CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 Asi si to taky s něčím mixnu...ale nevím s čím... 😀 😀 😀 přemýšlím o soda stream...už nevím co pít.. 😀

petrufa86
2. led 2014

@martina_81 co se týče matrace tak ji mám z ikei asi za 800kč a naprostý spokojenost 😉

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl soda stream bych asi nekupovala, hlavně v těhu, to by se bublinky asi moc neměly, kvůli nadýmání. a u nás by se to ani neujalo, my celkově moc bublinek nevypijem. 😀 No já teď piju pořád čaje, sice už mi to leze taky krkem, ale zas když mám uvařenou konvičku čaje, tak se aspoň donutím pít. No UTZ se dělá jen několikrát během těhu, pokud teda nejsou nějaké komplikace, protože pojišťovna proplácí asi jen 3, zbytek záleží na dr, jestli Ti udělá navíc. Já měla navíc jen v 16.týdnu, když se chtěl ujistit, že je všechno ok. A naposled ve 20.týdnu, kdy byl velký UTZ, minule a zítra nic a příště by měl být poslední, tak jsem zvědavá, na kdy mě objedná. 😉 Taky mám pocit, že se mi to najednou strašně přiblížilo. 🙂 Zrovna včera jsem říkala Jirkovi, jak už se na něho neskutečně těším. 😀

martina_81
2. led 2014

@petrufa86 a to máš nějakou tu kokosovou? Já co jsem koukala na netu, tak byly matrace od 200 - 4500 Kč, což mi teda připadá šílený rozmezí, tak právě nevím. Šetřit na tom nechci, ale zas nemusím mít to nejdražší. 😖 Tak se chci zeptat, až půjdeme objednávat kočárek a postýlku, snad mi tam poradí. 🙂

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 čičinko..já celý těhu piju minerálky s bublinkama.....po vodě bych blinkala....teď džus,a uz mi nic nechutná...po ovocných čajích také letím...já už nevím co mám pít....černý čaj bych asi zvládla,ale zas tam je kofein....Jenom tři?Tak to je masakr....to já myslela,že pokaždý....když jdeš na gyndu..to je škoda...

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl já piju černý čaj normálně, ono když ten 1 pytlík hodím do té konvičky, tak zas tak silnej není a prý to ničemu nevadí. No tak pokud ty minerálky takhle zvládáš, tak v poho, jen bys měla kouknout, aby nebyly moc mineralizovaný, to by se prý nemělo. 😒 Nj, fakt záleží na dr., jsou holky, který píšou, že jim dělají UTZ při každé kontrole. Minule mi koukl na čípek, poslechli jsme srdíčko a myslím, že kdyby se mu něco nezdálo, tak mě na ten UTZ nažene. 😉

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 No,je pravda,že nepiju kafe....tak zkusím ten černý čaj.........ono,až se mi uleví,tak zas budu mít vitamíny s vodou anebo šťávu..teď mi to moc nejede....To jo, to by určitě nahnal...jen jsem teď byla rozmazlená...v nemocnici utz každý týden a teď v Sanusu taky 3x během třech týdnů....tak to mi bude trochu chybět...ten utz 😀 Jsem zvědavá,kdypak nám už porodí sabcacech a ukáže nám krásný m iminko... 😉

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl já taky čekala, že mi to bude chybět, ale ono když celej den cítíš, jak se Ti vrtí v bříšku, tak už Ti na tom UTZ nějak nesejde. 😉 Jj, též jsem zvědavá, kdy porodí. 🙂

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 No,to je fakt.....že pak mimísek bude cítit..... 😉

