• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@martina_81 recept zkopíruju,děkuju...tak jsem v práci nakonec byla dlouho a šla ještě do Lidu a už jsem konečně doma... :wink:
11. led 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 jo,jo půl toho placatýho oplatku... :grinning: v práci jsem se nacpala hranolkama a kuřecím řízkem,mňm...a zítra bude nějaká zeleninka...salátek nebo tak.. :wink:
11. led 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 :fearful: ježíš,chudáčku...mě se líbilo,jak jsi napsala,že zapneš žehličku a mikrovlnku,ne to,že máte tichou domácnost....ten můj je dobrej...on hry nemastí,to jsem dřív dělala já,teď mě to neba..on zase skládá hudbu a třeba před noční se přehazuje a skládá celou noc a já čumim ve stejném pokoji na telku a usínám... :grinning:
11. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 hihi,já zase skoro poslední....jsem na v :wink:
11. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81
@petrufa86 My to máme dobrý,já mám svůj comp a on svůj notebook na hudbu,takže se nehádáme...ale můj Martin je dost tolerantní...v těhlech věcech,ale má zas jiný mouchy.. :grinning:
11. led 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 mně se jednoznačně líbí světle zelený... :grinning:
11. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 no,fialový je hezký...ale pro kluka néé,to by fakt tak vypadal...jako gayíček... :grinning: :grinning: :grinning: hnědou nemám ráda,mně prostě nesluší...kočár by mi nešel k pleti,ale jestli se Ti líbí,tak i ten hnědy...a červený by šel taky.... :wink:
11. led 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hranolky a řízek? Hmm, teda ty mi děláš chutě. :grinning: No mně zas za chvilku dorazí Jiří,tak se tady prohodíme, ty 2 počítače Ti závidím. :wink:
11. led 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 No,zase něco zdravého... :unamused: Když já kdbych si řízek udělala sama,tak bych asi bléé....a vím,že ten náš kuchtík mi ho pořádně propeče... :wink: No,je to výhoda...za chvíli mi přítel přijde ze zkoušky...tak se už docela těšim... :wink:
11. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hm, tak to mně je vcelku jedno, že Jiří přijde, řekne ahoj, maximálně se zeptá, co je k večeři a zaleze si k těm svým stupidním hrám.... :unamused:
11. led 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 :unamused: to mě mrzí.. :unamused: no ten můj se nají a za chvíli usne...anebo spíš bude skládat...zase hudbu no...ale aspoň na chvíli mu vymelu díru do hlavy.... :grinning: Já si teď poslední dny krátím,že jsem na www.langevo.cz...a učím se a opakuji anglická slovíčka...je to na dlouho... :wink:
11. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 nejhorší je,že mám na něco chuť,pak jdu do Lidlu a odcházím s jablky, vajíčky, mezizubními kartáčky, ústní vodou a vonnými svíčkami...to je strava,co?
