CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

masel
29. čer 2012

@littlemousecz tak teď jsem na to koukla,tak do Prdubek je to 76Km a do Jihlavy 90Km.
@martina_81 Nó já jsem si také dřív nemohla představit,že mě bbude prohlížet chlap.Až před 10lety(když mě hrozil potrat),tak v nemocnici samí doktoři,tak už jsem si zvykla 🙂 .Totiž,když mě prohlížel poprvé tak mi právě nebylo ani 19let 😔

martina_81
29. čer 2012

@masel jo to znám, mně bylo 20. 😒 Takže ty už 1 dítě máš, jestli to dobře chápu?

masel
29. čer 2012

@martina_81 Jojo slečnu 9letou.Skoro 10letou 🙂 . V září jde do čtvrté třídy.Strašný,jak to letí. A jelikož není přítelova,takbychom rádi společné.Ikdyž jí bere jak vlastní,neboť jsme spolu od těhotenství.
Ty máš také nějaké dítka?

martina_81
29. čer 2012

@masel Tak to je krásný. 😉 Nemám,když se zadaří, tak to bude moje první. S přítelem jsem sice 6 let, ale je mladší a pořád jsme to tak nějak odkládali, že nejdřív vyřešíme bydlení atd. a mně se do toho moc nechtělo (strach z toho, co všechno mě při IVF čeká), ale roky letí, tak jsme se na začátku roku rozhodli,že to zkusíme, protože nikde není zaručený, že se to povede hned napoprvé a když taky pak čtu, jak dlouho se někteří snaží, tak jsem to chtěla začít řešit co nejdřív, už taky nejsem nejmladší a mám nejvyšší čas. 😒

masel
29. čer 2012

@martina_81 nó,my spolu nějak přes 10let. Také jsme to pořád odkládali.Až budeme bydlet sami a spolu. Nakonec jsme usoudili,že nebudeme čekat až budeme bydlet sami a pořídíme si mimčo. A ono nic. Nejde to tak tak honem,jak jsme si mysleli 😒 . A nejhorší je ten čas 😖 .
Snad už se námvšem poštěstí a budeme hladit pupíky 😉

martina_81
29. čer 2012

@masel a jak dlouho se snažíte? Toho jsem naštěstí (jak se to vezme) ušetřená, celou dobu vím,že jiná možnost než IVF u mě není,takže neztrácím čas "snažením".

masel
29. čer 2012

@martina_81 Od loňského března se snažíme. A to máme sexík většinou obden,nebo jsme měli i častěji. Já teda nevím,zda bych byla rději to vědět,že mě čeká jen tato varianta. Ale je fakt,že jsi ušetřená částečných nervů a vyšetření.Tedy si myslím.?

martina_81
29. čer 2012

@masel tak to je dlouhá doba. 😒 No mám jistotu v tom,že vím,že to prostě přirozeně nejde, to je asi celý. 😉

masel
29. čer 2012

@martina_81 No oproti jinejm,jsme na tom ještě krásně.
Tak určitě to není nejlepší,ikdyž to víš 😒 .

martina_81
29. čer 2012

@masel za ty roky se s tím člověk smíří, jsou i horší věci. 😒

masel
29. čer 2012

@martina_81 Tak to máš pravdu.
My se s přítelem dohodli,že když nám to hold s dítkem nevíjde,tak si zařídíme kočičí útulek. Oba kočičky strašně milujeme a jsme úplně posedlí 😀 .Kam se u nás koukneš a nezakopneš o živou kočičku,tak někde je něco s kočkou 😀 😀

martina_81
29. čer 2012

@masel Tak to jste teda dobří nadšenci. 😉 Ono se zadaří, uvidíš. 🙂

masel
29. čer 2012

@martina_81 Nechcete? 😀 .
Tak bylo super,kdyby se Nám už poštěstilo.

martina_81
29. čer 2012

@masel Ani ne, jsme v bytě a zvířata bych tady nechtěla, stačí mi andulka. Jsem spíš na papoušky než na kočky a psy. 😉

masel
29. čer 2012

@martina_81 Jojo andulky jsme mívali dříve to,když jsme chodili všichni na základku a ještě dřív. A spoustu křečíků ještě měli 😀 .Teď doma máme co bydlíme s mámou,tak máme psa,kočku a želvy,přítel májí 7 koček a dohromady ještě,co stavíme tak tam máme 6koček a možná ještě víc 😀 . Ale nedávno námzase jednoho zajeli 😢 .

petrufa86
29. čer 2012

@martina_81 ahojda, včera jsem se jen mrkla co mi kdo napsal a hned odešla. moc jsem se tady nezdržela. taky pořád chodím na zahradu na třešně, zrovna je teď tady taky chřoupám. to já měla taky depky. Hlavně aby ta holčina neměla dušíka z pregnylu, protože ten vyprchává až 10 dní a pokud počítám tak je dnes 8 den. A neboj, co se týče špinění může to být zahnízdění. Nebo taky MS, kterou bych ti samozřejmě nepřála.

