CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl jj, záleží, kdy prcek vyleze. 😉 Už aby to bylo, ať tady nejsem sama. 😀

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Viď, přesně tak.... 😉

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl Já myslím, že budem ještě vzpomínat, jak ta nuda byla fajn. 😀 A jestli bude malej tak akční, jak v bříšku, tak si užiju. 😉 Včera jsem doufala, že už ho konečně ucítí i Jirka, ale nic, tak jsem byla docela zklamaná. a většinou, když přiloží ruku Jirka, tak malej přestane. 😉 A pupík se mi pěkně vyvalil. 😀 Jirka mě podezříval, že ho mám schválně vystrčenej. No ani náhodou. 😀 a za pár dní začnem 6. měsíc. 😉

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 No,to máš asi pravdu....Ty jo.už šestý měsíc..no jo kočko...utíká to....Snad ho už brzy ucítí Jirka 😀 😀 😀

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl Utíká to teda dost, to je fakt. 😉 No předevčírem jsme se násmáli. Sexovali jsme, ale prcek byl v klidu. V jedné knížečce o těhotenství bylo totiž napsaný, že sex je přirozený, není důvod ho omezovat, že dítě sice může kopat (vyznělo to tak, že se mu to jako nelíbí), ale to je v pořádku. Tak říkám Jirkovi, že je to v poho, že mi nebuší na bříško a oba jsme si představili to miminko, jak tam se zaťatou pestičkou buší zevnitř do bříška, ať toho necháme. 😀 No magoři. 😉

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Jsem se zasmála,jsi to moc hezky napsala........Bacha, po asi sto letech jdu dělat buchtu s broskvemi...

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl Jako fakt? máš chutě? 😉 já tady asi před hoďkou zahlídla nějaký řezy mrož s jahodama a vypadaly luxusně, tak jsem si hned napsala o recept. 🙂 a jinak dnes zas kdosi hodil do vánočního pečení odkaz na fůru nádherných řezů (včera cukroví), tak jsem zas čuměla, slintala a přemýšlela, co bych tak z toho udělala. Jestli se chceš taky pokochat, tak mrkni. 😀 http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyro...

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Tak a buchta se peče...no jo, fakt peču asi po půl roce.... 😀 😀 😀 Mrknu, já teda moc na Vánoce nepeču,ale mohla bych,když už sedím doma na zadku....Moje mamka a babči s dědou pekly dobroty...mňam, mňam....pořád lepší nějaká buchta opečená doma...než nějaký cukrovinky z obchodu....,že? 😉

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 No,tak to mě navnadilo, že bych něco brzy zkusila?Asi jooooo...... 😉

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl tak zákusek je taky něco jinýho. 😀 Doma dělám akorát věnečky a asi 2x jsem dělala roládu. Já chci právě taky něco vytvořit, když už sedím doma a mám na to čas. Jen nevím, kdo to pak bude jíst. 😀 budu muset přivézt k našim. nejlíp, když zkouším něco před vánocema a ještě není nikdo přežranej, to pak přijde k chuti a okamžitě to zmizí. 😉 rozhodně z těch řezů chci udělat ten kokosový punčák. 🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 No, zákusky to jo....to můžu 😀 😀 😀 😀 Ty jo, věnečky umíš, to je děsně těžký,ne?To se dělá z vypalovaného těsta....,že? Ty jsi šikulka....Tak u nás se to sní....Přítel dostane k snídani nebo do práce na svačinu....a já...to taky ráda sním..... 😉

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl tak u nás se to taky sežere, ale když toho budu chtít na vánoce víc, tak přece jen pro 2 je toho až moc. 😒 věnečky jsou děsně jednoduchý - z odpalovaného těsta, taky jsem z nich měla strach a nic na tom není, jen drbačka. 😀

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Jooo?No, že jsou jednoduchý to Ti moc nevěřim.... 😀 😀 😀 Maáš nějaký zajímavý tip co s těstovinami?Zítra chci něco nového vyzkoušet...Jsi mě normálně nakazila kuchtičením...... 😉

martina_81
17. lis 2013

@muddledgirl těstoviny miluju zapečený na asijský způsob - se zeleninou (asijská směs), s kuřecím masem, můžeš i plechovku žampiónů - já nedávám, nechutnají mi - trochu sójovky a kari. 😀 a po zapečení posypat strouhaným sýrem, no hned bych si dala. 😀
Na ty věnečky Ti zítra hodím recept, teď se rozloučím, pže mi jde domů Jiří. 😀 Měj se krásně a zítra ahoj.