11. led 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to já s ním budu taky konverzovat, sice asi spíš můj monolog, ale už jsem si tak nějak zvykla. :confounded: Jé, tak to buď ráda, že odcházíš s takovým zdravým nákupem. :grinning: to já mám doma pořád tolik lákadel, že je to hrozný a prostě nejde odolat. :angry: Tak zatím ahoj, čekám ho každou chvíli, tak aby neměl remcy, že jsem taky závislák. :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 tak jo kočí...tak zítra...pa pa :wink: :wink: :wink:
11. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahooj, tak konverzace se včera nekonala, vytočil mě hned po příchodu domů, takže byl klidný tichý večer, dolezl až potom v posteli, když zlobil prcka. A dneska opět zaspal, trdlin. Ale většinou ho vzbudím tak, že to stíhá, buď ještě na autobus (třeba jako včera, když zaspal o 15 minut) a nebo autem, ale dneska už bylo 5.40, takže by to do šesti nestihl ani autem. A co myslíš? Já jsem vyskočila s ním, že mu teda nachystám snídani a svačinu, aby mohl co nejdřív vyrazit a on si šel pohodář zapnout počítač a šéfovat hru, že když to stejně na 6 nestíhá, tak nebude plašit, no já z něho nemůžu. :confounded: No kdyby bydlel sám, tak nevím, musel by si asi koupit ještě budík. :grinning:
12. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Ahoj kočko.... :unamused: ch jo....to je teda masakr...to já bych už křičela,kdyby zaspal a šel ke compu.Ten můj taky zaspal jednou od září.....Já zaspala dvakrát v životě a vždy to bylo po pařbě,asi ve dvaceti...od tý doby si dávám velkej bacha...ti chlapi....trdlin... :grinning: My teď trochu uklízíme...no já utřela jen povrchy v kuchyni a teď rovnám tři měsíce nevyžehlený prádlo na židli :grinning: :grinning: :grinning: Jak jsem to měla zakázaný dlouho,,,,tak jsem si tak zvykla...že se mi teď do toho nechce...Já se vejdu asi do trik a jednoho svetru a mikiny....a dvou kalhot... :grinning:/a to kalhoty a svetr jsou nový za těhu...až mě bude schopnej ten můj lenoch vyfotit hodim fotku...mám pocit,že vypadám tak v pátým... :grinning: :grinning: :grinning:/
12. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No ten můj trdlin by zaspával hodně často, kdybych ho nebudila. :grinning: Ale dneska jsem ten budík fakt neslyšela. A on ho v telefonu zrušil, tel. si dal kamsi do postele a pak byla sranda ho sledovat, když ho hledal. :grinning: Nakonec ho vyklepal z peřiny. :grinning: Já jsem ráda, že nežehlím, už bych to taky nedávala, jak jsem zpohodlněla. :wink: No já se vejdu asi jen do 2 trik (ostatní mám tak do půlky pupku) a pár mikin a svetru, i když teda všechno nemám krásně pod pupík, ale neřeším to, hlavně, když to zapnu, tak s tím snad už vydržím. :grinning: a co se týče kalhot, tak tahám pořád ty jedny rifle, ty druhý kalhoty mi jsou takový nepohodlný, nebyl to moc dobrej kup. :confounded: To počkej, co si budeš říkat v pátým. :wink:
12. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 :grinning: no,bejvalýho jsme taky budila a dělali jsme si i snídani....ten co nešel do práce,tomu co jde...ale s Martinem už to nepraktikuju,moc ho nerozmazluju...jenže některý chlapi chápu,potřebujou budit....Já teda většinou mám taky radši budík,abych do něj drkla....Já ho vždycky vyprudim,aby vstal,to já umim... :grinning: No,já budu muset se naučit ty věci pořádně rovnat,abych nemusela vůbec žehlit...plánuju se to taky odnačit...ty kupy....To nevím,co budu dělat v pátým...příde mi,že za poslední dva týdny mi pupík pěkně roste...a to zrovna tak nepřibírám,zvláštní... :wink:
12. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak já už mám smůlu, já jsem si ho tak rozmazlila, že už ho to asi neodnaučím, ale sám počítá s tím, že mu servis od března skončí. :grinning: :grinning: :grinning: Ono když to prádlo pěkně pověsíš, tak to pak z toho sušáku (záleží, na čem sušíš) jen stáhneš a pěkně srovnáš. Kolíčky nepoužívám (přijde mi to doma na sušáku ujetý, ale taky už jsem to viděla :grinning: ), takže v poho. bála jsem se, že třeba budem vypadat zmuchlaně, ale ve výsledku to pak nejde vůbec poznat, jestli to tričko bylo nebo nebylo vyžehlený. :wink: s tím pupíkem je to zajímavý, ale každej to má fakt jinak. Já tady viděla u jedné holčiny v albu pupík a ve 13. týdnu ho měla mnohem větší, než já ve 20tým. :grinning: Neboj, on pak bude chvilku stagnovat. :grinning: :grinning:
12. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 :unamused: to už tak ale bývá... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: Suším na tom rozdělávacím v pokoji...a kolíčky používám ze zvyku :grinning: :grinning: :grinning: No, kámoška zrovna říkala,že vypadám jak v pátým... :grinning: :grinning: :grinning: ale mě to neva,mě se to líbí....To je dobře,že pak bude stagnovat...
