CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
15. led 2014

@margarita1 to jsou injekce,které se píchají před IVF...dobře stimulují....cena záleží na tom co konkrétně Ti dá....je toho více...to se musíš zeptat...ani nikdo netušíme jakou dávku dostaneš..Takže příště tužku a papír,fakt...abys na nic nezapomněla...já to tak dělala... 😀 😀 😀
To jo,to se má.....dnes hajal při kontrole....nic nového jsem se nedozvěděla... 😒

No, já zánět měla už před těhu teda....a ted je to horší.....poběžím aspon pro corsodyl...nevím,jak se ho sama zbavit.... 😒

margarita1
15. led 2014

@muddledgirl jakej zánět? Jsi nemocná?
Jinak prý clos. ždíme vaječníky a prý je to jedna injekcenějakého gonatropinu či čeho a prý to podpoří ten hormon pro ovu a nezatěžuje to tak vaječníky nebo co. A jakou částku můžeu očekávat zhruba?

kristinandbaby
15. led 2014

@muddledgirl Ahooj, ty jsi psala, že jste spermie mrazili viď? 🙂 Já jsem koukala na ceník a to jsou 3.000 za zmražení..ty jo to je darda teda 😕

martina_81
15. led 2014

@muddledgirl jé, Tys měla dneska zase kontrolu? 😲 Ty jsi tam už skoro jak doma, ne? 😀 Jinak tu hladinu cukru v moči "kontrolují" při každé poradně jen papírkem, tak nevím, jak moc je to citlivý a přesný.
@margarita1 já vím, že krvácení dásní v těhu je normální a že by to pak mělo přejít, jen je to prostě dost nepříjemný. 😒 Jinak s těmi hormony, těžko říct, já píchala Gonal (ale ten Ti nedá, protože v tom peru je dávek víc, což Ty asi nepotřebuješ) a když bylo málo, tak jsme dopíchavali Merionalem a tam 1 injekce stála 34 Kč, takže nic hroznýho. 😉 No ale uvidíš, co Ti dají.
@petrufa86 já teda při čištění zubů nezvracela, ale občas mě děsně nakopávalo, když jsem si čištila zadní zuby. 😖 Nj, jsou to radosti. 😀

muddledgirl
15. led 2014

@margarita1 zánět dásní,broučku...Já fakt netuším kolik Ti toho tam píchne...si zavolej sestřičkám..fakt...nevím co Ti dá....clostík ždíme vaječníky,to je pravda... 😒

muddledgirl
15. led 2014

@kristinandbaby ne,ne to byli embrya zamražená...stálo to cca 3 500... 😉

muddledgirl
15. led 2014

@martina_81 hihi...včera 3 zákusky a sušenky....hi hi...minule jsem se ptala,jestli mě vezmou krev,řikala sestra,že ne...a brali...no...tak jsem jí řekla,že jsem měla přesnídávku a pět piškotůůů/jinak bych se asi poblila..../Doktorka byla taková neslaná nemastná...řekla jsem,že se trochu bojim a že co ona,jak to vidí...no jasný,že řekla,že to někdy vyjde dobře....ale moc hezky se na to rizika Downa netvářila...a u ultrazvuku mi mímo jen ukázala....dlouze kontrolovala a ptala se,jestli mi doktor něco řekl?Tak jsem jí to řekla...a on:hmm,tak uvidíme....ptala se mě,jestli beru těhu vitamíny...řekla jsem,že jsem si koupila Femibiona a že se ptám,jestli mám hamat vápník...když blinkám po mléčných výrobcích a ona,že ať teda dám Femibion do šuplíku a koupím Mamavit...tak jsem jí říkala,že nemůžu jod,kvůli tý štítný a řekla ať napíšu doktorce,prý je jedno jestli jím jodid nebo jod...No,já myslím,že to jedno není...ale napsala jsem na endokrinologii....na moč nikdo nic neříkal...Já jsem teda upozorňovala,že hodně piju.../skončila jsem pití v 23:00 a ve 3:45 už jsem to vyčůrala...bohužel... 😀 😀 😀

kristinandbaby
15. led 2014

@muddledgirl Ahááá 🙂 Ale já jsem teď koukala na ceník toho spermatu a jsou to taky 3 tisíce/rok, to je teda fakt dost 😀

muddledgirl
15. led 2014

@kristinandbaby No,já Ti to tak divně napsala,si uvědomuji....sperma bych asi nezamražovala,ale mně se to říká,mi měli IUI jednou... 😉

muddledgirl
15. led 2014

Holky nemůžu najít dokdy se dělá prenascan?Nevíte to náhodou?Moje gyndařka to neví... 😉

kristinandbaby
15. led 2014

@muddledgirl Tak uvidíme jak to vyjde. Nám šlo právě o to, aby manžel nemusel při každé inseminaci odevzdávat vzorek osobně, když to jinak nejde....je voják, často je někde na cvičení a může se stát, že bych stimulovala na IUI zbytečně, když by pak byl pryč 😖 Ale je to dost velká pálka no...uvidíme 🙂

martina_81
15. led 2014

@muddledgirl a nepsala jsi náhodou, že na večeři bude salátek? 😀 😀 Ale zákusek bych si taky dala. ☹ A to byla Tvoje normální gyndařka? S těma vitamínama se teda radši poraď na té endokrinologii, ať se Ti neposere ještě něco jinýho. 😒 S tou močí jsou asi zvyklí, vem si, že u mě to v podstatě taky nikdy není žádná koncetrace, když jdu v noci 5x čůrat. 😀

muddledgirl
15. led 2014

@kristinandbaby no hele embrya se taky zamražujou..no to je fakt....u vás by to bylo asi lepší...to pak prober s doktory... 😉

margarita1
15. led 2014

@muddledgirl @martina_81 tak díky za info, ještě budu mít clostil, tak uvidíme, v pondělí jdu na ultrazvuk, tak uvidíme, jestli jsme ovu propásli nebo ne 😕

muddledgirl
15. led 2014

@martina_81 hmm...já už ani nevim... 😒 😒 😒 nakonec večer rýže se zeleninou a sýrem/zvláštní rozpečený mi nevadí.../... 😀 😀 😀 No, právě já jsem zvyklá pít i v noci...teď jsem to teda na pár hodin omezila...a stejně jsem to dlouho nevydržela...ta moč pak je asi docela k prdu...ne? To víš,že se poradim s endokrinoložkou...už jsem jí psala mail..myslím,že to nedovolí... 😉

muddledgirl
15. led 2014

@margarita1 😉 tak snad nééé....a ovu testy neděláš?Máš ebay?Jsou tam supeer levný ovu testy?Můžu Ti je objednat....ale přijde to tak za tři týdny... 😉

martina_81
15. led 2014

@margarita1 taky už tam jste jak doma, že? 😖 Já jsem pokaždé, když jsme jeli do caru, přemýšlela, kolikrát tam asi ještě pojedeme... ☹
@muddledgirl tak rýže se zeleninou a sýrem je pěkná dieta, zrovna včera jsme koukali na Dva a půl chlapa a oni tam baštili rizoto, tak jsem říkala, že budu muset taky udělat, mi udělali chutě. 😀 a dneska jsou na programu francouzský brambory. 😉 Já se snažím večer už moc nepít, jenže přes den piju čaj a na večer mi vycházejí ty šumivý vitamíny, který pak nejsem schopná už vypít. 😒 Tak je budu muset přesunout na odpoledne. 😉 já nevím, jestli jim je to pak úplně k prdu, určitě tam něco je, záleží, jak jsou citlivý ty papírky.

petrufa86
15. led 2014

@margarita1 jojo, mě to taky zubařka říkala že v těhotenství a po porodu a třeba i dokud se kojí tak jsou dásně hodně prokrvený vlivem hormonů a krvácí, ale že se to srovná. Malá dobrý, jen ji Jarda trošku nakazil, tak má torošičku rýmu a slzí ji očí. Ale dáváme nasivin a sirupy tak to snad bude oky.

muddledgirl
15. led 2014

@martina_81 No,já to někdy dopoledne zanedbám a pak doháním...no já četla,že se nemá čůrat asi 10 hodin...tak to mi faaaakkktt nehrozí.. 😉

petrufa86
15. led 2014

@martina_81 mě to dost nakopávalo a když sem zvracela tak naštěstí jen šťávy. Ale měla sem vypozorovaný že si nemůžu čistit zuby hned po jídle. Musela sem tak hoďku dvě počkat a pak to bylo lepší.

petrufa86
15. led 2014

@muddledgirl a co ti teda ta doktorka řekla? To jsi byla u tý Bělobrádkový???

martina_81
15. led 2014

@muddledgirl 10 hodin? Neblázni! Já si myslím, jakou mám pohodovou noc, když jdu jen 3-4 krát. 😀 A nejvíc mě může naštvat, když mám pocit, že strašně moc potřebuju, dojdu na záchod a ono nic, prostě malej jen tlačí. Tak se párkrát projdu po chodbičce a někdy to pomůže, ale občas jdu vytočená zpátky do postele s tím, že stejně do půlhodiny budu muset jít znovu. 😀

muddledgirl
15. led 2014

@petrufa86 nene, u mý gynekoložky.K Bělobrádkový mě pošlou,jestli triple a ty další krevní testy vyjdou špatně...

muddledgirl
15. led 2014

@martina_81 tak já myslím,že u těhulek to není možný,tak dlouho vydržet......jen že se pak prý lépe zachytí záněty atd....no já potřebuju skoro furt...a to jsem dneska skoro nic nevypila...dýl je to pak ještě horší,že? 😀

martina_81
15. led 2014

@petrufa86 prosím Tě, kdy sis kupovala kojící podprsenku a podle čeho jsi volila velikost? Já už začínám být zoufalá. 😒

martina_81
15. led 2014

@muddledgirl tak já chodila hodně už od začátku, tak mě strašili, že si pak užiju, když už v začátku chodím tak moc. 😀 Ale řekla bych, že je to - zatím - tak nastejno. Zase to beru tak, že když hodně piju, tak musím hodně čůrat, ne? 😉 To máš svoji doktorku takovou divnou? Nebo jen dneska neměla svůj den? 😒

petrufa86
15. led 2014

@muddledgirl aha. já myslela u Bělobrádkový, právě se mě zdálo divný jak píšeš že nic moc když ona byla taková v pohodě.
@martina_81 já vysloveně nemám kojící, mám jen takový ty obyč bavlněný. Ségry tchýně dělá v bellindě tak mě je přinesla. A vybírala sem si je až někdy začátkem června aby mě byly kdyby mě prsa náhodou vyrostly. Ze začátku to byl docela nezvyk v nich i spát, ale už mě to ani nepřijde. A velikost sem vybírala podle toho aby mě seděla. Třeba v těhu jsem měla klasický trošku vypolstrovaný podprdy vel 85D, tyhle bavlněný mám 100D 😝 😝

muddledgirl
15. led 2014

@martina_81 no ona je jak kdy....řekla jsem jí,že jsme se s doktorem dohodly,že půjdu na prenascan,pokud budou výsledky špatné...a ona proč...tak jsem jí řekla,že mě to doktor víceméně zakázal a že já si raději zaplatím než podstoupit riziko potratu...uvádí se cca 1%/sestřička říkala,že spíš 2%.../...no a pak s tím mamavitem... 😲

muddledgirl
15. led 2014

@petrufa86 no,oni ti genetici občas i zjistí proč tak špatně vyšla ta krev....no...na jednu stranu bych s ní ráda promluvila.....

martina_81
15. led 2014

@petrufa86 to máš jenom takový ty "lambádky" nebo jak to vypadá? No já to řeším jen do té porodnice, na doma si chci koupit taky nějakou bezešvou, jen nevím, jestli dobře drží prsa, ale zas když to dělají i do větších velikostí, tak by měla, ne?
@muddledgirl no mě právě, podle toho co píšeš, přijde taková divná. 😒 a ten prenascan by Ti udělali až podle těch výsledků krve nebo jak?