muddledgirl
17. lis 2013

@martina_81 Tak já to asi vyzkouším...věnečky asi nedám....děkuju za popovídání a měj se moc hezky, pa zítra.. 😉

kristinandbaby
17. lis 2013

Ahoj holky, vezmete mě prosím k sobě? 🙂 Skupina snažilek už mi začíná být jaksi "malá".
Snažíme se o mimčo od července 2012, "řešíme" situaci od července 2013.
Chodím do Pardubic k MUDr. Peršínovi, který mě s podezřením na endometriozu poslal v říjnu do Sanusu HK na laparoskopii+hysteroskopii+chromoperturbaci. Potvrdila se endometrioza pobřišnice, ostatní v pořádku průchozí, hormonální profil v pořádku.
Manžel má pouze 4% morfologicky zdravých spermií (byl v Sanusu Pardubice na spg zatím jen jednou).
Celou dobu jsem si myslela, že já jsem ta chyba..a ono možná i manžel, což nás velmi překvapilo, je mu 21 let, sportovec, nekuřák, abstinent, nikdy nebyl nemocný.
Byla nám doporučena konzultace v CAR Sanus v Pcích.
Necháme to až po Novém roce, teď toho na nás bylo dost... ☹
Tak jdu bojovat s Vámi...
Teď jen přemýšlím, koho vybrat z lékařů v Sanusu...Poradíte? 🙂

sabcacech
18. lis 2013

@kristinandbaby Vítej u nás, za mě Vodička, ale i Novotná je ok. Tak přeji at se brzko zadaří v Sanusu umí krásná miminka 😀 😀

kristinandbaby
18. lis 2013

@sabcacech Díky moc, původně jsem chtěla MUDr. Novotnou, ale kolegyně lékařka mě od ní zrazuje, takže volím asi Vodičku 🙂 Snad nám pomůžou 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby Ahojky, injekce nevyvolá ovulaci, pouze menstruaci.... 😉

kristinandbaby
18. lis 2013

@muddledgirl Ahoj, díky to vím...jen jsem nevěděla, zda ten vyvolaný cyklus může být i ovulační...což už je teď jedno, jsem 1DC ☹ ☹

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby Však jsem Ti to psala, že nemůže... 😉

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby Asi jsme se nepochopily, no neva... 😀

kristinandbaby
18. lis 2013

@muddledgirl Joooo tak už chápu 😀 😀 ....no jiní zase říkají, že ovulace by přijít měla....no uvidíme tento cyklus 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby kočko...Ty jsi to myslela tak, že když dostaneš injekci můžeš ještě ovulovat? Ovulace bez přirozené menstruace být nemůže...fakt... 😉

kristinandbaby
18. lis 2013

@muddledgirl Tím pádem mě dnešní "po-laparoskopní " 1DC mrzí méně 🙂 🙂 V prosinci je to naše 😀 Díky za vysvětlení 😉

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby 😉 V prosinci tedy půjdete do Pardubek? 😉

kristinandbaby
18. lis 2013

@muddledgirl Necháme to asi až po Novém roce, teď toho bylo dost...zatím jenom na konzultaci a uvidí se 🙂 Přemýšlím, jestli na tu uplně první konzultaci nejít sama....bez manžela právě

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby Však jo, ještě si užij Vánoce,Silvestra...a pak s vyčištěnou hlavou vzhůru do boje 😉 😉 No, já myslím, že my jsme museli přijít oba.... 😉

kristinandbaby
18. lis 2013

@muddledgirl Přesně, chci mít klid o svátcích...no kdyžtak tam půjdeme oba, to nic...A ty jsi byla taky v Pardubkách?? Asi néé vid...My máme tu špatnou morfologii, to mě štve ☹

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby No,my měli špatné vše co jde u sperma ☹ Já jezdím do HK.. 😉