12. led 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to je důležitý, že se Ti to líbí. :grinning: Jsi měla návštěvu nebo jsi byla někde venku? Já dnes dělala trochu hospodyňku - uvařila jsem, konečně jsem umyla koupelnu a záchod a teď jdu ještě dělat buchtu, jedem zítra k našim, tak ji vezmu tam, aby byla trochu dietní - holky se na to vrhnout a člověk toho nestihne moc sežrat. :grinning: :grinning: :grinning: A doma bych toho měla celej plech. dobrý, ne? Pokud mi to teda ta doktorka přes cukřík nezakáže, k ní jedem ještě předtím. :grinning: Tak jsem zvědavá, co se mnou bude provádět. :unamused:
12. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 :grinning: Šli jsme s přítelem do TEsca /6km celkem/,byla jsem teda uťapkaná.../...koupila jsem jen tak na zkoušku úplně obyč.lahvičku pro mímo....bodýčka s krátkým 56 a kousátko....no užila jsem si to... :grinning: :grinning: :grinning: No, to já se doma nepřetrhnu,ale zítra začnu fakt žehlit :grinning: :grinning: :grinning: buchtičku zas upeču,asi zase tu kokosovou,ještě mám kokos... :grinning: A taky brzo chci zkusit ten Tvůj recept akorát s broskvemi...což nebude úplně ono...jako s meruňkama,ale všřim,že to bude dobrý....No,to se pak ozvi...jak ten cukr...Doufám,že to bude o.k....to jsem taky zvědavá jak to se mnou a s cukrem dopadne... :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to byla pěkná procházka. Buchta už mi chládne a vypadá suprově, tak se těším, až si zítra dám ke kafíčku. :grinning: Myslíš ten nákyp, s broskvema? Já ho dělám jedině s rynglema, máme od našich kompotovaný, víš? A do toho nákypu jsou super! Už mám za zadkem zase Jiřího, tak ahoj,
12. led 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 :wink: muck,tak zase zítra....jo jo nákyp.....děda s babičkou dělali s meruňkami a byl to luxus....
12. led 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jeste jsem se chtela zeptat, zda si myslite, ze mi daji inform.souhlas pred IUI podepsat domu. Manzel se mnou na IUI jit nemuze, nepusti ho z prace :frowning2: mame domaci odber domluveny. Ted mam strach aby to na podpisu neztroskotalo :frowning2: napiste, dekuji :-*
13. led 2014 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby U IUI to bude určitě stejné....brnkni si tam,ať máš klid...ale i u IVF to možné je......můžeš to podepsat před notářem...musíš to mít notářsky ověřené..../nebo prý na poště....ale to jsem nepochopila.../ :wink:
13. led 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby já si myslím, že v tom by neměl být problém, papíry na ivf a potom na kety nám taky dali v caru s tím, že buď to vyplníme tam a nebo doma a potom při transféru donesem. Takže vy si to v klidu vyplníte doma a Ty to pak při IUI doneseš podepsaný, určitě to půjde, neboj. :wink:
13. led 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ? myslíš, že to musí mít notářský ověřený? :astonished: To si nemyslím, to už by docela prudili. Jsou to přece jen jejich zájmy...
13. led 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 No,já jsem to tak v HK při IVF musela mít...přítel nemohl...nakonec se KET ale nekonal.... :wink:
13. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Marti,chráněj se,což chápu.... :wink: Při IUI si nejsem teda jistá,jestli jsem něco vůbec podepisovala :unamused: Ale tak asi jooo....fakt nevim...
13. led 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek