• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@majka43 Díky za podporu. My si řekli, že to prostě nějak půjde. Stálo nás to jeden večer slzavýho údolí, ale jsme rozhodnutí do toho jít co nejdřív. Tak trochu i kvůli tomu, že spg se zhoršuje. M.má strach, aby pak nebyl úplně bez spermií. No a i když mě bude v lednu třicet, tak nejmladší už taky nejsem a děti chceme dvě, tak asi není na co čekat.
5. pro 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Prní den MS začínáš, tak dvanáctý je odběr a šestnáctý je transfer a pak ještě dva týdny do krve, jak to dopadlo. Je to podle toho, jak reaguješ na stimulaci.
5. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 Tak to asi vypadá spíš na neschopenku. Akorát nechci, aby to v práci někdo věděl. Může mi dát neschopenku prakt.dr? Nebo dávají nesch.s razítkem gynekologie? To by asi taky bylo schůdný, i když pak by si to asi každej domyslel, ale to už mi pak bude jedno.
5. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Já už kolem toho lítám čtyři roky a pořád nic.
5. pro 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Já chodím pro neschopenku jedině k obvodní. Řeknu jí to na rovinu, proč to potřebuji a nějakou chřipku vždycky napíše. I teď to tak udělám.
5. pro 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 a na ten utz se chodí před odběrem a pak až do transferu? po trensferu taky nebo se jen čeká na výsledek? promiň za tolik dotazů, ale nějak se to snažím vstřebat, abych na to byla připravená a něco mě nezaskočilo.
5. pro 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Kdyby bylo razítko gynekologie, tak se můžeš vymluvit na nějakou cystu, ale horší je, že na razítku je asistovaná reprodukce, proto chodím k obvodní.
5. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 :slight_smile: tak to mě by obvodní musel napsat nejmíň zápal plic, protože s chřipkou chodím normálně do práce, to tady každej ví, max 2-3 dny dovolený. já myslela, jestli nemůže napsat neschopenku přímo kvůli IVF, ale se svým razítkem, budu se ho muset zeptat asi
5. pro 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Po transferu se už jen čeká, záleží jakou máš práci. Taky nevíš, jak ti bude po OPU, můžeš mít bolesti.
5. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak to je blbý, razítko CARu právě nechci.no snad něco vymyslíme s obvoďákem, snad se naše personální v kódech nemocí nevyzná
5. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz No já jí chci říct, aby mi napsala náběh na zápal plic, to by mohlo v práci projít.
5. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Kdybychměla jen chřipku, tak by mě taky asi brzy volali ať už jdu do práce, kor teď o vánocích, kdy je nejvíc práce.
5. pro 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 já sedím v kanceláři, tak pokud by to nebylo moc zlý, tak by se to asi dalo vydržet. no uvidíme, jak to naplánujeme.
5. pro 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát pokud by to vyšlo už na leden, tak by mě asi v práci neměli moc rádi... vychází mi to na prvních 14 dní, tak bych to asi musela zkrátit na týden a pak to nějak přežít. počítala jsem to a odběr by mi vyšel na pondělí 2. a tranfer na čt. nebo pátek, tak bych si o víkendu mohla dát pohov a v pondělí by se vidělo, buď obvoďák a kdyby to neprošlo, tak Sanus a děj se co děj, ať si každej myslí, co chce
5. pro 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 nebo myslíš, že by mi mohla napsat neschopenku gynDr?
5. pro 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Hele, nevím, jak v jiných sanusech, ale v pardubicích na všechno (na různý papíry, propustky,atd) dávají razítko první privátní chirurgické centrum a pod tím je napsano gynekologie, takže z toho nemůže poznat, proč máš neschöpenku. Jak píše majka, můžeš mít cystu a tisíc dalších nemocí. Myslím si, že to je docela nemístné dávat na neschopenku razítko CARu, kdyť je tvýmu vedoucímu a mzdoví účetní po tom velký kulový, proč ji máš. A každej není takový, že by se tím chlubil po celý firmě. A nebo si řekni, ať ti tam dá razítko přímo tvůj doktor v CAru. Já měla třeba na receptu: MUDr. Jan Vodička, MUDr. Ctibor Provazník gynekologie a porodnictví Sanus HK, pobočka Pardubice.

Co se týče to spermiogramu je to spíše o štěstí. Přítel ho měl poprvé katastrofální, teď před transferem na 1. Nechápeme to. Ale jak doktor říkal, je to ovlivněno mnoha faktory. Stresem, životosprávnou, může za to i nervozita, když to ze sebe musí vyprodukovat, ale i to, jak se vyspí, jaký je počasí a.....