martina_81
29. čer 2012

@petrufa86 nazdár. Z Pregnylu to prý nemá, protože si dělala tt už 3. den a byl úplně bílý. No to je fuk. špinění se zdá ustalo (ťuk, ťuk, ťuk 😉 ),tak uvidíme. Holčina z jiné diskuze to měla taky takhle a teď je ve 23.týdnu, tak kéž by to byl i můj případ. U mě ms nezačíná špiněním, mám rychlý rozjezd, ale po těch prášcích těžko říct, jaký by to bylo. No nechám se překvapit.

petrufa86
29. čer 2012

@martina_81 tak to by mě fakt nenapadlo di 3 den dělat test. Tak to vypadá dobře, špinění je pryč, bobci se zahnízdili a teď jen čekat aby v neděli vykoukli //, což určo vykouknou. Jojo, po prášcích nikdo neví. většina holek tady tvrdí že ms je bržděná utrošem. Já to i přes něj dostala. Některá zase tvrdí že estrofem ji taky brzdí, Marcelka mě říkala že je to blbost. tak nevím. A kdy ty bys to měla dostat?

martina_81
30. čer 2012

@littlemousecz @petrufa86 tak už jsem to dostala.................... ☹ Ještě včera jsem tak nějak doufala,že to bude v poho, když to špinění přestalo a vypadalo to nadějně. Ještě,že je Jirka v práci a nemusí se na mě koukat. Ještě se mě snažil utěšit než šel do práce, ale nedařilo se mu. Nevíš za jak dlouho teď můžeme jít na KET? A mám si ještě brát ten Utrogestan a Prednison,když už je to zbytečný? A víš, co je zvláštní? Než jsem zjistila, že se rozjela,tak jsem stihla i test a totálně bílej. a když jsem na něho pak koukala za hodinu (fakt už jsem neusnula), tak to vypadalo,že tam snad ta druhá čárka slaboučká je. A nebo už jsem prostě debil, ale nerozumím tomu. 😒

littlemousecz
30. čer 2012

@martina_81 tak to mě mrzí, ale ještě bych určitě počkala na krev. Ona ani menzes nemusí prý znamenat, že se nezadařilo. Tak utroš určitě ještě bašti a prednison taky. Mě to teda sestra tak říkala.I když přijde menzes, tak léky nevysazovat, dokud nebudou výsledky z krve. Akorát utroš místo zvádění polykat.A jestli byl na testu duch, tak je taky možný, že odchází jeden bobek a druhej tam je
Já myslela,že pregnyl se píchá jen na uvolnění vajíček. Pak už se přece nedává ne? To by přece nemohla být 8. den po pregnylu 9.den po ET ne?Nebo tomu asi nerozumím.
@petrufa86

martina_81
30. čer 2012

@littlemousecz nevím,jestli tam byl duch, bylo to totálně bílý, položila jsem ho na stůl a když jsem ho šla po hodině vyhodit, tak to vypadalo,že tam je slaboučká druhá čárka. ale asi to je blbost. a podle síly ms už je výsledek taky jasnej. 😒 S tím pregnylem tomu taky nerozumím,nevím,jak dlouho zůstává v těle a proč ovlivňuje tt.

littlemousecz
30. čer 2012

@martina_81 tak to je blbý no.Mrzí mě to. A čím dál víc se bojím, že to u nás taky nevyjde.Ale ty máš ještě 7 sněhuláčků, tak neházej fintu do žita. Nám když to nevyjde, tak to bude znamenat projít si celou stimulací znovu.Koukala jsem do té diskuze 5.den po ET a holky tam měly duchy už od 6. dne. to je nuvěřitelný a nahlodává mě to, udělat si test už zítra.Ale není mi to jasný s tím pregnylem. Ale já měla pregnyl je jednou,v neděli před 14 dny, nebo jestli ještě píchají pregnyl při OPU? Ale to je asi blbost, když už nemají důvod ne? No i tak by to bylo zítra 12 dní, tak kdyby tam náhodou dvě čárky byly, tak by pregnylový být neměly ne?

martina_81
30. čer 2012

@littlemousecz no podle mě by pregnylový mohly být jen v ty první dny, pak už by snad měl být dávno z těla venku. Mě štve hlavně to,že mi ukončí neschopenku, půjdu do práce a za měsíc nebo co si ji budu brát znovu, šéfová bude mít radost. A taky další vyšetření,čekání a nervy. ☹ Zatím se nám tady teda nedaří, tak snad to vyjde aspoň vám, ať vylepšíš skóre. 😉

littlemousecz
30. čer 2012

@martina_81 no uvidíme, moc bych si o přála,ale ... no kdybyc to zítra nevdržela a tn test si udělala, tak dám vědět.

