• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@evaav ja kdyz jsem byla na laparoskopii tak me ji delali ve ctvrtek a kvuli tomu ze jsem chytla vikend, tak jsem sla domu az v pondeli, jinak si myslim ze te tak ve stredu max ve ctvrtek pusti domu pokud bude vse bez problemu... a neboj vsechno dopadne dobre a druhy mimco bude... bud rada alespon za jedno, ja si nedovedu predstavit ze nemam zadny..to musi bejt strasny :frowning2: takze doufam a doufam, ze se bojovnicci jeste zuby nehty drzi :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 -drží určitě,ale chápu já bych na tom byla stejně když bych čekala na své první,jak jsem tu psala mám kamarádku která čeká už taky pěkně dlouho a moc bych jí přála a Vám všem at se zadaří,my jsme na Verunku čekali čtyři roky,ale ještě jsem to tak nějak psychicky zvládala,ale už mi také z toho začínalo hrabat,ale řekla bych že u čekání na to druhé to možná kvůli neůspěchům prožívám nějak víc,možná i proto,že vím,že mám už jen jednu placenou šanci Ivf o po té naší neúrodě vajec no žádná sláva :frowning2:
1. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaav je to takovy svazujici vedet ze jsou jen tri placeny IVF, vid? ale ja jsem rikala, ze bych do toho sla i kdyby mi to pojistovna uz nehradila...sice by to byl poradnej ranec penez, ale penize nejsou vsechno... ja kdyz jsem v tom prvnim IVF mela dve vajucha a nakonec jen jedno embryjko, ja to obulela jako blazen :frowning2: ted kdyz vim ze mam sedm eskymacku, tak jsem vic v klidku a doufam ... :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 -jo je to svazující, manžel říkal,že by se vidělo a třeba by jsme si na to našetřili jestli teda bude z čeho :fearful: Ale stejně je to záhul na psychiku,tak až budu opravdu na to připravená tak do toho půjdu a jestli teda nebude jiné východisko :unamused:
1. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje,děkuju za podporu,ale krev je negativní :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :frowning2:
1. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata je mi to ooobr moc lito :frowning2: mam na krajicku :frowning2:
1. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaav jj ta psychika dela hodne a kdyz na to nejsi pripravena, tak to nechce uspechat.. se mnou ten prvni nezdarenej pokus zamaval teda fakt hodne :frowning2:
1. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 holka zlatá jojo bulím jako debil a to je 3.pokus tak bych měla být otrlejší
1. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Holka, to mě tak mrzí! Moc jsem na Tebe myslela. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Drž se!

U nás taky na prd, chlap teď nemá doktory na pořadu dle, řeší práci a já ho s doktorama "zdržuju". :unamused:
1. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata mne je z toho silene smutno :frowning2: drz se ... a to ze to je treti pokus to nic neznamena..na tohle clovek nebude otrlej nikdy :frowning2:
1. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spimy Díky moc.Se vybrečím a bude to dobrý
1. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 To asi ne.Nějaký lék na bolest by to chtělo
1. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nebo panaka... ale poradnyho
1. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Asi večer.Ještě musím pro malou do školky.
1. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a tak ti v sanusu neco rikali? co bude dal a tak?
1. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 ne.já si tam volala a jen sestra řekla negativní,toť vše
1. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 máme tam 2 tak uvidíme,ale chci si najít práci a zhnutnout to co jsem nabrala a něco víc a asi změnit centrum.Tak doufámž,e když byhom změnili,že sem budu moc chodit
1. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to mě moc mrzí, já bych to obrečela i kdyby to byl desátej pokus :frowning2:
1. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata proč vy si sem nemohla chodit, já už tam taky nechodím a pořád vám se lezu :wink:
1. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea však jsem to ořvala řádně.Asi doma nejvíc.Asi to bude tím,že jsem tomu teĎka dávala obr šance.Říká se,že po laparce to jde samo...
1. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ja doufam ze sem budes chodit furt a stale dal..si preci jen nase :slight_smile: a aspon se dozvime jak to chodi v jinych centrech... a jak to je s mrazackama kdyz zmenis centrum?
1. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata říká se to, ikdyž na mě to nezafungovalo :unamused:
1. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 to sjem ráda.No máme tady ještě 2 mrazáčky tak uvidíme kdy na ně dojde...ale třeba to nebude potřeba a jeden bojovník bude ten poslední.Chci si najít práci
1. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea taky po laparce se nepovedlo????No hlavně,že se povedlo pak :slight_smile:
1. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jj prijit trosku na jiny myslenky to asi neuskodi.. ja jsem ted posledni rok taky pohlcena jen a jen IVF... je to narocny... ale najdes si praci a uklidnis se a pak se bojovnicci eskymacci urco udrzi :slight_smile:
1. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jj, povedlo se až za 9měsíců a to jsme taky chtěli měnit centrum, ale byli jsme tam jen dvakrát a pak zase zpátky v Sanusu :slight_smile:
1. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 přesně.Ono to je asi potřeba.vypnout
1. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea Kde jste byli??V jakým?
1. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek