CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
1. lis 2010

@rvasata zitra to je tyden co jsem byla na transferu a nervy pracujou ☹ jeste kdyz vim jak ty jsi verila a nedopadlo to ... jak ja chtela slyset, ze jsi tehu 🙂

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 Na mě se neohlížej.to nebude tvůj případ.Tak já to tam doplním,ju?Takže kdy byl ET?

lenda01
1. lis 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie.Stěry na chlamydie pozitivní - ATB pro oba- měsíc zákaz snažení

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) 2 vajicka a jen 1 oplodneno, zaveden 1 bojovnicek - negativní, 2.IVF + ICSI dlouhy protokol 14 vajicek z toho 12 oplodneno. 26.10.2010 ET - zavedeny 2 bojovnicci - test 9.11.2010. 7 bojovnicku mame jeste v mrazaku 🙂

lenda01
1. lis 2010

@rvasata pokusila jsem se to tam doplnit.. snad je to srozumitelny 🙂 a na to nejde nebrat ohled...mam strach ze se jim u me taky nelibilo a uz to vzdaly ☹

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 Krásně jsi to doplnila

lenda01
1. lis 2010

@rvasata tak uz si tam kopla panaka 🙂

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 Ne.Namazala jsem si houskiu a půjdu se umýt a ulehnout k TV 😀 .Mě přijede kámoška ve středu a ve čtvtek tak si dááám

lenda01
1. lis 2010

@rvasata to jo ve dvou se to lepe tahne, takze s kamoskou se bude urco lip popijet... placni se k telce a veget 🙂

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 přesně a hlavně se těším,jak se parádně napařím horkou vodou. 😀 😀 😀

evik31
1. lis 2010

@rvasata to víš,že bych ti to vzala no co no kdyby něco tak mám rodinný hovor a řeším rodinné problémy néééé,já mám mistrovou v poho 🙂 to jen když jsi psala se na mě nějak z ničeho nic navršila práce a musela jsem to rychle udělat jinak mám v práci celkem leháro,ale jak si viděla krátkou zprávičku jsem nakonec stihla,myslela jsem ,že ti pak hned napíšu z pc,ale to jsem nevěděla,že to bude až večer lítaly jsme s mamčiným pejskem po veterináři pořád chudák zvracel,tak jsme ho naložily a jely,měl chudák skoro 40 horečky moc do toho nechybělo tak dostal prcík malej 2 injekce jednu na žaludek a druhou antibiotika tak snad už bude líp ještě musíme zítra na injekci a když to bude ok tak už to dostane v tabletkách,no je to prostě takový naše půlroční miminko psí

evik31
1. lis 2010

@lenda01 ale huš koukej zahnat černý myšlenky holka soustřed se na testování 😀 😀

rvasata
1. lis 2010

@evik31 Tak příště volááááám.Se těš 😀 .Jeee chudinečka maličkatý.Tak a´t mu jelíp.Hele manžel tedka dorazil a teda já se vyřval a jsem relatiavně v poho,ale on donesl kytku a je celej špatnje.Takovýho ho teda neznám a prý ono se to povede.Potěšil mě 🙂

madlina
1. lis 2010

Oni to ti chlapi prožívají s náma.

rvasata
1. lis 2010

@madlina to jo,ale můj je "studenej psí čumák" je tak vychovánej a tohle mě u něho dost překvapilo.mile a dalo mi to velkou sílu

rvasata
1. lis 2010

Tak a je mi líp

lenda01
1. lis 2010

@rvasata jeste aby ti nebylo lip, kdyz mas doma takovy krasny slunicko ... je to fakt fesanda 🙂

lenda01
1. lis 2010

@evik31 ja ty chmury nejak nemuzu zahnat... mam depku jako blazen a slzy na krajicku ☹

rvasata
1. lis 2010

@lenda01 žádný chmury jasný.Tady se to prostě prolom a budeš to ty 😎

rvasata
2. lis 2010

Krásný ráno holky.Já pořád špiním malilinko.to neznám.co to zase je? 😠

lenda01
2. lis 2010

dobre ranko 🙂
@rvasata to je zvlastni vid? vcera ty priznaky a dnes jen spineni.. clovek si az rika, jestli i z ty krve to treba nemusi odhalit hnedle... ja minule po krvi dostala takovou menstruaci jakou jsem pekne dlouho nezazila... tohle je zvlastni...

