• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Ahoj zdravím vy jste toho zase nadrbaly teda :grinning:
@rvasata teda co to tu čtu brouku kolik ještě máš těch pejetek moc držím palečky a doufám,že ti ještě jinak aspon nějaký sněhuláčkové zůstanou :frowning2:
16. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no jestli má nblbý rýhování tak ti ho ani zavádět asi nebudou taky jsem to měla a pak my volala,že se přestali dělit tak držím palce at je druhá pejetka výkonější :wink:
16. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no teďka rozmrazila jednu a pak ještě 1 poslední.ještě nevolala já se zblázním :unamused:
16. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata takže už máš všechno rozmražený popřípadě na další ketík by nebylo joooo,tak to je blbý ach jo tak snad to dopadne :wink: :frowning2:
16. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jupííííí tak volala z další pejety jedno takže celekm zítra k transféru 2 embyrjka o půl 9 tam mám být.Tak snad budou O.K a hlavně zavádět mi je bude Dr.Novotnáááá :grinning:
16. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ještě mám na 1 KET,ale ten neubdu určitě potřeba už
16. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no tak vidíš akde se tam vzala Novotná ta je v PC
16. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no tak ti nerozmrazili všechny pejetky tak to je dobrý né
16. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no nevííím,prý má tady nějaký svoje pacientky..Tak sem asi jezdí,no tak to mi zvedlo náladičku.Na n jsou jen samé chváli.Tak to vyjít musíííííííííí.Nenee ještě mi zbývá 1pejetka s 2,ale a nebude snad potřeba
16. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata super zprávy, gratuluju :wink:
16. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea Díky,ale teďka byla příjemná už.Tak snad to klapne a ta Novotná mi dává ještě větší sílu.Je prý dobrá. :grinning:
16. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tu jsem ani nikdy neviděla, jen o ní slyšela :slight_smile: zítra to budeš mít vdobrý, o víkendu je tam větší klídek.
16. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata - tak to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uvidíš, že obě budou bojovat :slight_smile:
A Novotná je fakt super - tak se těš na zítra!Budu na tebe myslet.
Ona jezdí do HK za svýma pacientkama - když dělá laparku,apod.,
tak si chce u toho být :wink:
16. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mrkni na stránky Sanus Pardubice -tam je její foto - je i sympatická :slight_smile: a kapacita a milá :slight_smile:
Hodně štěstí @rvasata
16. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 už jsem koukala a mám z toho obr radost.Já jem taky o ní přemýšlala.jsou na ní jen a jen samé chváli.Tak věřím,že mi štěstí přinese :grinning:
16. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata - jasný, že ti Šárka přinese štěstíčko :slight_smile:
16. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79.Už se těším,až ji poznám.Mě i nikdy žádná gyndařka ženská nevyšetřovala tak to bude i premiéééra :grinning:
16. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata - tak to budeš mít premiéru, jako jááááááá :grinning: Já mám svého obvoďáka chlapa a když tam někdy nebyl,tak jsem byla u jeho kolegy a v nemocnici, taky jedině chlap.No a v A - Doležal.A až teď jsem začla chodit k ženský a musím říct, že jsem spokojená :grinning: ještě víc, než u chlapa - je taková jemnější :grinning:
16. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no tak to jsem zvědavá,hlavně se těším,jak u ní se miminka povedou.to bude žůžo dobrodrůžo
16. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,no tak vidíš.Zítra na tebe budu mylset a držet pěstičky.'Sárka je opravdu moc příjemná a šikovná paní dr.
16. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,nebudete věřit jaká jsem trubka.Pomalu po týdnu jsem zjistila,že mám na neschopence napsaný vycházky.A to jsem se na ni podívala jen náhodou. A nesmějte se mi,slyším vás až tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
16. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Já se na ni mooc těším.Hnedka mě bylo líp jak to řekla,ani nevím proč.Kombinace laparka a šárka to vypadá dobře :grinning:
16. říj 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pardooon.Já se směju jen malouuučko
16. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,klidně se aměj.Já se smála taky :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina no na druhou stranu sis toho všimla ještě brzo. :grinning: :grinning: :grinning: si vezmi,když jí budeš mít celé těhu a všimla by sis toho až na konci.hihihi
16. říj 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@madlina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrý, to seš teda kousek :grinning:
Ale aspoň, tě to donutilo být doma a odpočívat :slight_smile:
16. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak co noveho? O neco zajimaveho jsem prisla :slight_smile:
16. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ty brdo, koukam ze dobry zpravy... zitra na tebe budu myslet a moc drzet pesticky :slight_smile: juuuu tak ty uz budes taky tehu :slight_smile:
@madlina s tema vychazkama to je dobry... ale vsimla sis toho jeste docela brzo :slight_smile: ja minule po transferu zadny nemela a sedela jsem jen doma a to bylo sileny.. ted si chci o vychazky taky rict aby clovek mohl trochu na vzduch a mezi lidi :slight_smile:
16. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Jéé, teď jsem to četla a to byl napínák :slight_smile: A s dobrým koncem, to je super :dizzy_face: Zítra v půl 9 budu držet a držet! Tak se s prckama snažte :wink: A bylo by super, kdyby manža mohl být i na sále :slight_smile:

@madlina Tak co, už jsi byla venku? :wink:
16. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata - od 8.30 držím všechny palečky co mám,ať to vyjde.Tak nám pak písni - jakej máš pocit ze Šárky.Kolik embryjek ti zavedly a kolikabuněčné :slight_smile: tak tfuj,tfuj,tfuj :slight_smile:
17. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek