CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
15. lis 2012

@petrufa86 A koukej vyfotit testík a ukázat my ho, ať mám nějakou inspiraci.

petrufa86
15. lis 2012

@majka43 pro štěstí posílám zázrak všech zázraků 😉 😉

majka43
15. lis 2012

@petrufa86 Ty jsou krásný, doufám, že už je uvidím u sebe taky. Já si píchám Clexane to je stejný jako Fraxiparin, nebo jak se to píše.

majka43
15. lis 2012

@petrufa86 Kam teda půjdeš? Na gyndu, nebo do Caru?

petrufa86
15. lis 2012

@majka43 nevím, ráno zavolám do caru a domluvím se, dr tam o mě ví víc jak moje gyndr takže bych šla radši tam.

majka43
15. lis 2012

@petrufa86 Já bych šla určitě taky do caru, oni budou vědět víc. Podle mě jsi o to přišla, že jsi neměla ten Fraxiparim, že prednison je akorát na to, aby se to chytlo. Teď už to bude určitě v pohodě.

petrufa86
15. lis 2012

@majka43 nevím, dr malíčkováz imuna tam píše že musím brát prednison protože jinak u mě může dojít časnému potratu nebo špatnému otěhu protože zabíjím nebo ničím embryjka. Dr v Caru snad bude vědět víc.

majka43
15. lis 2012

@petrufa86 Určitě budou vědět víc, než na gyndě a co kdyby jsi napsala Malíčkový email, co na to říká ona?

majka43
15. lis 2012

@petrufa86 Taky jsem byla na imunologii u ní. Je supr.

majka43
16. lis 2012

@petrufa86 Moc krásný, teď už to určitě vyjde. Já mám transfer zítra ráno v 9.15
Embryjka prý začaly růst a kdyby něco, tak rozmrazí pětidenní, nebudu se nervovat, nechám to osudu, jestli to má vyjít, tak to vyjde i s těma pomalejšíma 😀 😀 😀

petrufa86
16. lis 2012

@majka43 tak to budu držet palečky a máš pravdu, kvalita neznamená že to vyjde, i ty opožděný jsou fajn, takže nevěš hlavu. tentokrát to vyjde. Máš tady ode mě pro štěstí testík, tak to klapne. A kolik necháváš zavést?

majka43
16. lis 2012

@petrufa86 To už sem nikdo nechodí?

petrufa86
16. lis 2012

@majka43 občas sem někdo nakoukne, ale jinak je to tu mrtvý. Nám s marťou se nepodařilo otěhotnět a míše (littlem...) se povedl hnedka první ET. A tak nebylo společné téma. O čem bychom si povídali, my netěhotný, ona těhu. A ještě sem chodí antana, ta je po laparce a snaží se doma otěhotnět. Jinak je tu mrtvo po pěšině.

martina_81
17. lis 2012

@petrufa86 nazdár, člověk tady pár dní není a tady se dějou věci, že nestačím zírat. 😉 Mám z Tebe radost jak blázen!!! 😀 Jsem ráda, že jsem měla pravdu a vyšlo (moc Ti přeju, ať je všechno v pořádku a už se konečně nic nesere) to přirozeně. 😀 😀 co se týče výsledků imuna, čekám něco obdobného. Na to pak stačí ten Prednison? Mám strach, aby to nechtěli nějak léčit dopředu. 😒
@majka43 ahoooj, tak jak jsi na tom? už jsem Ti psala, že na Tebe občas myslím, jak na tom jsi a jestli to zkoušíš dál. Tak též přeju hodně štěstí.
Jinak tady je teda fakt mrtvo. 😖 Mě čeká ještě zítra denní a pak zas na chvilku volno. A v pondělí to budem mít 7 týdnů od té imunologie, takže ještě 3-5 a budou výsledky, huráááá.

majka43
18. lis 2012

@martina_81 Já musím brát prednison 2 měsíce před ketem a ještě píchám Clexane, to je na ředění krve.
No trvalo my to od posledního ketu, prvně nebyly embryjka pak jsem zase léčila cystu, ale konečně jsem se k tomu dopracovala.

majka43
18. lis 2012

@petrufa86
@martina_81 Jo jinak embryjka mám u sebe, ale vůbec jsem se nezeptala na kvalitu. Prostě jim musím věřit. Když nic nevím, aspoň se nestresuju, že třeba nejsou jak by měly být.

petrufa86
18. lis 2012

@martina_81 prednison + pentomer retard, což jsou kortikoidy a je to pěkný svinstvo, zvrací se po tom, někdo má průjem atd, takže nic moc. A léčba se musí dělat 6-8 týdnů před transferem, před tím se musí na krev a může se stát že po tom budou výsledky ještě horší nebo v normě což by bylo samozřejmě lepší, takže to je běh na dlouhou trať. Já se z toho zatím nějak neraduju, protože nevíme jak to dopadne. Ty zvýšené NK buňky znamená že oni požírají ale taky nemusí vše cizí co je v těle, takže rakovinu, chřipku, angínu ale taky embryjko. Takže ho můžou napadnou a dopadne to jako minule. Ale já doufám že když to příroda takhle zařídila takže ví co dělá, i mě to takhle napsala Malíčková z imuna takže budu/budeme doufat. Nic jinýho nám nezbyde.

anina32
19. lis 2012

@petrufa86 Holka zlatá co to čtu za novinky😉 Držíme všechno co máme, moc bych ti přála ať to vyjde😉 Teď už to vyjít musí, když se povedl zázrak a vyšlo to přirozeně, tak přece by příroda neplýtvala zázraky kdyby to nemělo dopadnout. Moc na tebe myslím😉 Toho že budeš po těch lékách zvracet a mít průjem se neboj, to byli u mě příznaky těhotenství a i když jsem léky nebrala😉 Ničeho se neboj, mysli pozitivně a všechno bude v pořádku😉

anina32
19. lis 2012

@majka43 Držím pěsti ať se embrijka krásně zavrtaj, určitě jsou té nejlepší kvality a teď už to vyjde😉

majka43
19. lis 2012

@anina32 Děkuju moc.

antana123
19. lis 2012

Ahpj holky 🙂
tak u nás 1 cyklus po laparce nevyšel a začínáme 2 kolo 27.11 jdu na folikulometrií tak uvidíme zda to k něčemu bude začínám být dost pesimistická ☹
@petrufa86 moc gratuluju 😵 a držím palce 🙂
@majka43 tobě taky moc držím palce 🙂

martina_81
19. lis 2012

@majka43 tak moc držím palce, ať to konečně vyjde. 😉
@petrufa86 jj, budu doufat s Tebou a držet palečky, neboj. 😉 😉
@antana123 Hlavu vzhůru, aspoň se snažíš a nemusíš jen tak sedět a čekat. 😒 Ono to dopadne, tipuju prosinec. 😀 Ať máte krásný Vánoce.

antana123
19. lis 2012

@martina_81 no já tak optimistická nejsem v prosinci tomu nevěřím uvidíme kdy se štěstí usměje třeba až za pár let
a vy začnete kdy????

martina_81
19. lis 2012

@antana123 joo, to je dobrá otázka. 😖 Vůbec netuším a snažím se už k žádnýmu termínu neupínat, protože výsledky imuna by měly být (snad budou) v prosinci a záleží na tom,jak to dopadne,jestli to bude ok nebo jestli tam něco najdou. 😒

antana123
19. lis 2012

@martina_81 teda to je doba ☹

martina_81
19. lis 2012

@antana123 už si tak nějak zvykám,že se nic neděje a nikam to nesměřuje. 😒 No víckrát už bych do toho Hradce na imuno nešla. 😠

antana123
19. lis 2012

@martina_81 hele tak nový rok bude pro nás obě snad lepší než tenhle a doufám že se nám oběma brzo podaří 😉

antana123
19. lis 2012

@martina_81 už jsme tady snažilky jen my dvě ☹

martina_81
19. lis 2012

@antana123 jj, v to taky doufám, že po novém roce budem úspěšní, pokud nebude ten konec světa. 😀 😀 😀 Nj, to je tím, že sem nikdo nový nechodí. Taky se ani nedivím, do takové zamrzlé diskuze. 😀 😀

petrufa86
19. lis 2012

@anina32 díky, díky, já si to taky říkám a dr z imunologie když sem s ní psala co dál tak mi napsala to samý, že příroda to zařídila takhle a že snad ví co dělá, tak já doufám. 😉
@antana123 díky moc 😉