CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
29. čer 2012

@antana123 myslíš neprůchodný vejcovody,že? 😉 Jo, tak to by Ti udělali tu diagnostickou a to by bylo v poho. Jak poznáš,že nemáš ovu? to mě vždycky strašně zajímalo.

martina_81
29. čer 2012

@littlemousecz na mě hormony působí jen v oblasti břicha. 😀 😀 😀 Normálně ráno jsem nevěděla, jestli jsem si vzala Prednison nebo ne, prostě totální okno, tak jsem si radši vzala znovu,tak snad to ničemu neva. To se mi ještě nestalo.

antana123
29. čer 2012

@martina_81 jo promin jsem blbá 😀 měřím bt a dělám ovu testy a nic bohužel ale já to měla i před malým dokud mě nenakopli lékama tak jsme nefungovala a ted je tomu zase tak
@martina_81 co znamená diagnostickou????ptám se jak blb ale nevím

antana123
29. čer 2012

@martina_81 hele říkám si že nechápu čím to je už jsem byla 2x těhu přirozeně a ted prostě 1,5roku a nic zkoušeli jsme i léčbu jak u malýho a nic tak si myslím že někde musí být problém

martina_81
29. čer 2012

@antana123 tak to máš teda zvláštní problémy. 😒 Diagnostická znamená, že neplánují žádný zákrok uvnitř, jen Ti udělají dírky 😉 , nafouknou bříško, kouknou dovnitř a zkontrolují to a zašijí. A druhý den (možná jak kde) Tě pustí domů. Tak snad přijdou na to, kde je problém.

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 no já úspěšně přibírám, zvětšily se mi prsa, mám ksicht jak puberťačka a už týden pocit jako před menzes. tak doufám, že to bude mít šťastnej konec a řešit kila navíc budu až po porodu.

martina_81
29. čer 2012

@littlemousecz tak to já pupek taky neřeším. 😀 jen jsem se teď ptala kámošky, co má mimčo, jak se kupuje těhu oblečení. Kdyby to dopadlo, tak si chci koupit tyhle rifle http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.779... ,jen nevím,jakou velikost, normálně si z bonprixu beru 36, ale mám pocit, že už teď bych se do toho nevešla,tak bych zkusila větší, ale za tu cenu je to super. 😉

antana123
29. čer 2012

@martina_81 aha tak to by bylo super 😉
@littlemousecz to zní slibně třeba to vyšlo kdy budeš testovat ty???

littlemousecz
29. čer 2012

@antana123 já budu testovat až příští týden. asi v pátek nebo v sobotu. byla jsem na ET 24.6.

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 no já myslím, že kupovat na netu těhu oblečení, když to nemáš vyzkoušení, je asi trochu sázka do loterie. ale zase co vím, tak u nich není problém vyměnit velikost ne? být tebou, tak když by na to přišlo, zkusila bych si nějaký kalhoty, co od nich máš třeba a podle toho jak moc ti budou těsný bych vzala buď stejnou velikost nebo o číslo větší (myslím samozřejmě stehna a zadek, břicho se nepočítá, tam to bude těsný určitě 🙂)

martina_81
29. čer 2012

@littlemousecz no já mám z Bonprixu hromadu oblečení a nemám problém. ale asi jako jediný zásilkový obchod s hadrama velikosti nevyměňují, musíš to poslat zpátky a objednat znovu jinou vel. - takže 2x poštovný. 😠 To bych vyřešila tak,že bych si objednala 2 velikosti a 1 pak poslala zpátky. A taky bych si určitě nekupovala jen ty rifle,jak se znám. 😀

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 bonprix nemění velikosti jo? tak to jsem netušila. já přes net nebo zásilkový obchody kupuju převážně trička. kalhoty jen párkrát a to většinou tepláky 🙂 já mám totiž takovou spíš pánskou postavu a mě prostě většina kalhot nesedí. Takže když jdu kupovat rifle, tak to mám na celej den a musím jich vyzkoušet tunu. No a když mi nějaký jsou dobře, tak si radši koupím hned dvoje.

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 pro těhu kalhoty asi skočím do H&M, C&A nebo Marks&Spencer. Každopádně si je chci vyzkoušet.

martina_81
29. čer 2012

@littlemousecz tak to já s tím problémy nemám, jen málokdy se mi stane,že by mi něco nesedlo, tak to vrátím, ale většinou jsem spokojená. Mám takovou typickou postavu - teda doteď jsem měla, teď to je horší, jsem ráda, když oblíknu rifle, co mi bývaly volnější. No a teď jsem taky skoro 2 týdny doma, takže v těch teplákách to člověk tak neřeší. 😉

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 no já bych to v teplákách taky neřešila 😀 ale bohužel do práce v teplákách nemůžu, to by mi šéf dal. většinou musím v kostýmku, když máme nějaký jednání, což je skoro pořád, naštěstí nemusím v sukni. Ale teď je pohoda, jednání žádný, asi jsou už lidi po dovolených, tak chodím v riflích. takže když se to povede, tak budu muset řešit i pracovní těhu hadry. Takže minimálně jedny rifle a jedny slušný do práce a k tomu nějakou těhu košili. Sako snad obleču, stejně ho nezapínám.Jinak doufám, že to zvládnu s normálníma tričkama, kdyžtak si půjčím o Honzy 🙂. Spíš mě trochu děsí zima s pupkem.

martina_81
29. čer 2012

@littlemousecz tak to Ti teda nezávidím, to já to až tak moc řešit nemusím. a s tričkama od Jirky taky počítám. 😀 Tak snad se zadaří.

