CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
13. led 2014

@martina_81 Oni u nás vždy trvali na tom,že buď notářsky ověřený anebo před jejich očima....což nechápu,když už jsme měli jít na 4.transfer...no je to jetý...v Pardubkách jsou teda asi mírumilovnější... 😉

martina_81
13. led 2014

@muddledgirl no těžko říct, my to stejně vždycky vyplnili tam, takže jsme to řešit nemuseli. 🙂 Musím běžet, tak zatím,

kristinandbaby
13. led 2014

@muddledgirl
@martina_81 Holky díky, jsem z toho uplně na nervy, protože manžel se tam prostě nedostane, je voják, lékaře musí hlásit hodně dopředu a nepustí ho. Jediná možnost by byla nechat tak cca dva dny předem na poště ověřit jeho podpis....to by jim stačit mohlo ne? 🙂 Zkusím se s Vodičkou v pátek domluvit, snad nám to nechají dát domů....já jsem tam právě volala a zvedla to Novotná a byla dost nepříjemná a řekla, že tam prostě musím s manželem..což nejde 😠

muddledgirl
13. led 2014

@kristinandbaby No,tak běžný to není...že by tam asi ti dva nemohli...ale chápu,že to někdy prostě nejde....Vidíš,tak Novotnou neznám....No jo,maj toho hodně... 😒

muddledgirl
13. led 2014

@kristinandbaby jj,jak jsem psala,ověřit na poště nebo u notáře.. 😉 😉 😉 Neboj,to Ti musí povolit...

margarita1
13. led 2014

Ahoj všem, jak se tu všichni máte? Vy jste toho zas nakecaly, tak se omlouvám, nestíhám dočítat, něco nového? 😉

@sabcacech Obrovská gratulace k princezně, ať vám malá dělá jen a jen samou radost 😵 😵 😵

margarita1
13. led 2014

@kristinandbaby Ahoj, určitě ne, musíš to podepsat před nimy, teď chodíme taky na IUI,ale klidně to může podepsat,až tam budete přímo na IUI, doma si to předvyplníte 😉

muddledgirl
13. led 2014

@margarita1 ani snad nééé....čiči....akorát mě je zle už odvčera po jogurtu.. 😒

margarita1
13. led 2014

@kristinandbaby mě je vždycky dají dom, tam si je předvyplníme a pak manžel, když jde jako první, tak to tam podškrábně a pak jdu za 2 hoďky já,ale obávám se, že to jinak nepůjde.

margarita1
13. led 2014

@muddledgirl ako tooooo? Tak vzít si něco jiného, jestli ti nepomůže. my máme babi v nemocnici, tak taky na pytel 😒

kristinandbaby
13. led 2014

@margarita1 Jenže manžel tam právě nepůjde, máme domácí odběr, kvůli tomu, že ho z práce nepustí....a myslíš, že kdybysme nechali o víkendu na poště ověřit podpis tak to nepůjde? Ach jo....to je prostě naprd...

muddledgirl
13. led 2014

@margarita1 😒 Ty máš ještě babi?Kolik jí je?To mě mrzí...no,já moc ty mléčné věci nemůžu tak od 7-8tt...proto nepiju kávu /protože piju rozpustnou s mlékem/,no a dvakrát jsem měla jogurt a dvakrát blinkala...no víš...nejhorší je,že mě toho moc nejede....taveňáky, sýry mi dělají taky špatně.....půjdu do Lidlu a koupim zeleniu a ovoce.... 😀 😀 😀

margarita1
13. led 2014

@kristinandbaby to nevím, zavolej tam a uvidíš 😉

muddledgirl
13. led 2014

@kristinandbaby Vždyť jsem kočko psala,že my to tak měli.....ověřený...si tam zavolej TEĎ. 😉 😉 😉

kristinandbaby
13. led 2014

@muddledgirl Já jsem tam volala a vzala to dr. Novotná a byla dost nepříjemná a vyštěkla na mě že musí manžel osobně, ani jsem ji to o tom ověření nestihla říct....musím se v pátek domluvit s Vodičkou. ☹ Kvůli jednomu podpisu co je starostí....
@margarita1

margarita1
13. led 2014

@muddledgirl 79, ale jinak je vitální. Mám i dědu z druhé strany 😉 . Jinak já bych se zbláznila, já moc nemusím maso, salámy a tak a ráda sýry a pod., to bych pak asi už jen jedla ovoce a zeleninu 😀 , mě by to asi neublížilo 😀

muddledgirl
13. led 2014

@kristinandbaby Ježiš promiň,já to četla.....zkus zavolat dnes svýmu doktorovi..... 😉

muddledgirl
13. led 2014

@margarita1 No,jo to už požehnanej věk kočko....co se stalo?Spadla někde?Já taky blázním...nevím co mám jíst.... 😀 😀 😀 dám si termix...k svačině...

margarita1
13. led 2014

@muddledgirl tak máš taky mlíko 😒 , no uvidíš. Jinak mrtvice, ale snad ji z toho dostanou, tak lítáme do nemocnice,o víkebndu s nima necvičej, tak cvičit a tak , no prostě u nás nemůže být klid 😒

muddledgirl
13. led 2014

@margarita1 no,ale termix mi nevadí...nevim proč....Kočí...Ty máš ještě babičky..já už nemám ani rodiče...všichni musí nahoru...

muddledgirl
13. led 2014

@margarita1 samozřejmě přeju,aby se z toho dostala...ale než se trápit...tak lepší,když by šla do nebíčka...tak to myslím...

margarita1
13. led 2014

@muddledgirl hele, ona se dostane, lepší se každým dnem, tak uvidíme

muddledgirl
13. led 2014

@margarita1 😉 😉 😉

petrufa86
13. led 2014

@martina_81 tak to bude nezvyk pro prcka žehlit, co??
@kristinandbaby s tím ti neporadím, my to museli vždy podepisovat před sestrou nebo v laboratoři osobně oba dva.

michaela28
13. led 2014

Zdravím všechny, asi před 3 lety jsem byla častou pisatelkou a i tou co četla tuto diskuzi. V březnu 2012 se nám díky Sanusu v HK narodil chlapeček a teď se pomalu chystáme na to, že si půjdeme pro dalšího sněhuláčka. Ještě na nás 4 čekají. Vůbec si napamatuju, což nechápu, jak to je před KETem. Můžu Vás poprosit o stručné info. Díky moc 🙂 .

muddledgirl
13. led 2014

@michaela28 Ahojky, já si to trošku pamatuji......pokud je cyklus/ a naroste hezky sama sliznice/,tak se nebere estrofem a 12.den je ultrazvuk a cca za týden je KET.To je dobře,že už máš miminko a určitě další se zadaří.Ke komu chodíš?

kristinandbaby
13. led 2014

@muddledgirl
@margarita1
@martina_81 Holky moc dekuju za odpovedi, ale v CARu mi rekli, ze manzel i kdyz donese vzorek z domu, tak ho musi predat laborce osobne...chapu to, ale na jednu stranu je to byrokracie, lecime se tam jako par, manzele ☹ takze pokud manzela nepusti z prace, IUI nebude ☹

michaela28
13. led 2014

@muddledgirl Díky za rychlou odp. Já chodím k dr. Dejmkovi a byla jsem s ním spokojená. No, minule jsem Estrofem musela brát. My museli na umělé, protože přítel je po nehodě na vozíku a doma nám to nějak nešlo upéct, takže doufám, že se nám zadaří. Koukám, že i ty už jsi šťastná čekatelka a to je super 🙂. Ty chodíš taky do HK?

muddledgirl
13. led 2014

@michaela28 Je lepší se oběd tak nějak před cyklem.....myslím,že estrofem jsem brala od 2.dne....No a Ty máš PCOs ?Já po Nosifolu začla ovulovat a už bych nepotřebovala estrofem....ale to je jedno....taky jsme byli na umělém....Také chodím k němu a mám ho moc ráda....vždy se na vše zeptám a i teď mi slíbil,že ho můžu telefonem obtěžovat,když budu něco chtít.... 😉 Nakonec 4.transfer,tak snad to doklepeme do zdárného konce,musíme...už na něj doma čekají bodýčka,lahvička a kousátko... 😀

muddledgirl
13. led 2014

@kristinandbaby to je naprd.....holka já si to tak dopodrobna nepamatuju...No,je fakt,že jak tenkrát nemohl,tak my měli zamražíno...jinak tam vždy byl....To mě moc mrzí za Tebe....No,my to v práci řekli a vycházeli nám vstříc...jestli s tím má někdo problém,tak to je jeho potíž.... 😉

michaela28
13. led 2014

@muddledgirl jj, mám PCOs, no MS mám teď, takže zítra se už radši obj., aby to na další měsíc klaplo. Pan dr. je fakt v pohodě 🙂 . My měli malého na 3. transfer, ale já jsem ještě měla špatný čípek, takže po konizaci to bylo hned. Prý to tam dělalo neplechu. Nejhorší týdný máte za sebou, takže to určitě bude ok. Já se ze začátku hodně bála, ale tak od půlky mě to přešlo. Nakonec si teda brouček docela pospíšil a rodila jsem 36+4, byl mrňousek, ale v pořádku 🙂 .