5. pro 2011 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32 Krásný počet i krásné vyvíjení, dneska už budou 8 bunečný,ne? Jinak mě už vaječník nebolí a břicho taky ne, jen sem tam mě v něm píchne, tak nevím, jestli je to správně nebo špatně.
5. pro 2011 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Vždycky se to dá zvládnout. tak místo sedačky budete mít miminko ne? A je lepšímít mimi než kus nábytku, ne?
5. pro 2011 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz
@petrufa86 V Jihlavě se to z razítka poznat dá. I z OBI a Repromedy z Brna se to poznalo. Tak nevím.
5. pro 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Díky, uvidíme, jak je to v Jihlavě.
No m.byl na spermiu dvakrát, množství zhruba stejný, ale morfologie se zhoršila. Dr. říkal, že pokud je to takhle dvakrát (odstup cca 4 měsíce), tak to už lepší bude jen zázrakem. A na morfologii nic moc nepomáhá. Dá se prý zlepšit množství, ale morfologie je z většiny genetika a ovlivnit moc nejde.
5. pro 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Sice sedíš v kanclu, ale je to zápřah. Já byla dneska u blbýho zubaře, tam jsem jela autem, ušla 300 m, sedla do křesla, ušla zase 300 m k autu, jela do masny, tam koupila salámy a jela domů autem a mám toho plný brejle. Uvařila sem si konvici čaje a opět ležím v posteli.
5. pro 2011 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 To je dobře, že tě píchne, to se zavrtávají.
5. pro 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak to teda ještě že chodím do Pardubic. I přítel, když byl se spermoušema, tak měl strach, co bude na propustce, pže by to chlapi v práci strašně řešili a je tam to, co sem psala.tenkráít říkal, že kdyby tam bylo CAR, že si radši vezme dovču.
5. pro 2011 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Je to zvláštní ta příroda. Na prvním spg výsledky katastrofa, doktor říkal, že se too moc nezlepší a teď? O 100 procent lepší i ta morgologie. Přítel bral a doporučil nám to i doktor selen a zinek. Bral je 6 měsíců. Třeba se to po tom zlepšilo, třeba taky ne. Ale nic za to nedáš, když je koupíš, zase tak drahý to není. Takže s tím spg neházej flintu do žita
5. pro 2011 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 to doufám. A co u tebe, něco novýho?
5. pro 2011 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme dnes poslali žádost na pojišťovnu a mám si tak za týden zavolat. Mezi 20 - 22.12. dostanu nějakou injekci, která bude působit 14 dní a stimulace začne začátkem ledna, tak jsem na to zvědavá. :slight_smile:
5. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 No ono to u nás není o nábytku, ale o sádrokartonu, obkladech do koupelny a kuchyňské lince. Nábytek sbíráme po příbuzných, co se už komu nehodí. Ale jak jsem psala, jdem do toho, ať to stojí, co to stojí.
Selen a zinek bere m. už od tho posledního spg, teda něco přes tři měsíce, a to už by se mělo podle androloga projevit, spermie se prý vyvíjí tři měsíce.
Každopádně jdeme do IVF a IUI jsme vyřadili pro hodně malou naději na úspěch.
@majka43 Tak uvidíme, třeba mi obvoďák vyjde vstříc, nebo zkusím tu gynDr, jestli by mi to nenapsala ona.
5. pro 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 tak hlavně ať se hezky zavrtají a za 14 ať jsou tam //
5. pro 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz hele, já taky nevím, jak to u nás bude. Jsem na úřadu práce a pokud se to povede, budu jen do února brát podporu a do porodu nic. Přítel vydělává tak akorát, ale podle sociálky dost na to, aby mě mohl živit. Na výbavičku peníze máme, ale z čeho budu platit ostatní věci nevím. A taky jsme do toho šli. Byly jsme už v rozjetým vlaku a nechtělo se mě ho už zastavovat a za 3 měsíce vše obíhat znovu. Ke všemu přítel už taky není nejmladší, v dubnu mu bude 35, takže není na co čekat. Prostě si říkáme nějak bylo, nějak bude a některý lidi na tom jsou ještě hůř a taky žijou. Prostě si vždycky vzpomeneme na to, že třeba budeme v ruce držet miminko/a a je po přemýšlení, co bude.
5. pro 2011 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Tak dneska nám zamrazili jedno devítibuněčný a dvě osmibuněčný, ostatní jsou prý taky krásný, zítra rano v půl osmé mi dvě zavedou a ostatní taky zamrazí :wink:
5. pro 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek