CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
2. led 2012

KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2012 🙂
Všem snažilkám přejeme brzké // 🙂
Všem těhulkám krásné těhotenství a krásný porod 🙂
Všem maminkám zdravé,hodné a krásné dětičky 🙂

petrufa86
2. led 2012

@dasty79 Krásná holčička 🙂

Tak jsem byla dneska na UTZ. Tenhle cyklus KET nevyjde, sliznici mám narostlou jen na 7 mm což je málo. Takže sem vyfasovala prášky a až to dostanu tak 14tý den na UTZ. Pokud bude vše ok bude KET koncem ledna začátkem února. Sice máme za sebou pouze neúspěšný ET (což je oproti jiným holčinám prdlajs) ale i tak mě to nějak přestává bavit.

evaav
2. led 2012

@montysek -Ahoj ano Verču mám z prvního IVF 2007 to vyšlo hled ze zbylých mražáčků 5 se nechytlo nic pak bylo jedno ivf stopnuté bylo jen jedno embrio a to se přestalo vyvýjet tak pak tetýž rok 2010 po tom všem laparoskopie odstranii mi jeden vejcovod a měla jsem tam obrovký zánět,ale druhá půlka je prý úplně v pořádku ale jaksi do dnes nic 😒 Beru ještě Dubhaston ,aby mi vůbec chodila mrcha,ale prášky fungují zatím perfektně.Vlastně lonský rok2011 jsem se vrátila do práce,a řekla jsem si ,že si dám chvilku odpočinek od všeho a ani jsem nějak něměla sílu do boje. V Hk nebyli špatní to vůbec,ale vlastně Mudr Novotná mi tenkrát vlastně zaváděla embrouška Verču,vlastně jsem ji měla i u Ketu-vlastně u transféru.aůe ten nevyšel,ale prý to mohlo být všechno tím zánětem. Já jinak mám nejspíš problém s ovulací tak uvidíme třeba zatím skusíme nějaké léky jestli pomůžou nevím. Dnes jsem tam volala a jsem objednaná na 9.1 ve 13.30 docela to vzala asi milá sestřička alespon přes telefon tak působila

evaav
2. led 2012

@petrufa86 - chápu to čakání je hrozné,já si také kolikrát říkám at jsem ráda alespon za jedno,ale stejně mě to trápí,že mám smůlu mít jen tak dítě přirozeno cestou
@dasty79 -fešanda ta Vaše maličká 😅

montysek
2. led 2012

@evaav Aha,taky toho máš za sebou už dost ale věř, že do třetice se to podaří - musí! 🙂 A to jak se povedla Verunka, tak to sis nechala zavést jedno nebo dvě embryjka? Já mám taky jednu dceru - přirozenou cestou a bylo to hned a bez problémů. Ovšem teď je vše jinak. ☹ Snažili jsme se dva roky a nic,zjistili mi problém s ovulací, byli jsme třikrát na IUI ale bez úspěchu a teď nás čeká první IVF. Zítra jedu do centra, aby mi vzali krev - zda injekce kterou jsem dostala před cca 14 dny udělala co měla a pokud to bude v pořádku, tak bych od středy měla začít stimulovat na IVF, tak jsem na to zvědavá.... 😕

majka43
2. led 2012

Tak koukám, že už se tady začíná něco dít. Já jedu zítra na ultrazvuk a když bude cysta pryč a jako že bude, tak začnu konečně stimulku.

verry
2. led 2012

@evaav super, tak to tě objednali brzičko 🙂 sestřičky jsou tam moc milý, není čeho se bát, můžeš se těšit 😉 jsem zvědavá co ti šárka navrhne.

anina32
2. led 2012

Holky držím vám palce ať se taky zadaří. Dnes jsem byla na ultrazvuku, máme jednoho bobíska, zatím vše probíhá jak má, viděla jsem srdíčko, bylo to úžasný😉

majka43
2. led 2012

@anina32 Tak ať jde všechno jak má a ten malý zázrak pěkně roste.

lenpet
3. led 2012

@anina32 tak to je dobře.tak se o něho pěkně starej.

majka43
3. led 2012

Holky, tak tentokrát cysta úplně pryč a až dojde MS, tak začínám stimulku. Doufám, že teď už se dočkám transferu. Už se to táhne dost dlouho.

martina_81
3. led 2012

@anina32 ahoooj, tak to moc gratuluju a přeju,ať je všechno v pořádku. 🙂

evaav
3. led 2012

@montysek -pří svém prvním Ivf jsem si nechala zavést dvě .Já si myslím,že v té mé ovulaci bude také zakopaný pes 😨 ,ale uvidíme.IUI jsem měla jen jednou vlastně asi měsíc nebo dva před prvním IVf,ale pak mi hned narhli at jdu do IVF. Asi proto,že už tenkrát jsem měla dobrý jen jeden vejcovod ten už vlasně mám pryč
@majka43 -tak držím pěsti do dalšího boje ž to musí vyjít 😉

petrufa86
3. led 2012

@majka43 Ahojda, tak to je super, budu držet pěsti aby to vyšlo. 😉

@martina_81 Ahojda a co ty už jsi objednaná na konzultaci?

montysek
3. led 2012

Ahoj holky,tak jsem byla dnes v centru, mám nafasováno a zítra začínám stimulovat. 🙂

petrufa86
3. led 2012

@montysek copak jsi nafasovala? taky jsi odcházela s igelitkou narvanou jako já?

antana123
4. led 2012

Ahoj holky tak čekáme na MS a pak vzhůru do Sanusu nevíte co nás tam asi čeká na začátku????a byli jste spokojený????a finančně to bylo jak????

dablikolik
4. led 2012

@antana123 finančně jsme byli spokojeni i s přístupem lékařů.

antana123
4. led 2012

@dablikolik tak super že spokojenost a na čem jste byli????

dablikolik
4. led 2012

@antana123 My jsme byli na třech inseminacích a jednom IVF které dopadlo těhotenstvím, které sice skončilo v 11tt. Ale pro mě nejdůležitější bylo povídání s panem doktorem Šilhanem. Vždy mě říkal, že to mám jen v hlavě, že otěhotním přirozeně. Neveřila jsem a on měl pravdu. Otěhotněla jsem doma a mám krásnou 14měsíční holčičku 🙂. Držím pěstičky

antana123
4. led 2012

@dablikolik tak to je super u nás je problém u mě mám ovu jen díky clostilu a muž má špatné spermio syna jsem zvládli sami doma po stimulaci na 2cyklus ale ted to je nad naše sílí jsme na stimulaci už 5měsíc a nic tak snad nám pomůžou 😉

majka43
4. led 2012

@evaav
@petrufa86 Moc děkuju, fakt to už musí vyjít.
@montysek Tak to budeme mít transfer skoro nastejno.

dablikolik
4. led 2012

@antana123 no já mám taky problém s ovulací mám cykly klidně po 2 měsících a manža taky špatné spermio myslím jen 20% zdravých spermií. Začali jsme se už snažit a v létě kdyžtak jdeme zase do IVF

majka43
4. led 2012

@petrufa86
@montysek Tak MS je tady, zítra začínám stimulku.

majka43
4. led 2012

@montysek A kolik DC jsi? Máš dlouhý nebo krátký protokol?

na_aty
4. led 2012

Ahoj hloky.. všem Vám přeji (i když opožděně ) krásný Nový rok 2012 a každé mimíska v bříšku!! Určitě se Vám zadaří. Nám po dvou letech se nakonec také zadařilo a dokonce i přirozeně ( 3 IUI byly neúspěšné) a už se na mě doma směje skoro dvouměsíční sluníčko... Takže věřte tomu a rok 2012 bude pro Vás ten vítězný ;) moc Vám to všem přejeme!!

montysek
4. led 2012

@petrufa86
@majka43 Zase jsem toho tolik nevyfasovala - 2 balení Menopuru a 2 krabičky Prednisonu. 🙂 Doplácela jsem asi 1100 ale možná si budu ještě 1 balení Menopuru přikupovat.V pondělí tam jedu znova, tak uvidím.Jsem 4 DC a jaký mám protokol nevím, to mi neříkal. 😅

petrufa86
4. led 2012

@na_aty Krásná holčinka a co má vlásků 🙂

petrufa86
4. led 2012

@antana123 A kam budeš chodit do HK nebo Pardubek? já chodím do Pardubic a naprostá spokojenost. Já jsem po neúspěšném ETu a zatím jsme platitli 22 000 Kč (a to nepočítám ty 30 Kšč poplatky za 9 měsíců a doplatky v lékárně.)

petrufa86
4. led 2012

@majka43 tak to je super 🙂