CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 recept zkopíruju,děkuju...tak jsem v práci nakonec byla dlouho a šla ještě do Lidu a už jsem konečně doma... 😉

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 jo,jo půl toho placatýho oplatku... 😀 v práci jsem se nacpala hranolkama a kuřecím řízkem,mňm...a zítra bude nějaká zeleninka...salátek nebo tak.. 😉

muddledgirl
11. led 2014

@petrufa86 😨 ježíš,chudáčku...mě se líbilo,jak jsi napsala,že zapneš žehličku a mikrovlnku,ne to,že máte tichou domácnost....ten můj je dobrej...on hry nemastí,to jsem dřív dělala já,teď mě to neba..on zase skládá hudbu a třeba před noční se přehazuje a skládá celou noc a já čumim ve stejném pokoji na telku a usínám... 😀

muddledgirl
11. led 2014

@petrufa86 hihi,já zase skoro poslední....jsem na v 😉

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81
@petrufa86 My to máme dobrý,já mám svůj comp a on svůj notebook na hudbu,takže se nehádáme...ale můj Martin je dost tolerantní...v těhlech věcech,ale má zas jiný mouchy.. 😀

muddledgirl
11. led 2014

@petrufa86 mně se jednoznačně líbí světle zelený... 😀

muddledgirl
11. led 2014

@petrufa86 no,fialový je hezký...ale pro kluka néé,to by fakt tak vypadal...jako gayíček... 😀 😀 😀 hnědou nemám ráda,mně prostě nesluší...kočár by mi nešel k pleti,ale jestli se Ti líbí,tak i ten hnědy...a červený by šel taky.... 😉

martina_81
11. led 2014

@muddledgirl hranolky a řízek? Hmm, teda ty mi děláš chutě. 😀 No mně zas za chvilku dorazí Jiří,tak se tady prohodíme, ty 2 počítače Ti závidím. 😉

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 No,zase něco zdravého... 😒 Když já kdbych si řízek udělala sama,tak bych asi bléé....a vím,že ten náš kuchtík mi ho pořádně propeče... 😉 No,je to výhoda...za chvíli mi přítel přijde ze zkoušky...tak se už docela těšim... 😉

martina_81
11. led 2014

@muddledgirl hm, tak to mně je vcelku jedno, že Jiří přijde, řekne ahoj, maximálně se zeptá, co je k večeři a zaleze si k těm svým stupidním hrám.... 😒

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 😒 to mě mrzí.. 😒 no ten můj se nají a za chvíli usne...anebo spíš bude skládat...zase hudbu no...ale aspoň na chvíli mu vymelu díru do hlavy.... 😀 Já si teď poslední dny krátím,že jsem na www.langevo.cz...a učím se a opakuji anglická slovíčka...je to na dlouho... 😉

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 nejhorší je,že mám na něco chuť,pak jdu do Lidlu a odcházím s jablky, vajíčky, mezizubními kartáčky, ústní vodou a vonnými svíčkami...to je strava,co?

martina_81
11. led 2014

@muddledgirl tak to já s ním budu taky konverzovat, sice asi spíš můj monolog, ale už jsem si tak nějak zvykla. 😖 Jé, tak to buď ráda, že odcházíš s takovým zdravým nákupem. 😀 to já mám doma pořád tolik lákadel, že je to hrozný a prostě nejde odolat. 😠 Tak zatím ahoj, čekám ho každou chvíli, tak aby neměl remcy, že jsem taky závislák. 😀 😀 😀

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 tak jo kočí...tak zítra...pa pa 😉 😉 😉

martina_81
12. led 2014

@muddledgirl ahooj, tak konverzace se včera nekonala, vytočil mě hned po příchodu domů, takže byl klidný tichý večer, dolezl až potom v posteli, když zlobil prcka. A dneska opět zaspal, trdlin. Ale většinou ho vzbudím tak, že to stíhá, buď ještě na autobus (třeba jako včera, když zaspal o 15 minut) a nebo autem, ale dneska už bylo 5.40, takže by to do šesti nestihl ani autem. A co myslíš? Já jsem vyskočila s ním, že mu teda nachystám snídani a svačinu, aby mohl co nejdřív vyrazit a on si šel pohodář zapnout počítač a šéfovat hru, že když to stejně na 6 nestíhá, tak nebude plašit, no já z něho nemůžu. 😖 No kdyby bydlel sám, tak nevím, musel by si asi koupit ještě budík. 😀

muddledgirl
12. led 2014

@martina_81 Ahoj kočko.... 😒 ch jo....to je teda masakr...to já bych už křičela,kdyby zaspal a šel ke compu.Ten můj taky zaspal jednou od září.....Já zaspala dvakrát v životě a vždy to bylo po pařbě,asi ve dvaceti...od tý doby si dávám velkej bacha...ti chlapi....trdlin... 😀 My teď trochu uklízíme...no já utřela jen povrchy v kuchyni a teď rovnám tři měsíce nevyžehlený prádlo na židli 😀 😀 😀 Jak jsem to měla zakázaný dlouho,,,,tak jsem si tak zvykla...že se mi teď do toho nechce...Já se vejdu asi do trik a jednoho svetru a mikiny....a dvou kalhot... 😀/a to kalhoty a svetr jsou nový za těhu...až mě bude schopnej ten můj lenoch vyfotit hodim fotku...mám pocit,že vypadám tak v pátým... 😀 😀 😀/

martina_81
12. led 2014

@muddledgirl No ten můj trdlin by zaspával hodně často, kdybych ho nebudila. 😀 Ale dneska jsem ten budík fakt neslyšela. A on ho v telefonu zrušil, tel. si dal kamsi do postele a pak byla sranda ho sledovat, když ho hledal. 😀 Nakonec ho vyklepal z peřiny. 😀 Já jsem ráda, že nežehlím, už bych to taky nedávala, jak jsem zpohodlněla. 😉 No já se vejdu asi jen do 2 trik (ostatní mám tak do půlky pupku) a pár mikin a svetru, i když teda všechno nemám krásně pod pupík, ale neřeším to, hlavně, když to zapnu, tak s tím snad už vydržím. 😀 a co se týče kalhot, tak tahám pořád ty jedny rifle, ty druhý kalhoty mi jsou takový nepohodlný, nebyl to moc dobrej kup. 😖 To počkej, co si budeš říkat v pátým. 😉

muddledgirl
12. led 2014

@martina_81 😀 no,bejvalýho jsme taky budila a dělali jsme si i snídani....ten co nešel do práce,tomu co jde...ale s Martinem už to nepraktikuju,moc ho nerozmazluju...jenže některý chlapi chápu,potřebujou budit....Já teda většinou mám taky radši budík,abych do něj drkla....Já ho vždycky vyprudim,aby vstal,to já umim... 😀 No,já budu muset se naučit ty věci pořádně rovnat,abych nemusela vůbec žehlit...plánuju se to taky odnačit...ty kupy....To nevím,co budu dělat v pátým...příde mi,že za poslední dva týdny mi pupík pěkně roste...a to zrovna tak nepřibírám,zvláštní... 😉

martina_81
12. led 2014

@muddledgirl tak já už mám smůlu, já jsem si ho tak rozmazlila, že už ho to asi neodnaučím, ale sám počítá s tím, že mu servis od března skončí. 😀 😀 😀 Ono když to prádlo pěkně pověsíš, tak to pak z toho sušáku (záleží, na čem sušíš) jen stáhneš a pěkně srovnáš. Kolíčky nepoužívám (přijde mi to doma na sušáku ujetý, ale taky už jsem to viděla 😀 ), takže v poho. bála jsem se, že třeba budem vypadat zmuchlaně, ale ve výsledku to pak nejde vůbec poznat, jestli to tričko bylo nebo nebylo vyžehlený. 😉 s tím pupíkem je to zajímavý, ale každej to má fakt jinak. Já tady viděla u jedné holčiny v albu pupík a ve 13. týdnu ho měla mnohem větší, než já ve 20tým. 😀 Neboj, on pak bude chvilku stagnovat. 😀 😀

muddledgirl
12. led 2014

@martina_81 😒 to už tak ale bývá... 😎 😀 😀 😀 Suším na tom rozdělávacím v pokoji...a kolíčky používám ze zvyku 😀 😀 😀 No, kámoška zrovna říkala,že vypadám jak v pátým... 😀 😀 😀 ale mě to neva,mě se to líbí....To je dobře,že pak bude stagnovat...

