CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
4. zář 2012

@antana123 jojo, je. třeba se stane zázrak a povede se přirozeně, i když tomu nevěřím. Ale teď piju čistící čaj při neplodnosti a bylinný nápoj od femigardu, tak co kdyby. 😉

holubice.petra
4. zář 2012

Ahojky holky občas na vás tady mrkám a všem moc držím pěsti!!!
@anina32 gratuluji ještě jednou malej je překrásnej!!! 😉
@littlemousecz gratuluji ke screeningu já utz milovala 😀
@petrufa86 chápu vaší pauzičku...třeba si mezi tím najdeš práci a přijdeš i na jiné myšlenky 😉 a pak to vyjde samo 😎

littlemousecz
5. zář 2012

Tak tady je náš prcek 13+0

martina_81
5. zář 2012

@petrufa86 tak se zas po delší době hlásím. 😀 😀 😀 Pekárnu už jsme párkrát prubli a jsem spokojená, kromě těch nervů při "vyklepávání" chleba. 😠 😠 😠 Prostě nepůjde ven a nepůjde. 😠 to si fakt chcete dát tak dlouhou pauzu? ☹ I když si myslím,že by se vám mohlo zadařit přirozeně, no uvidíme. Na mě to zas včera dolehlo jak blázen. Do práce přišla holka,co má za měsíc rodit, vyřizovat papíry,tak se tam promenádovala s pupkem (to je ta,co tam sbalila kluka a že hned chtějí miminko,tak asi po 2 měsících chození byla těhotná,no super), předevčírem jsem se dozvěděla,že další kolegyně je od května těhotná a včera k tomu přibyla další údajná těhule (ale v práci ještě byla,tak nevím, i když při prvním těhu chodila do práce až skoro do konce). Tak mě to dost sebralo. 😖
@littlemousecz krásná fotečka, prcek je čím dal hezčí. 😀 😀 😀
@antana123 ahooj, jsem v poho, jen mám pocit,že jsem pořád v práci. 😒 Ale příští týden mám dovču, tak si zas chvilku odpočinu. 😀
@anina32 ještě jednou gratuluju, malej je přímo kouzelnej. 🙂 🙂

petrufa86
6. zář 2012

@littlemousecz moc hezká fotečka, už předběžně víte co by to mohlo být?? Nebo je to tajemství?? 😉
@martina_81 Se ti nedivím že máš nervy, si pamatuju jak v prostřeno vařili týden ty český modelky tak jedna dělala chleba a nejdřív ji nešel taky ven a pak vypadl ale uvnitř měla metly. takže musela píct nový. Nedivím se ti, že seš z toho na měko, když vidíš těhule a další jsou v práci kolem tebe, mě by z toho taky jeblo. A na tu holku si pamatuju, o tý jsi tady už psala. Jojo, chceme si dát určo takovou pauzu. Za 1) nemáme prachy a za 2) nemám už nervy koukat neustále na testy s /. takže si myslím že ta pauza prospěje, načerpu nové síly na nové pokusy a bude to. Holt nebudu mít mimčo v 26, ale třeba v 27, no.

anina32
6. zář 2012

Ahoj holky, moc prosím o hlasy pro Petříčka, předem moc děkuji🙂
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/40477

littlemousecz
6. zář 2012

@petrufa86 díky. ještě to nevíme ani předběžně a nejsem ani rozhodnutá, jestli si to necháme říct. Já bych ani nemusela ale Honza by to chtěl vědět.

antana123
6. zář 2012

@martina_81 aaa tak super že máš dovču sem si říkala že asi jen makáš

petrufa86
6. zář 2012

@littlemousecz aha, já myslela že už to třeba víte. Ségře to dr při prvotrimestr. screeningu řekl na 80% co čekají.

martina_81
6. zář 2012

@antana123 no, mezi náma, odpočívala jsem 2 a půl měsíce,tak bych teď měla makat jak vzteklá. 😀 😀
@petrufa86 je fajn,že máš takový přístup. co já bych za to dala,mít mimčo v 27. 😉 Ale co nadělám, holt jsem to nějak nestihla, pořád jsme to posouvali, tím spíš,že jsme věděli,že musíme na ivf a já se toho děsně bála a taky pořád nebyly peníze (ale jak řekl Jirka, ty asi nebudou nikdy). 😒 a zrovna nedávno jsem myslela na to,že některé moje spolužačky ze střední už mají doma třeba 12leté děti a najednou si připadám stará. 😖

martina_81
6. zář 2012

@anina32 tak jsem zrovna Péťovi poslala hlas,tak snad to pomůže. 😉

anina32
6. zář 2012

@martina_81 díky moc, vypadá to nadějně. Může se hlasovat každý den znovu až do konce září a teď jsem koukala že jen za dnešní odpoledne už máme 40 hlasů😉
@petrufa86 holky a ten věk neřeste😉 mě bude letos 34 a navzdory tomu co jsem říkala po tomhle hororovým porodu, že už to riskovat nebudu, tak stačilo 16 dní s tím mým broučkem a jsem rozhodnuta že do 3 let si do sanusu zajdeme ještě pro mrazáčka😉 třeba to nevyjde, ale máme tam 4 a asi bych pak zpětně po letech nesla lépe že nám to nevyšlo, než že jsme je tam nechali jenom tak a ani to nezkusili. Toho myho broučka trapej prdíky, teď mi tady usnul v náručí, já píšu z mobilu jednou rukou a bojím se vstát a uložit ho do postýlky abych ho nevzbudila. Holky je to zázrak a moc bych vám přála aby se vám taky zadařilo...

petrufa86
7. zář 2012

@martina_81 jojo, co jinýho mě zbývá. 😒 😒
@anina32 jj, včera sem na to koukala a to tam měl 20 hlasů a ostatní dětičky kolem 3-10 hlasů. 😉 😉

martina_81
10. zář 2012

@petrufa86 @littlemousecz Tady je ale mrtvo,co? 😀 😀 😀

petrufa86
10. zář 2012

@martina_81 jojo, holt není žádný aktuální téma a není o čem kecat ☹ ☹

littlemousecz
11. zář 2012

@martina_81 @petrufa86 asi tak no, není o čem

martina_81
11. zář 2012

@petrufa86 @littlemousecz a že se sem necpe ani nikdo novej,že? 😉 Jen občas se někdo objeví a po pár zprávách zmizí. Asi jim nejsme dost dobrý,nebo co. 😀 😀 Jinak já dneska volala na výsledky genetiky a je to OK. 🙂 🙂 Prý akorát kdybych pak otěhotněla, tak by to chtělo zdravý životní styl, hodně vitamínů B a listovku. Ale o tohle se snaží asi každá těhule,ne? Jíst trochu zdravě. 😉

littlemousecz
11. zář 2012

@martina_81 tak třeba se časem někdo přidá ne? přesně takový doporučení jsem měla ve výsledcích genetiky taky. A ještě že nám doporučuje NT screening v 1.trimestru.Ale na ten bysme šli asi tak jako tak. Má přece jen vyšší pravděpodobnost záchytu postižení než triply.

martina_81
11. zář 2012

@littlemousecz a ten NT screening je vlastně co?

littlemousecz
11. zář 2012

@martina_81 no to je ultrazvuk, na kterým zkoumají šíjový projasnění, přítomnost nosní kůstky, přítomnost orgánů (srdce, mozek, žaludek, močový měchýř, bránice,...), pak ještě ti vezmou krev kvůli hladině nějakých hormonů a pak podle toho určí pravděpodobnost, že bude mít miminko nějaký postižení. Nám třeba vyšla pravděpodobnost na Downa 1:20000, takže se snad nemusíme ničeho bát.Za riziko se považuje pravděpodobnost 1:300 a nižší. Pak se dělá ještě screening ve 20 tt, tam se zkoumají vrozený vývojový vady (srdce, rozštěpy)

martina_81
11. zář 2012

@littlemousecz tý jo, tak zas jsem o něco chytřejší. 😉 Zní to teda zajímavě.

martina_81
11. zář 2012

@littlemousecz a vy jste byli před IVF na genetice i imunologii? Já jen, jak dlouho se čeká na výsledky z toho imuna. Jestli taky měsíc nebo to bývá i dřív?

littlemousecz
11. zář 2012

@martina_81 my byli jen na genetice. Na imunologii ne.Na genetiku jsme čekali 9 týdnů a výsledky jsme dostali po několika mailových urgencích.

petrufa86
11. zář 2012

@martina_81 tak to je super 😉 , tak kde je tedy zakopanej pes??? 6e by imunologie?? Třeba ta dr Malíčková v Praze tě objedná za 14 dnů a za dalších 14 dnů máš výsledky. Ale jak dlouho to bude trvat v HK nevím

martina_81
11. zář 2012

@petrufa86 třeba se prostě jen nezadařilo. 😒 To jsem teda zvědavá.
@littlemousecz 9 týdnů? a mně se 4 týdny zdálo dlouho. 😀

antana123
11. zář 2012

@martina_81 je tady mrtvo já tento týden pořád někde běhám a v neděli nastupuju na laparku čekám na ms ale břicho mě teda bolí strašně snad už příjde potvora pak podám info jak jsem dopadla

antana123
11. zář 2012

@littlemousecz pěkně ti skáčou týdny 🙂
@petrufa86 jakpak se máš piješ ten čaj jak si tady psala???

martina_81
11. zář 2012

@antana123 zrovna včera jsem na Tebe myslela, jak se Ti ta laparka blíží. 😉 Tak hodně štěstí a ať to dobře dopadne. 🙂

antana123
11. zář 2012

@martina_81 díky mám strach z výsledky a z toho jak to Šíme beze mě zvládne ☹ ☹ ☹

littlemousecz
11. zář 2012

@antana123 jj, pěkně mi to naskakuje. Už jen 6 týdnů a budeme v půlce, je to paráda 🙂 I když nejradši bych byla, dkyby už byl březen a miminko na světě.