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 snad jo, budeme si držet palce a budeme doufat

masel
29. čer 2012

@littlemousecz ahojky .Byli jsme u pana Šilhana. Ale jelikož nás doporučil do Pardubic,tak ještě nevím,kekomu se mám hlásit 😕 .
Nó nás dr poslala rovnou sem,že prý udělaj tady partnerovi SPG a budeme v jejích péči rovnou. Ale tak nějak se v těch ceníkách nemohu zorientovat 😔
Co máte zasebou vy?

martina_81
29. čer 2012

@masel a proč vás z Hradce (hádám teda) doporučil do Pardubic? Jinak v Pardubkách je to super, chodím k dr. Vodičkovi a je moc fajn. 😉

littlemousecz
29. čer 2012

@masel My máme za sebou 1.IVF a teď čekáme, jestli se zadařilo. Testovat budu nejspíš příští týden v pátek. jinak před tím několik spermiogramů, hormonální profil, genetika.

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 @masel taky mě není jasný, proč z Hradce do Pardubek. To máte blíž nebo jak?

masel
29. čer 2012

@martina_81 Opravdu je fajn? Tak já se skusím zeptat,zda bychom nemohli kněmu 🙂
@littlemousecz Tak držím pěstičky ať to dopadne co nejlíp 😉
Nó přeřadili nás prý kvůli tomu,že to máme asi o 18KM blíž a hlavně prý v Pardubkách jsou zaměřený hlavně jen na ty problémy s neplodností.

littlemousecz
29. čer 2012

@masel zajímavý. My chodíme do Jihlavy. I když do Pardubic to máme na chlup stejně 😀

martina_81
29. čer 2012

@masel tak pokud vám doktora nepřidělili, tak při objednávání do Pardubic se Tě zeptají, jestli chceš chodit k Vodičkovi nebo k Novotný. Ta prý je taky fajn,ale to nemůžu posoudit, podle fotky na netu mi moc sympatická nebyla,tak jsem si vybrala Vodičku a jsem spokojená. 😀

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 tak ty sis vybírala doktora podle fotky jo? 😀 mě teda ani nenapadlo, že bych měla koukat na fotky, než jsem tam volala. jsem si stejně myslela, že mi prostě dají volnej termín a hotovo. ale jsem spokojená. od začátku do konce se o mě staral jeden doktor, i když zrovna neměl službu, tak tam byl. jak na ultrazvuky před OPU, tak na OPU a na ET. to jsem ani nečekala.co jsem četla v různých diskuzích, tak někde holky chodí při každý návštěve pomalu k někomu jinýmu, když jim to nevyjde na službu jejich doktora.

masel
29. čer 2012

@littlemousecz Taky se nás ptali jak to máme daleko do Jihlavy 🙂

@martina_81 Tak já ti pak eknu,ke komu půjdeme 😀 . Před několika lety kdyby se mě zeptali,zda chlapa,či ženskou (ať by vypadala jakoliv),tak řeknu stopro ženská,ale teď spíš dám na druhé a jejich zkušenosti a né na své první myšlení.

littlemousecz
29. čer 2012

@masel a jak dto máš daleko do Jihlavy a do Pardubek?

martina_81
29. čer 2012

@littlemousecz tak takhle se to říct právě nedá, protože jedinej Vodička na netu fotku nemá, takže to bylo naslepo. Já jen, že za ty roky, co se ve mně hrabalo šíleně moc lidí (v nemocnici a v lázních), tak preferuju radši chlapy, ženský jsou dost drsný, zažila jsem jen 1, co byla chápavá a během bolestivé prohlídky (když jsem měla ten zánět tak to bylo hodně krutý a že já snesu) na mě jemně mluvila a byla hodná. takže když se mě sestra na telefonu zeptala, jestli si vyberu chlapa nebo ženskou, tak to bylo vcelku jasný. 😉
@masel fajn, tak pak řekni. 😉 Ono je to těžký, já jsem s ním spokojená a holčina, co chodila k Novotný, tak na ni taky nedala dopustit. Takže jak chceš. 🙂

littlemousecz
29. čer 2012

@martina_81 aha. tak to já zase měla s ženskýma dobrý zkušenosti a nikdy přd tím jsem ke chlapovi nechodila, tak jsem byla trochu vystreslá, ale nemůžu si stěžovat.

martina_81
29. čer 2012

@littlemousecz to já jsem tenkrát v lázních taky zažila ženskou, bylo jí asi 35 a byla totálně hotová z toho, že měla v papírech napsaný, že má jít na vstupní prohlídku k chlapovi, prý do té doby chodila jen k ženským a nedokázala si představit,že ji bude prohlížet chlap, tak jsem z toho měla srandu, protože na mě tenkrát koukalo tak 10 doktorů za den, takže už mi to bylo tak nějak jedno. 😀 Ale taky jsem zažila chlapa, ke kterýmu ženský nechtěj chodit, protože je prý děsný hovado a ras, ale obvoďák mě tenkrát poslal k němu, ať mě zkusí znovu vyšetřit (ten můj zasranej dr. řekl,že to mám zažívací problémy a ne gynekologický 😠 😠 ) a ten do mě hrábl, až jsem se bolestí prohla a hned prohlásil,že tam někde bude zánět. Ale taky jsem ho přežila, takže ono je to asi jen o zvyku a o tom kolik vydržíš. 😉