CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
1. lis 2010

@lintea a kam jste jinam jezdili? me se centrum nechce menit ani kdyby to ted nedopadlo, ale vsichni mi rikaji, abysme to kdyztak zkusili..jenze ta predstava, ze jezdim treba do Prahy na vsechny ty kontroly... to abych se tam odstehovala... prece jen v HK jsem za hodinku a to je pohodicka 🙂

lintea
1. lis 2010

@rvasata na jaře jsme byli v tom Kostelci, ale tam jsme stihli jen genetiku a imunologii, pak nám dr. řekl ať se ozvem na podzim a uděláme 3ivf.Mezitím jsme tam byli na spermiogramu a vypadalo to, že to snad zavřou,tak jsme se na to vykašlali. Teď ale fungujou normálně, tak by snad neměl být problém.

madlina
1. lis 2010

@rvas,už jsem ti psala na sanuskách.Dej si večer skleničku něčeho dobrýho a ono to přejde.Mám to za sebou funguje to.
Néééééééééééé,nepřejde.Furt na to myslím,a furt mě to ser...Jestli tak dopadne i další KET,tak fakt už nevím.
Hlavně se holka drž a užívej si Sárinky.Ona ti to všechno vynahradí. 😉

rvasata
1. lis 2010

@madlina máš pravdu.Tohle jsem potřebovala slyšet 😎 😎

rvasata
1. lis 2010

@lintea Jako,že by zavřeli Kostelec????

madlina
1. lis 2010

Jé,z Kostelce teď přešla kolegyně z práce.Oni tam nemají smlouvu s její pojišťovnou.

lintea
1. lis 2010

@rvasata tenkrát to tak vypadalo, všichni chodili s obsílkou a někdo odtamtud nám i říkal, že se neví co bude, že ani nemůžou dělat ivf, ale asi to dopadlo dobře, když fungují.

lenda01
1. lis 2010

@rvasata zavirat Kostelec nebudou... ale stejne si myslim ze kazdy centrum ma neco.... nekde jsem vlezla na diskuzi toho centra v Kostelci, a taky tam byli taci, co psali ze by tam uz nikdy nevlezli.. ono si nevyberes

lintea
1. lis 2010

to samý se dočteš i o Sanusu, prostě každej je spokojenej někde, já taky nemůžu říct, že to tam bylo vždycky růžový, ale hlavní je, že jsem těhotná, třeba by to na ten třetí pokus vyšlo i v Kostelci a říkala bych si jak mi konečně pomohli.

lintea
1. lis 2010
lenda01
1. lis 2010

jj to je fakt.. ja jsem v sanusu spokojena.. je tam az na vyjimky prijemnej personal a i prostredi je fajn a tak o zmene zatim neuvazuji.. uvidime co a jak bude dal 🙂 hjele a kdyz otehotnis, tak uz v sanusu zustat nemuzes? musis jit ke svymu gynekologovi? ja tak nejak zadnyho ted nemam.. k tomu ke kterymu jsem chodila pred sanusem se vracet nechci a novyho jsem jeste nehledala

madlina
1. lis 2010

@leda01,po určitý době přecházíš normálně na svoji gyndu.Jen si už nepamatuju po jaký.

lenda01
1. lis 2010

@madlina ajaj tak to je cara pres rozpocet.. myslela jsem ze tam budu moct zustat..

lintea
1. lis 2010

@lenda01 já tam byla naposled na druhý konrole v 7+2 a pak mě dali zprávu, že se mám objednat ke svýmu gyndaři.

lenda01
1. lis 2010

@lintea ty brdo tak to si te tam vazne moc dlouho nenechali...

lintea
1. lis 2010

@lenda01 no byl to fofr 🙂 ale ve čtvrtek se tam zase ukážu, jdu na krev kvůli tomu screeningu

lenda01
1. lis 2010

@lintea a to delaji zase jen tam? to u tvyho gynekologa neni?

evaav
1. lis 2010

@rvasata -to mě moc mrzí holka nebude to ted pro tebe lehké než to strávíš a ono se to moc nedá at se člověk namaže nebo ne teda alespon u mě.Si říkám,že na to myslet nebudu,ale hlava nějak se toho zbavit nechce.Já tento rok slyšela třikrát boužel neganitvní nebo musíme to stopnout.Momentálně nemám moc sil do dalšího boje a i proto že vím,že je poslední ☹ Po té laparce uvidíme.Co mě pomáhá a hodně kolikrát chytnu tu naši cácoru a úplně si jí pomačkám aděkuji ji za to že tu s náma je.A je fakt co mají dělat ty které nemohou jen tak někoho obejmout.Posílám i tobě obejmutí hodně silné 😔 A ty chytni tu svou a uvidíš že ti to pomuže.
já se ted taky trochu snažím upnout na práci nebo si tu plánuji něco do bytu co by se nám líbilo a aspon trošku z toho vypnout.
ted jdu s Verčou ještě chvilku ven

lintea
1. lis 2010

@lenda01 není, prvotimetriální screening nehradí pojišťovna, ale dělají ho ve všech centrech, gynekolog asi ne. Jen mi řekl, kdy se mám objednat.

lenda01
1. lis 2010

@lintea aha aha.. zase jsem o neco chytrejsiii 🙂

rvasata
1. lis 2010

@evaav díky.Však jsem si jí pomuchlala a je to lepší

rvasata
1. lis 2010

Holky kdyby nebyla krev negativní tak snad věřím,že jem těhu.Mám migrénu jako prase,žaludek jak na vodě,vaječníky snad vyskočí z břicha.No fůj 😝

evik31
1. lis 2010

@rvasata ahoj brouku psala jsem ti už z práce sms ,bohužel jsem měla málo času a nemohla se víc rozepsat,ale je mě to moooooc líto od rána jsem čekala krásnou sms a pak toto,já vím že utěšování nepomůže kdyby s nebyla tak daleko tak jdu s tebou hned na panáka to my věř a to alkoholu nějak neholduju ☹ ale pro tebe bych to udělala
já nevím co na to říct prostě fakt jsem v tebe doufala ☹ obejmy prdelku co máš doma pomazlinkuj se s ní,ono to časem přejde ted se vybul máš na to obrovskej nárok

evik31
1. lis 2010

jinak zdravím všechny ostatní,ale ted musím fičet udělat večeři a pak si vás konečně dočtu 😉

rvasata
1. lis 2010

@evik31 Ahojka zlato,já ti chtěla zavolat,ale pak mě to bylo blbý.Byla jsi v práci a ne poslouchat uřvatnou Renatku. 😀 Už je to lepší.Bojujeme dál,ne?Se přeci jen tak nevzdáme.

rvasata
1. lis 2010

@evik31 jooo a věři,že tak ráda bych zašla na paňááka

lenda01
1. lis 2010

@rvasata ja jsem taky uplne KO ☹ mam najednou nejakou depku a ooobr strach ☹

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 Ale huš neboj se.Kolikátý den to jsi:Musím najít tu tabulku

rvasata
1. lis 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie.Stěry na chlamydie pozitivní - ATB pro oba- měsíc zákaz snažení

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 Kdyžtak doplň do tabulky informaceeeee