petrufa86
2. led 2014

@martina_81 já mám poostýlku taky z IKEY za 1000 kč a naprostá spokojenost a matraci mám tuto: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4021... Přijde mě že ve většině krámech vědí o matracích prdek a chtějí ti právě vnutit ty nejdražší, tak sem se ptala na tu z ikey tady na koníkovi a všichni psali že je ok, tak sem ji koupila a je dobrá. A pak sem si aktivně koupila ještě jednu dolů do postýlky do obýváku a tu sme ani nepoužily, mám ji zabalenou protože malá tam nechtěla ležet ani v kolíbce, tak sme tam ani postýlku nedávali. Teď je buď v kočárku nebo v lehátku a pak bude sedět na zemi.
@muddledgirl já celý těhu byla živá na černým čaji s citronem a i když sem ho nepila tak sem stejnak nespala. i když v těhu by se právě ten černý moc neměl, max hrníček denně, ale mě právě taky bublinkatý vody nejeli. tak sem buď pila ten čaj nebo obyč vodu se šťávou a ke konci neperlivou jahodovou vodu z Lidlu. tu sem pila i po porodu a ta mě chutnala. A ještě dobrá byla tu mě koupil jarda do porodnice myslím dobrá voda jablko a květ třešně. Já neperlivý vody vůbec nepiju, přijde mě to jako když piješ vodu ze záchoda, ale tyhle dvě byly super.

Měš teda naše gyndařka dělala pokaždý utz..A jnak Terezka bude mít sestřenku, ségra čeká další holčičku. 🙂 🙂 🙂

muddledgirl
2. led 2014

@petrufa86 No,dnes jsem byla v lékarně a říkali, že to nikdy neřešily a pily černý čaj...tak asi půjdu do toho...Ode dneška jsem přešla na jemně perlivou aspoň..je to korunní pomeranč s kapkou manga.. 😀 No,ta jahůdková mi moc nechutná....a dobrá voda a bonaqua mi moc nejedou..ale co není může být....Jo,jo,jako když piješ vodu ze záchoda... 😀ěkuju moc za tipy...muck 😉

martina_81
2. led 2014

@petrufa86 jéé, tak ségře obrovská gratulace. 😉 a Terezce závidím. S tím naším prckem už si asi neteře moc hrát nebudou, budou v pubertě a malý dítě je asi moc brát nebude. 😒 No uvidíme, třeba budou aspoň vozit. 🙂
Tak já se na tu matraci chci zeptat, ale rozhodně nic drahýho nechci. A postýlku taky jen obyč.
@muddledgirl jj, to se těš. 😉 Já jsem teda děsně zvědavá, jestli čekáš kluka nebo holčičku. Co bys chtěla Ty? 😉

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 no, to jo Terezka se bude mít...naše mímo bude mít 3 sestřenky ve věku cca 27,14,5 a 3 bratránky cca 25, 18,10, 😀 😀 😀 Ale prej nejmenší Sofinka se na miminko těší..to je hezký... 😀 No a budou stejně dost daleko..
No,já jsem teda taky zvědavá...ségřina kartářka tvrdila toho kluka..mně se zdálo o holčičce..No,dřív jsem hodně chtěla holčičku..strojit je, česat je.....teď když vidim ty holčičky ukňouraný ještě v 6-i letech /ale nejsou takový všichni,to je jasný/,tak bych radši asi kluka....Ale budu šťastná z obojího....Jsem zvědavka,kdy se ukáže...No,nám se hned zalíbil jeden kočárek,ale nevim s těma třema kolečkama... 😉

muddledgirl
2. led 2014

@petrufa86 To je super, že bude mít další neteř... 😉 A kočinko,jak rostete,dobrý?Já už ani nevím,kolik je teď Terezce..

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl právě na to strojení a česání je Jirka rád, že to bude kluk. A kdykoliv jdeme někam do obchodu s hadrama, kde mají nějaký přeplácaný šatičky, tak to nezapomene zase podotknout. 😀 ale máš pravdu, člověk je šťastnej, ať je to kluk nebo holka, hlavně, když to bude zdravý. Myslíš takový ty kočárky, co mají vepředu jen 1 kolečko??? Tak to je děsnej hnus. Navíc mě vždycky fascinuje, když někoho vidím, jak s tím manipuluje. nedávno jsem v dobré víře chtěla pomoct sousedovi, když se snažil vyjet ze vchodu s kočárkem a nešlo mu to, protože se tam zavírají dveře, takže pro jednoho člověka docela náročný (už se na to těším), tak jsem řekla, že ať drží dveře a že mu s ním vyjedu, jenže jsem si trubka nevšimla, že má zrovna ten bezva kočár a málem jsem mu tu malou vyklopila, protože to debilní kolečko se prostě tak vytočilo, že to dál nešlo. Tak jsem mu fakt pomohla. 😖

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81no,ono je to asi jedno,jestli děcko bude po mně vzteklé,tak se mám na co těšit....věkem se to lepší..ale stejně.. 😀 😀 😀 JJ,hlavně,když to bude zdravý...No,jo myslim..nám se líbí...mooocc...ale ta manipulace no, ch jo,jestli to je naprd,to je blbý..... 😒

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81

Abc Design kočárek 3TEC

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 no,tatínek,když mě česal,to bylo něco....ale on se snažil teda...já měla kudrliny cca od 1. třídy.../dřív rovný,jak hřebíky...zvláštní../ 😉

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 Teď mě strejda /bratránek od tatínka/ udělal hroznou radost, volal a říkal,jak chodí na pívo 24.12. do hospůdky,kam s nima chodil tatínek a vždy mu tam daj panáka na stůl...hezký..

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl vypadá vcelku dobře, ale kvůli těm kolečkám bych ho nechtěla. 😖 Máš kudrliny, jo? 😀 Tak to bych Tě taky nechtěla česat, to musí být docela mazec.
S tím strejdou je to takový milý... 🙂

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 No, kudrliny mám hlavně,když do vlasů tedy něco spešl naplácám...ale jako trošku joo a přítel taky....No jsem zvědavá,jaký děcko bude mít vlasy...taky se může stát,že rovný a zrzatý..ale to je jedno..hlavně ať je zdravý.. 😉 No,trojkombinace to je...a nám se moc líbí...ale tak uvidíme no...ještě máme čas....ale ono to utíká...

muddledgirl
2. led 2014

ostříháno barrandov....

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl neříkej, že na to koukáš? 😀 Mě takový pořady neberou. 😒

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 jooo koukám...já mám ráda vše o vlasech...ale zázraky tam moc nedělaj.. 😉

kristinandbaby
2. led 2014

Ahoj holky v novém roce 🙂 Tak 8. ledna jsem objednaná na první konzultaci do Sanusu Pardubice, MUDr. Vodička. Docela se těším 🙂 Chtěla jsem se zeptat, když jsem byla v říjnu na laparce, měla jsem nějaký zánět v moči a teď občas cítím nějaké potíže, mám i tohle řešit v Sanusu? Napadlo mě taky, jestli se mi nevrátily chlamydie...Díky za radu 🙂 A ještě mi řekněte prosím jak probíhá ta první konzultace 🙂

martina_81
2. led 2014

@kristinandbaby ahooj, tak hodně štěstí, Vodička je super. 😉 určitě bych mu řekla o všem, co by mohlo ohrozit úspěch ivf, i kdyby to třeba nemělo vliv, tak ať máš klid. 🙂 První konzultaci si už moc nepamatuju, je to téměř 2 roky, je to spíš takové seznamovací, dr vám oběma vysvětlí, co vás čeká a jak to bude všechno probíhat. zrovna Vodička je na to vysvětlování expert. 🙂
@muddledgirl já si myslím, jednou jsem zahlídla pár vteřin a stačilo mi to. 😀

sabcacech
2. led 2014

@muddledgirl jj, už je to možné i k sekci 😀 kluka jsem si dala přirozeně a v bolestech jako prase a když už mám rodit prcinku sekcí, tak chci být při smyslech a Vodička mi řekl, že pokud bych měla plnou narkozu, že 1-2 dny trvá než to vyjde i z mimča.
@martina_81 ano, je jistý, podle pondělní ko je malá furt příčně, hlavičku má přímo kde jsem měla žlučník.jj, už odpočítáváme dny, hodiny a minuty 😅

kristinandbaby
2. led 2014

@martina_81 Já jdu bohužel sama 😒 Manžel je pryč....a navíc manžel ještě není o IVF uplně přesvědčen, což určitě chci doktorovi říct....a dát dohromady nějaký plán, třeba zkusit řízené ovulace atd. Myslíš, že to nebude problém? 🙂 Díky moc...jsem z toho taková vyjukaná

muddledgirl
2. led 2014
muddledgirl
2. led 2014

@sabcacech jejda...já těm věcem moc nerozumim...takže budeš mít císaře a budeš při vědomí? 😲 Chápu to dobře.Už se určitě moc těšíš na mimi.... 😉