martina_81
12. led 2014

@muddledgirl to je důležitý, že se Ti to líbí. 😀 Jsi měla návštěvu nebo jsi byla někde venku? Já dnes dělala trochu hospodyňku - uvařila jsem, konečně jsem umyla koupelnu a záchod a teď jdu ještě dělat buchtu, jedem zítra k našim, tak ji vezmu tam, aby byla trochu dietní - holky se na to vrhnout a člověk toho nestihne moc sežrat. 😀 😀 😀 A doma bych toho měla celej plech. dobrý, ne? Pokud mi to teda ta doktorka přes cukřík nezakáže, k ní jedem ještě předtím. 😀 Tak jsem zvědavá, co se mnou bude provádět. 😒

muddledgirl
12. led 2014

@martina_81 😀 Šli jsme s přítelem do TEsca /6km celkem/,byla jsem teda uťapkaná.../...koupila jsem jen tak na zkoušku úplně obyč.lahvičku pro mímo....bodýčka s krátkým 56 a kousátko....no užila jsem si to... 😀 😀 😀 No, to já se doma nepřetrhnu,ale zítra začnu fakt žehlit 😀 😀 😀 buchtičku zas upeču,asi zase tu kokosovou,ještě mám kokos... 😀 A taky brzo chci zkusit ten Tvůj recept akorát s broskvemi...což nebude úplně ono...jako s meruňkama,ale všřim,že to bude dobrý....No,to se pak ozvi...jak ten cukr...Doufám,že to bude o.k....to jsem taky zvědavá jak to se mnou a s cukrem dopadne... 😀 😀 😀

martina_81
12. led 2014

@muddledgirl tak to byla pěkná procházka. Buchta už mi chládne a vypadá suprově, tak se těším, až si zítra dám ke kafíčku. 😀 Myslíš ten nákyp, s broskvema? Já ho dělám jedině s rynglema, máme od našich kompotovaný, víš? A do toho nákypu jsou super! Už mám za zadkem zase Jiřího, tak ahoj,

muddledgirl
12. led 2014

@martina_81 😉 muck,tak zase zítra....jo jo nákyp.....děda s babičkou dělali s meruňkami a byl to luxus....

kristinandbaby
13. led 2014

Ahoj holky, jeste jsem se chtela zeptat, zda si myslite, ze mi daji inform.souhlas pred IUI podepsat domu. Manzel se mnou na IUI jit nemuze, nepusti ho z prace ☹ mame domaci odber domluveny. Ted mam strach aby to na podpisu neztroskotalo ☹ napiste, dekuji :-*

muddledgirl
13. led 2014

@kristinandbaby U IUI to bude určitě stejné....brnkni si tam,ať máš klid...ale i u IVF to možné je......můžeš to podepsat před notářem...musíš to mít notářsky ověřené..../nebo prý na poště....ale to jsem nepochopila.../ 😉

martina_81
13. led 2014

@kristinandbaby já si myslím, že v tom by neměl být problém, papíry na ivf a potom na kety nám taky dali v caru s tím, že buď to vyplníme tam a nebo doma a potom při transféru donesem. Takže vy si to v klidu vyplníte doma a Ty to pak při IUI doneseš podepsaný, určitě to půjde, neboj. 😉

martina_81
13. led 2014

@muddledgirl ? myslíš, že to musí mít notářský ověřený? 😲 To si nemyslím, to už by docela prudili. Jsou to přece jen jejich zájmy...

muddledgirl
13. led 2014

@martina_81 No,já jsem to tak v HK při IVF musela mít...přítel nemohl...nakonec se KET ale nekonal.... 😉

muddledgirl
13. led 2014

@martina_81 Marti,chráněj se,což chápu.... 😉 Při IUI si nejsem teda jistá,jestli jsem něco vůbec podepisovala 😒 Ale tak asi jooo....fakt nevim...