CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
29. říj 2012

@antana123 no vidíš a já slyšela že zase po laparce se to hodně povede do 3 měsíců jak je tělo pročištěný. Ale pokud se povede do 1/2 roku tak to bude paráda, ne??? No vidíš, tak šance je pořádná, aby z toho pak nebyly dvojky 🙂 🙂

antana123
29. říj 2012

@petrufa86 hele uvidíme necjci si dávat plané naděje 🙂

petrufa86
29. říj 2012

@antana123 to je jasný, ale ve skrytu duše určo doufáš že se to povede, co?

antana123
29. říj 2012

@petrufa86 já ti nevím ale nemyslím si že bychom měli takový štěstí aby se to povedlo na poprvé já za tu dobu si na ty neúspěchy prostě zvykla že nevím co budem říkat na úspěch já si to fakt neumím představit že by to vyšlo

petrufa86
29. říj 2012

@antana123 ale prosimtě, jednou to vyjde a jestli tenhle měsíc nebo v únoru tak to je fuk, hlavně že se povede a to PŘIROZENĚ !! 😉 😉 😉 😉 😉

antana123
29. říj 2012

@petrufa86 uvidíme za čas 😉 a díky za podporu
co vy budete zkoušet ještě IUI???

petrufa86
29. říj 2012

@antana123 po pauze určitě jo. Ve středu jedeme do Prahy na tu imunologiii

antana123
29. říj 2012

@petrufa86 a za jak dlouho budou výsledky???

petrufa86
29. říj 2012

@antana123 co mě tady holky psaly tak je posílá do 10-14 dnů na e-mail.

antana123
30. říj 2012

@petrufa86 no tak super to by jste pak mohli začít se snažením brzo 😉

sarinka_nevesta
30. říj 2012

@petrufa86 v Praze mi napsali špatnej protokol, doktor popletl datum Pregnylu při první IVF , takže celá stimulace byla na nic, byla jsem objednaná na den a hodinu, přijdu a doktor už tam nebyl - zapomněl na nás,...a tak dále, takže moc spokojený tam nejsme no :(

petrufa86
30. říj 2012

@antana123 jj, stejně to asi tak minimálně 3/4 roku budeme zkoušet doma co kdyby náhodou a pak se vrhneme na IUI a kdyby se to nedařilo tak do IVFka 😒
@sarinka_nevesta hmm, tak to je naprd, přitom tady holky pronatal chválí. Takže u Vás nedošlo k transferu?? A kolik máte zamrazeným embroušů??

sarinka_nevesta
30. říj 2012

@petrufa86 teď v druhym pokuse došlo k transferu a mražený máme ještě 4

martina_81
31. říj 2012

@petrufa86 @antana123 ahooj, tak se zase hlásím po rachotě. 😀 Jinak koláče se v sobotu povedly, dělala jsem je podle tohohle receptu http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3480 a byly fakt dobrý. 😉 Koukám,že nám sem zavítala nová tvář @sarinka_nevesta 🙂 a třeba to tady trošku ožije, po čase. 😉

martina_81
31. říj 2012

@antana123 není to ten samej dekor, co máš pro Šímu to povlečení? http://www.textil-jimi.cz/produkt/818/z52//kate...

antana123
31. říj 2012

@martina_81 Ahoj jo je to vypadá super 😵 😵 😵
@martina_81 super že se koláče povedly 😉

petrufa86
31. říj 2012

@martina_81 já jsem frgály dělala v neděli z toho těsta co serm ti poslala a byly super i když sem to nechala kynout jen chvilku protože sem spěchala, tak nevím proč se ti nepovedly. jinak hlásím že sem se právě vrátili z imunologie.

petrufa86
31. říj 2012

@sarinka_nevesta a a to se nepovedlo?? Jak jsi jinak dopadla v sanusu s převozem?

martina_81
31. říj 2012

@petrufa86 a výsledky budeš mít fakt za 14 dní?

petrufa86
31. říj 2012

@martina_81 jj, říkala že výsledky pošle do sanusu a že se mám tak za 10-14 dnů připomenout mejlíkem a že mě zprávu taky pošle. Jinak doktorka super, sympatická, mladá a ..... A jinak ona zkoumá vše z krve, takže mě brali v laboratoři 6 ampulí a měla sem na 3 A4 začárkováno asi tak 40 věcí na co mají krev vyšetřovat a Jardovi zaškrtla jen 1 kolonku a to jestli nevytváří protilátky proti spermoušům. Ale jelikož jsme mimo Prahu tak chtěla raději přivýst i spermoníci protože kdyby vyšla krev tak zkoumá i je, teda ne je, ale tu tekutinu, takže se tam neřešil čas kdy s tím dorazíme. Jinak po těch z Prahy chce jen krev a pak kdyžtak po špatných výsledcích spermoníci.

sarinka_nevesta
31. říj 2012

@petrufa86 to se bohužel nepovedlo..převoz by šel. Pani doktorka byla ochotná a hned volala do Pronatalu, jaký používaj konzervační médium a bohužel nějaký jiný, než v Sanusu, takže by to bylo hrozně složitý a drahý...zatim teda zůstáváme v Pronatalu a pokud se nepovede ze zmraženejch, na další IVF už půjdu do Sanusu....

petrufa86
31. říj 2012

@sarinka_nevesta v HK v Sanu je doktorka, jo?? A ten převoz a vše okolo byste si museli určitě hradit sami, co??? Taky možnost, využít embryjka v Prenat a kdyby se nepovedlo tak do HK. Držím palce aby se povedlo a do HK nemuseli, max při druhým cvrčkovi 😉

martina_81
1. lis 2012

@petrufa86 tak to je teda vážně rychlost. No my taky museli přivézt spermijky a krve nám brali taky asi 8 ampulí. 😒 Jsem teda zvědavá, tohle čekání už zvládnu, ale znovu bych tam teda nešla, to bych vážně dala radši pár stovek navíc za cestu a jela do Prahy.

petrufa86
13. lis 2012

@martina_81 Tak máme výsledky z imuna. Přítel v pořádku, já samozřejmě ne. Mám zvýšené hodnoty NK buněk a vyšší tvorbu embryotoxickcých cytokinů. takže moje tělo buď embryjko zabíjí nebo je poškozuje. Mě z toho jebne. Proč si všechno musím vyžrat zrovna já. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majka43
14. lis 2012

@petrufa86 Díky, a u tebe to bude dobrý, prednison to spraví, já ho taky musím brát dva měsíce před transferem, akorát je u něj naprd, že snižuje imunitu a tak hned všechno chytnu.

petrufa86
15. lis 2012

@majka43 koukám že máš dneska transfer, tak držím palečky aby to vyšlo. Jojo, musím brát prednison a kortikoidy, což je pěkný svinstvo, takže 😝 😝 😝 ale chci se objednat do sanusu a zeptat se dr jestli by bylo možný nasadit léky teď hned a že bychom to zkusili přirozeně, třeba v tom byl zakopanej pes 😉

majka43
15. lis 2012

@petrufa86 To je dobrej nápad, jestli nemáš jiný problém, tak by to mohlo být.
U mě z transferu zatím sešlo, embryjka se špatně vyvíjejí, tak když to do zítřka nedoženou, tak by rozmrazili jinou várku a transfer bude v sobotu. Aspoň my naroste ještě trošku sliznice, říkal, že jí mám hraniční 8mm, tak si říkám, že všechno zlý je k něčemu dobrý a vůbec se nestresuju, jako jindy. 😉 😉 😉

petrufa86
15. lis 2012

@majka43 no vidíš, tak do soboty ještě doroste a bude to. Důležitý je že mají ještě co rozmrazovat. U mě jediný v čem je problém že mi občas neroste sliznice. Musím brát estrofem aby rostla.

montysek
15. lis 2012

@majka43 Ahoj Majko, držím moc pěsti !! Kolikrát jsem si na Tebe vzpomněla, jestli bojujete... 🙂 A kolik embryjek si necháš zavést zase 3? Opravdu Ti moc přeju, aby se to už podařilo.... 🙂

majka43
15. lis 2012

@petrufa86 Já beru estrofenu 6 tabletek denně, mě by taky sama nenarostla. A rozmražovat taky není co, chodím na darovaná embryjka.

@montysek Nijak jsem neměla co psát, nic se nedělo a jestli mě dají 3 tak jsem určitě pro. Jen vyšel novej zákon, že se můžou transferovat jenom dvě embryjka, tak nevím.