CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
28. srp 2012

@littlemousecz mě se nikdy nerozjíždí, mám hnedka krev. I po utroši sem to tak měla. Nevím, co to zase je. A to mám jít příští pondělí na preventivku ke svý gyndr. Tak doufám, že to nebudu muset rušit protože si Ms uráčí přjít až bůh ví kdy.

littlemousecz
28. srp 2012

@petrufa86 no nevim, no, třeba to dělá ten duphaston no. Dej tomu dva tři dny a uvidíš. Každopádně bych zatím tu gyndr nerušila, pokud MS nedorazí do příštího týdne, tak by asi bylo lepší nechat si vzít krev na HCG a případně vyfasovat vyvolávačku.

petrufa86
28. srp 2012

@littlemousecz to určitě rušit nebudu, do pátka času dost. Určo když to nedotanu tak to řeknu v pondělí svý gyndr a stejnak než mě píchne vyvolávačku tak dělá ultrazvuk. A to by bylo už 5tý týden od poslední MS, takže to už by bylo na UTZ něco vidět.

littlemousecz
28. srp 2012

@petrufa86 tak držím palce, aby mrcha nepřišla 🙂 i když byl test sněhobílej... zkusila bych zítra ještě jeden.Pro jistotu 😉

petrufa86
28. srp 2012

@littlemousecz drž, drž, i když tomu moc naděje nedávám. I když sem na netu četla hodně diskuzí a tam dr z různých carů radí dělat testy po IUI až třeba 4 dny po vynechané MS. Tak nevím. Ale ty bolesti i teĎ jsou prostě jako na MS. Bolest podbřišku a zad. Zítra jedu k zubařce, bude mě konečně dělat ten zub, tak koupím test a uvidí se.

littlemousecz
28. srp 2012

@petrufa86 no já pořád věřím, že se to mohlo podařit. já měla bolesti jako na MS skoro dva měsíce. teď se objevily zase když jsem začala postupně vysazovat utroš. Ale už mi pěkně roste břicho, tak snad je všechno OK. Nejradši bych aby bylo už 4.září.

petrufa86
28. srp 2012

@littlemousecz jojo, je to divný, tyhle ty bolesti od večera jsou přesně ty, co mám když to dostanu. A teď když se na WC utřu tak tam je náznak jako hnědého výtoku, ale na vložce není nic. Oni to říkají, že když vysazuješ utroš tak tělo bolí jako na MS. Duphaston a estrofem nasazovat nebudu, ale radši si budu píchat fraxiparin, tím ničemu neublížím. Aby se mi zase nedělali sraženiny krve. Hoď fotku bříška 😉 😉 Jojo, to bude coby dup, za týden. A už budeš na 70% vědět jestli to je slečna nebo klučík 😉 , budete s dr počítat jestli má všechny prsty na nohou a rukou, jestli ná nos, oči, pusu a ............

littlemousecz
28. srp 2012

@petrufa86 takhle jsem to přesně měla to špinění, chvilku to bylo sice trochu víc, ale pak taky jen na papíru a na vložce nic.A nemáš ten fraxiparin píchat jen když bereš hormony?Aby ses zase nenaředila moc, to by asi taky nebylo dobrý.
No nevim, jestli se tím pupkem mám chlubit 😀. Přijde mi dost velkej na třetí měsíc.No ale nikdy jsem nebyla hubená, tak je to asi OK. však už se nemůžu dočkat, až prcka uvidím. Je to prostě nahouby, když člověk neví, co se uvnitř děje.

petrufa86
28. srp 2012

@littlemousecz má se píchat v případě když beru hormony a pokud budu těhu tak až do konce šestinedělí. Mám strach z toho že kdyby se to vážně povedlo tak aby se mě nedělali sraženiny a neopakovalo se to co minule. Tak já si píchám jen 0,3 ml, což je prdek. Je to spíš jen jako prevence. A proč by ne, já kdybych byla těhu tak bych byla ráda že mám bříško. Na tý druhý diskuzi kam chodím měla holčina vyfocený bříško v 20tt a to vypadlo že se jen víc najedla. A jiná holčina z tý samý diskuze v sobotu porodila v 21tt. Malý má 1400 g a nevím kolik cm. Uvolnila se ji placenta a musela rychle rodit protože šlo o život jí i malýmu.

littlemousecz
28. srp 2012

@petrufa86 no je fakt, že v těhu máš taky víc hormonů, i když je nebereš v práškách. Ale já jsem ráda, že mám bříško, jen mi to přijde hrozně brzo.Já vypadala už před těhu, že jsem se víc najedla 😀
Tak to je děsný, porodit v 21tt, to snad nemůžou ani prcka zachránit ne? Teď nevím, od kolika tt se miminko považuje za životaschopný.

petrufa86
28. srp 2012

@littlemousecz psala že sám nedýchá, že musí být na přístrojích, ale že je to den ode dne lepší a že ho za chvíli odpojí, a že i papká a ... takže si myslím že to bude v pohodě. Dneska prý zachrání i 600 g mimčo narozený třeba v 18 týdnu.

littlemousecz
28. srp 2012

@petrufa86 tak to je fajn, že se to lepší. Ale otázka je, jestli je to dobře, že se zachraňujou i takový děti, když se neví, jaký z toho budou mít problémy. Ale kdyby to bylo moje mimi, tak mi je to fuk a udělám pro jeho záchranu asi taky všechno ☹

petrufa86
28. srp 2012

@littlemousecz to máš pravdu, takový děti můžou mít problém se srdíčkem, plícema a já nevím co všechno. Nevím, jestli ji stihli píchnout kortikoidy aby se plíce rychle dotvořili. A je pravda, že každá máma bojuje za záchranu svýho miminka ať se narodí v 21tt nebo 30 tt.

martina_81
29. srp 2012

@petrufa86 jj,prý nám budou brát krev a máme s sebou mít vzorek spermijek. 😉 to se teda divím, že nás poslal Vodička hned na oboje a Tebe jen na genetiku. 😒

littlemousecz
29. srp 2012

@petrufa86 nic moc vyhlídky no. Ale bojovala bych taky.

petrufa86
29. srp 2012

@martina_81 nás poslal jen na genetiku a říkal že kdyby něco na imunologii zjisttili tak že by to stejně léčili prednisonem a ten vždy mám.
@littlemousecz tak záízrak se nekoná, MS ráno dorazila ☹ ☹

littlemousecz
29. srp 2012

@petrufa86 tak škoda no. Mrzímě to, ale co se dá dělat. Asi to bylo tím duphastonem.

petrufa86
29. srp 2012

@littlemousecz jojo, asi hormony pracovaly

martina_81
29. srp 2012

@petrufa86 tak se drž a já valím zase do práce. 😖 To zas bude pařák.

petrufa86
29. srp 2012

@martina_81 já myslela že máš volno. Jojo, pečák je tam pěknej 😉

martina_81
30. srp 2012

@petrufa86 nn, 2 noční a víkend volný. 😉 Dneska ráno jsme si zajeli do Lidlu pro pekárnu, tak jsem zvědavá, hned zítra zkusím něco vytvořit. 🙂 🙂 Byli jsme tam asi o půl osmé a těch důchodců, no děs. 😒

petrufa86
31. srp 2012

@martina_81 já chci taky pekárnu, ale sousedka mě říkala ať si taky koupím obyč že to stačí. Ona má z tesca a je s ní spokojená. Minulý týden sem na ni koukala a stojí 600 Kč. takže jsem Jardovi už vymyslela co chci k Vánocům 😀 😀 Jj, všude stejný s těma důchodcema. Já dneska byla v Penny pro Plzeň a 2 báby si museli povídat u košíků. Místa niminum, lidi tam stáli frontu aby mohli vrátit koše a oni si uprostřed povídají. tak sem je zjebala a nějaký chlap vedle mě se strašně tlemil, ale říkal že mám pravdu. Holt se nikdo neodvážil jim něco říct, tak sem musela zakročit. já tam nebudu rozhodně 2 hodiny čekat až se slepice vykdákaj.

anina32
1. zář 2012

ahoj holky, hlásím že jsme od pondělí doma. Posílám fotku našeho Sanusátka a držím palce at to taky vyjde 😉 😉 😉
@petrufa86 Moc mě mrzí že to nevyšlo, ale ještě není všem dnům konec, určitě se taky dočkáš.....

http://jicinsky.denik.cz/galerie/miminka-010912...

petrufa86
3. zář 2012

@anina32 jojo, co se dá dělat. ještě jednou gratuluji, malý je fakt nádherný 😉

petrufa86
3. zář 2012

@anina32 jo a jinak nebyla jsi na pokoji s Helenou Baborákovou??? 18.8. se ji v tý samý porodnici narodila Ella. Je asi na 5tý fotce. Je to moje bývalá kolegyně.

anina32
3. zář 2012

@petrufa86 na pokoji jsme nebyli, ale vím o ní, její přítel je můj bývalý šéf. Měla taky nějaké komplikace, rodila 3 dny přede mnou a odcházeli jsme obě v ten samý den.

antana123
4. zář 2012

@anina32 je nádherný 😵 😵 😵
@littlemousecz na dnešek držím palce 😉
@martina_81 Ahoj jak se máš???
@petrufa86 je mi to líto že to nevyšlo budete zkoušet ještě IUI????

littlemousecz
4. zář 2012

Ahoj holky, tak screening dopadl na výbornou,riziko máme 1:20000. Máme krásně akční mimiko a Honza byl naprosto unešenej a kdyby nemusel chodit do práce, tak by se mou nejradši chodil na utz vždycky 🙂. Fotku dodám zítra, jak budu v práci. Deska jsem si užívala volno.

petrufa86
4. zář 2012

@anina32 to nevím, jestli měla nějaké komplikace. Ona už taky 2x o mimčo přišla, takže..... 😒
@antana123 teď určitě ne, dáme si minimálně 3/4 roku pauzu
@littlemousecz paráda, gratuluji k dobrým výsledkům. 🙂 🙂

antana123
4. zář 2012

@littlemousecz gratuluju 😵 😵
@petrufa86 aha on je ale ten odpočinek někdy potřeba