petrufa86
30. čer 2012

@martina_81 To si děláš srandu, ne?? To je mi líto. Vím jak ti je, pro mě bylo úterý děs, ve středu dobrý a večer z ničeho nic nanovo. Jarda ze mě hotovej co se děje. Ale prostě se to spustilo samo a nešlo to zastavit. Na další KET můžeš jít hned po MS. Takže až půjdeš ve středu na krev tak se domluv se sestrou a rovnou se objednej k Vodičkovi na 10-12tý den cyklu na UTZ a bude to. Dokud to nemáš potvrzený z krve tak to ber. Jen utroš polykej. tak to je divný, jestli to spíš nebyl zbytkáč pregnylu. Zkus se se sestrou domluvit jestli by ti nenechali kontrolku protože si vezmi že ti ji budou za 14 dnů vypisovat znova. Prostě řekni že v práci děláš na 12náctky a... Myslím že by ti vyhovět mohli. Pregnyl v těle zůstává až 10 dnů a obsahuje nějaký ten hormon, nevím přesně který který se v těle usazuje v těhu.

martina_81
30. čer 2012

@petrufa86 Teď už je to lepší. byla jsem ráno totálně hotová. po tom včerejšku jsem tak nějak doufala,že to teda vyjde. Už jsem se trochu oklepala a začínám se těšit na KET, i když ráno jsem měla chuť se na všechno vy*rat. 😒 Bavila jsem se na jiné diskuzi s holčinou, co chodila taky do Pardubek a byla na tom jak já, tak právě taky říkala,že můžu jít hned teď v červenci a neschopenku mi nechají, že jí sestra sama říkala,že je zbytečný ji ukončovat. říkala jsem si,že tam zkusím v pondělí zavolat a zeptat se,jestli by tam ve středu neměl Vodička chvilku čas. nebo myslíš, že se mám pak ve středu zrovna objednat na ten 12DC a nechodit za ním? A nevíš, kdy teda mají tu dovolenou? A to tom prostě nikdo nebude nebo jak to chodí? To jediný mě trochu děsí.

petrufa86
30. čer 2012

@martina_81 Vím jaký to je, ale teš se na KET, ten určitě vyjde. Stejně to nechápu, vy hóódně dobrý embryjka, my 100% a 95% kvality a stejnak se to nepovede. tak mi řekni čím to je???? Hele, u mě to mělo podobný průběh při ETu. Ve středu sem odpoledne mírně špinila, večer dobrý a ze čtvrtka na pátek jsem to v noci dostala. Nevolej tam. Normálně jdi ve středu na krev, řekniu žes to dostala a řekni jestli bys mohla k doktorovi že se ho chceš zeptat jestli můžeš jít na další transfer a.... . Já to teď taky udělala. A sestra mě řekla že bez problému, vzala mě krev a hned jsem šla k němu. Dovolenou nevím kdy mají, nic tam napsanýho neměli. A Vodička taky nic neříkal. Kdyby ji měli, tak by mě řekl že na IUI nemůžu. Ne, nikdo tam není, prostě mají všichni 14 dnů dovolenou a kdybys chtěla transfer nebo UTZ tak jedině do HK.

martina_81
30. čer 2012

@petrufa86 já nevím, všichni okolo jsou z toho hotoví, protože si každej myslel,že to prostě musí vyjít. No vidíš a jak jsem říkala já, ani suproví embryjka Ti úspěch nezaručí. 😒 tělo prostě nespolupracuje a je to v pr.... ☹ a kdy tobě vychází to IUI? Zrovna jsem se dneska bavila s holčinou, co je teď po 4.IVF a psala,že první dítě mají po dvou neúspěšných IVF,pak šli na IUI a vyšlo jim to hned napoprvé, tak jsem si hned na Tebe vzpomněla, že by bylo super, kdyby ti to taky takhle vyšlo. 🙂 Tak to jsem zvědavá, už aby byla středa. 😉

petrufa86
30. čer 2012

@martina_81 Jojo, to je prostě nejhorší, že to máš buď anebo. A i nejkvalitnější embryjka nejsou výhra, bohužel 😒 😒 😒 Já jsem to včera večer dostala, takže se musím na 10-12 DC objednat na UTZ a podle toho se uvidí. Zítra musím začít brát clostilbegyt. Bylo by to super, ale u IUI máš jen 15% šanci, což teda nic moc není. A taky záleží na spermouších. Jarda už nasadil selen a zinek, ale stejnak můžou být spermoníci nic moc jako. Jako u Vás to nezabralo, viď.

martina_81
30. čer 2012

@petrufa86 Jéé, tak to bysme to měli mít zhruba stejně, kdyby mi to teda dopadlo už teď v červenci. 🙂 🙂 a ten glostibegyt (super slovo 😖 ) je k čemu?