak jsem vám vložila pár fotek na pochlubení 🙂 Ale jinak se tu s Váma tímto tak nějak loučím. Bylo fajn si tu s Váma psát a vyměňovat názory, ale teď momentálně myslím že už do této diskuze snažilek moc nespadám a tak není vhodný tu psát maminkovský starosti to už asi spadá někam jinam a těm které se stále snažílkují by to mohlo být líto a to nechci. Občas ale nakouknu jak se vám daří 🙂 Jinak Vám všem přeji hodně štěstíčka, čekatelkám ať to rychle uteče a narodí se jim zdravá miminka a těm co se snaží hodně úspěchu v dalších bojch, snad pro Vás je to naše miminko takovou malou jiskřičkou, že zázraky se přece jenom dějí 🙂

sissi6
20. zář 2011

@toma75 moc gratuluju 🙂, zázraky se dějí 🙂

@mitik v pátek na Tebe budu myslet a držet palce, aby bylo vidět srdíčko 🙂 a všechno dobře dopadlo 🙂

@samanta001 moc gratuluju k Matyáškovi 🙂

@na_aty chudák malej, tak to Vám nezávidím ☹ , ať to zvládnete

majka43
20. zář 2011

@samanta001 Moc gratuluju, Matyášek je krásnej.

michaela28
20. zář 2011

@samanta001 přidávám se ke gratulantům a přeji hlavně zdravíčko 🙂

montysek
20. zář 2011

@samanta001 Gratuluji,ať Vám Matyášek dělá jen samou radost!! 😵

mitik
21. zář 2011

@samanta001 obrovská gratulace k Matyáškovi.Přeju hlavně zdravíčko,ať krásně roste a dělá samou radost

na_aty
21. zář 2011

Ahojda, tak jsem dnes byla v poradně a na UTZ. Vše je snad OK, Dr. toho měl dneska hodně, tak mě tak trošku odbyl, tak mám takové smíšené pocity, ale snad dobrý. Malá odpovídá 33.tt a má 1900gr. Už mi ukončil neschopenku a vystavil žádost o mateřskou, takže 30.09.nastupuji na mateřskou ;) To to uteklo.
Holky, od kdy se chodí na monitor? Já myslela, že od 36.tt a Dr. mi řekl, že při "normálním" těhotenství stačí až od 38.tt, tak nevím...

montysek
21. zář 2011

@na_aty Ahoj,já si myslím,že jsem na monitor chodila od 36tt a průběh jsem měla normální ale je to už přes 4 roky,tak teď už se to možná posunulo na 38 týden-nevím no.

lenpet
22. zář 2011

@na_aty to je dobře,že to dopadlo na jedničku.Ty jdeš na mateřskou na moje narozky,to je hezký.
@samanta001 gratuluju,pěknej klučina

holubice.petra
22. zář 2011

@na_aty jo uteklo to opravdu rychle já jdu na mateřskou teď od neděle 25.9. 😀 přesvědčila jsem dr. že chci jít co nejdýl...nemocenskou mám slušnou tak mi o nic ani nešlo 😉
@samanta001 gratuluji moc! a chápu že už nehceš do této diskuze moc chodit....ale poslední dobou koukám že sem stejně nikdo jiný nechodí než stará parta a nebo by jsme mohly vytvořit diskuzi sanusky maminky 😉

na_aty
22. zář 2011

@holubice.petra Tak to jdeš o 5 dní dříve než já.. 😉 Taky máš přesně o 5 dní dřívější termín... Já jsem byla taky celou dobu na neschopence a jdu přesně 6 týdnů před termínem porodu, kdy už se nastoupit musí...
Neříkal Ti lékař, od kdy budeš chodit na monitor? Já si dneska volala do porodnice a říkali, že k tomu nic nepotřebuji, jen těhu průkazku, takže začnu jezdit taky už v tom 36.týdnu...

holubice.petra
22. zář 2011

@na_aty jo jo a to mi ten termín teď nějak ještě o pět dní posunuli dopředu 😎 tak jsem zvědavá...já jdu do poradny 5.10. tak nevím jestli mi ho už natočí nebo ne...moje dr.ho má přímo v ordinaci 😉

na_aty
22. zář 2011

@holubice.petra Aha, tak to jo... Tak pak dej vědět.. Já jdu do poradny 12.10. Včera jsem byla na UTZ a malá byla v 32+5 velká 1900gramů, tak snad ještě povyroste 😉 Už si to z předchozího těhu nepamatuji, dělá se pak ještě další UTZ? Už máte vše připravené? Manžel brousí postýlku po synovi, aby ji nově natřel, ale nejradši by koupil novou, protože to jde blbě a nebaví ho to... 😉

holubice.petra
22. zář 2011

@na_aty máme celkem všechno i věci pro mě jen si musím ještě zabalit tašku 😉 o postýle mi ani nemluv dostali jsme dvě od tchýně ještě po dětech nešlo to vůbec obrousit jednu rovnou spálíme a druhou jsme teď zrovna natřeli ale nějak se mi to mo nelíbí 😒 včera jsem jednu koupila v Ikee a dnes jsem jí složila...silně začínám uvažovat že koupím i tu druhou...chci jednu v ložnici a jednu v obýváku když bude manža po noční aby ho prcek nerušil přes den v ložnici...

na_aty
22. zář 2011

@holubice.petra No já myslím, že u nás to dopadne stejně...Já bych taky chtěla jednu v ložnici a jednu do obýváku, abych nemusela lítat do podkroví a měla malou pěkně na očích 😉 A jak postýlka z IKEI? Je stabilní? My už se tam taky dlouho vypravujeme, ale pořád nějak není čas...

holubice.petra
22. zář 2011

@na_aty já kooupila tu nejlevnější za 799,- a musím říct že stabilní je celkem dost 😉 je prostě jen obyčejná ale účel splní 😀