rvasata
2. lis 2010

@lenda01 no já si to zrovna dneska říkala.tohle neznám.Předtím ty 2 pokus to byla MS jak vyšitá,ale toto. 😕

lenda01
2. lis 2010

@rvasata ty vogo ty nase tela nam davaj zabrat, co? ja jsem od toho vcerejska, kdy jsi pisla ze to nedopadlo, jak prejeta a nalada na bodu mrazu...

evaav
2. lis 2010

dobré ránko
@rvasata -holčinu máš krásnou,ta ty chmury chtě nechtě musí zahnat 😉 A manžel je fajn,že tě tak podpořil.Můj chlap mě taky furt utěšuje,že se to povede 😔
Ono se ti může pomalu ta mrška rozjíždět,je fakt,že já měla vždy po transféru mrchu jak prase,hlavně po tom ketu to jsem vypadala jak upír pledá a říkala jsem si že bych využila i plíny od Verči jaká to byla síla,ted po tansféru to byl tako očistec 😝
@lenda01 -jo,jo je to nápor na tělo,ale i na duši,hele manžel mi včera domlouval kondiční jízdy,za dobrou cenu u chlápka co jsem dělala autoškolu a on tam chodí na přeskušování každý rok tak do ho asi půjdu,bude mě to stát 250Kč na hodinu tak to docela jde jen aby mi to pomohlo.Bude se mnou procvičovat co budu potřebovat,tak doufám že se za mě insruktor nezblázní 😀

rvasata
2. lis 2010

@evaav no já to dostala valstně ten 14 den a teďka to je nějaký divný.

rvasata
2. lis 2010

@evaav Nezblázní se z Tebe čoveče.Já bych je asi taky potřebovala,idkyž jedzídm tak se prostě pořád bojím a bojím abojím.

lenda01
2. lis 2010

@evaav ahojky 🙂 ty kondicni jizdy je uplne nejlepsi varianta.. neboj se nic to bude super a i cena je fajn a za chvilku budes ridit uuuplne v pohodicce...hlavni je se nebat 🙂 nejlepsi je mit nejaky maly auticko se kterym zaparkujes vsude jako mam ja ... takova moje nakupni taska 🙂 nejhorsi to je kdyz mate doma treba combika, to bych pak mela problemy parkovat i ja 🙂 ale ty jsi sikovna holka a zvladnes vsechno 🙂

evaav
2. lis 2010

@lenda01 -máme právě to dlouhé auto a to mě také děsí,nákupní tašku bych brala 😉
@rvasata -já se bojím spíš toho chaosu ve městě,že se bojím,že včas nevjedu do kruháku,že mi to chcípne a nezvládám víc situací najednou jako ovládat auto a ještě hlídat předpisy,ale to je vše o trénování no 😕

lintea
2. lis 2010

Ahpj holky 🙂
dneska je tu po ránu nějak živo, @evaav já taky jezdím autem dost často, někdy mám trochu strach a když nemám svůj den jsem schopná zazmatkovat i tam kde to znám. Asi nejsme v autě takový dravci jako chlapi 😀

lenda01
2. lis 2010

@evaav neboj se nic, to se casem otrkas a pak ti nejakej kruhak nebo krizovatka nebudou delat problemy.. dulezity je se uvolnit a nestresovat se kvuli tomu.. fakt 🙂
@lintea ahojky 🙂 jj dnes to tu zije 🙂 jak se dnes citis?

evaav
2. lis 2010

@lenda01 -jo moc dík za podporu já vím,že máte jiné strosti,ale aspon jsme trošku utekli od těch našich jinách problémů 😔