CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
15. led 2014

@martina_81 no,apoň tak to říkal Šilhan... 😉 Je zvláštní....není zlá...jen taková neslaná nemastná....člověk se moc nedozví ani když se ptá...mám radši Dejmka...

margarita1
15. led 2014

@muddledgirl na ebay nakupujeme taky. Jinak to by nesměl být někdo línej ho udělat 😀 . Myslíš, když ho udělám dneska a ovu byla třema před 3 dny, že bude plná čásrka? Já sem nikdy, když nebyl clostil, neměla ovu dřív, jak při něm, a pochybuju, že by Nosifol na tom něco změnil.

margarita1
15. led 2014

@muddledgirl já mám nejradši Štěpána ml.,krásnej, chytrej, co víc si přát 😀 . Dejměk mě vyšetřoval při potratu a uplně mi nesedl. Ničím neublížil,ale nevím no, raději jdu ke Štěpánovi

martina_81
15. led 2014

@muddledgirl teda co na tom koňovi pořád vylepšují, to fakt nevím, ničeho jsem si nevšimla. 😀
Tak to máš blbý, že se moc nedozvíš, ani když se zeptáš. 😒 Ale když Ti jinak nevadí a vyhovuje Ti. to už jsme tady probíraly, že najít dneska dobrýho dr je fakt těžký. Třeba teď jsem u té diabetoložky zjistila, že ten můj "oblíbený" polský doktor je hooodně profláklý, ženský si na něho stěžujou, nejsou s ním spokojený, primář a všichni o tom vědí, ale protože nikdo jiný za něho není, tak tam pořád zůstává, no hnus. 😠 Já jen doufám, že nebude asistovat mýmu dr při tom císaři... budem to muset při další poradně probrat. 😀

muddledgirl
15. led 2014

@margarita1 Jak dřív? 😲 .....já měla poprvé v životě ovulaci díky 5-i balením Nosifolu...vůbec jsem neměla ovu ani menstruaci.....doporučuji...fakt...

muddledgirl
15. led 2014

@margarita1 Raději jdu?Ty si můžeš vybírat?Já chodila k Dejmkovi...a Štěpán mě vyšetřoval jednou a skoro jsem se zastyděla..ukazovat ty svoje stehniska... 😀 😀 😀

muddledgirl
15. led 2014

@martina_81 no,já bych radši chodila k Dejmkovi...než k tý mý...no ksichtila se na ty výsledky a řekla,že to někdy dopadne dobře...ale tou větou u utz,jestli mě doktor k tomu něco řekl...mě docela znervoznila....víš co,mám to 5 minut od baráku no...a pak už je jen nemocnice...a tam se čeká dýl a tak....no to je nejhorší,že je tam nechaj takový doktory..my máme jednoho,kterej když se něco u porodu děje,tak hrozně řve...doufám,že už k porodům nechodí.... 😉

martina_81
15. led 2014

@muddledgirl na jejím místě bych se Tě snažila spíš uklidnit a né znervóznit. 😒 No je to síla s těma doktorama. 😖 A na tu krev jdeš teda kdy, příští týden?

muddledgirl
15. led 2014

@martina_81 Ona není zlá...ale divná jo...ale už jsem na ní zvyklá...no...co už...tripple testy a tak 24.1....tak za devět dní...a rovnou se zeptám....jak to vidí....atp...ale doktor mě tedy uklidňoval minule...že krev bývá špatná...no ale tady na koníkovi těch holek moc není teda.... 😒 ale tak uvidíme no...není to zas tak šílený....ale smůla je smůla a ta nebude... 😉

petrufa86
15. led 2014

@martina_81 http://www.moje-pradlo.cz/bavlnena-podprsenka-b... mám tyhle, úplně klasický obyčejný bavlněný a jsou fakt pohodlný. 😉

petrufa86
15. led 2014

@margarita1 mě zase při potratu nesednul Šilhán, blbeček jede 😖 😖 n. Pardon 😝

martina_81
15. led 2014

@petrufa86 tak jsem si to myslela dobře, ráno jsem na ně koukala. A to jsi měla i v porodnici? No já vybrala kojící tuhle http://www.zopik.cz/Podprsenky-kojici/Materska-... a na doma potom tuhle http://ekskluzywna.cz/p/33/56934/lupoline-podpr...

margarita1
16. led 2014

@muddledgirl Ne,ale kdyby, já jsem spokojená a je to profík, tak mi nic nechybí 😉 , to víš, že poprvé jsem se stydělaaaaaa 😀

@petrufa86 ten mi dělal první potrat a asi dobře, žádné komplikace 😖

muddledgirl
16. led 2014

@margarita1 tak já věřim,že je dobrej.. 😉

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 no,ten mi dělal ten screening...moc nemluví...a vzláštně se tváří... 😉

petrufa86
16. led 2014

@martina_81 jojo, měla jsem je i v porodnici, nebudu kupovat kvůli 4 dnům předražený kojící podprsenky, když tyhle mě udělají stejnou službu a stojí 68 kč. 😉 V porodnici jim je naprosto jedno co máš. V CHrudimi jediný co řeší tak jestli máš ty síťovaný poporodní kalhotky. Bych se být tebou na tu mateřskou vyprdla a koupila jen ty co máš na doma. Hlavně si hodně holčin stěžovalo že jak blbě zahákly ten háček u mateřský podprdy že se jim to třeba najednou vyháklo nebo že to třeba nešlo otevřít. Já normoš stáhnu košíček a je to.
@muddledgirl no já když sem potratila tak taky nic neříkal a když sem se ho zeptala co tam vidí tak to blbeček okecával že musíme počkat do pondělí na krev a kdesi cosi a přitom už bylo dávno jasný že je po všem. Mě to mohl říct na rovinu a bylo to. měla sem se to dozvědět v neděli v noci nebo ve středu ráno. 😝 😝 😢

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 no,tak přesně tohle nesnáším....takovýhle okecávání od doktorů..... 😒

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 no,když vás čtu...přijdou mi děsný ty ceny kojících podprd... 😒

martina_81
16. led 2014

@petrufa86 ? 68 Kč? Máš tam překlep, nebo máš takovou slevu od té ségřiné tchyně? 😀 No já jsem z toho vyšaškovaná jen kvůli té porodnici, aby mě třeba nezdrbali, že mám napsaný, že ji mám mít s sebou, protože nevím, jak to tam chodí. 😒

martina_81
16. led 2014

@muddledgirl a to máme krásný ceny, držíme se při zemi, normální "běžná" kojící podprda - aby taky trošku vypadala- je od 500 Kč a výš. 😀 Holky třeba nedají dopustit na nějakou anitu a já včera koukala a ona je od 600-1100 Kč. a zrovna, když jsem to hodila na heuréku, tak přišel Jirka. 😀 No jeho vyděšenej výraz nad těma cenama bych Ti přála vidět. 😀

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 já jsem nerozklikávala ten odkaz...jen,že jsem jednou asi mrkla a 1800,----.Když jsem říkala kámošce,že mi to přijde totál zbytečný,tak byla docela napříjemná a říkala a jak budeš kojit...?A říkám no normálně.mám ty sportovní podprsenky...

Ježíš...Ty můj chudáčku..., 😒 😉

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 jo,toho se já taky bojim...ale mám ještě čas... 😉

petrufa86
16. led 2014

@muddledgirl jsou děsný, proto já mám za 68 kč úplně obyč bavlněný bezešný a udělají mi stejnou službu. Nejsem prašěná abych dala za kojící podrprsu 800 kč nebo i víc.
@martina_81 nemám tam překlep. jak sem psala, ségry tchýně dělá v Bellindě tak mě je nosí za tyhle prachy. NebuĎ vyšaškovaná, jim to je fakt úplně jedno co máš na sobě. V CHrudimi mají na netu taky napsaný kojící podrsenku a já ji neměla a sestra/y z novorozeneckýho mě neřekly ani slovo.

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 no to teda..tak to netušim,že se to dá takhle levně sehnat.... 😉 😉 😉

martina_81
16. led 2014

@petrufa86 jj, tak za tyhle prachy bycho chodila tak jen "v Bellindě". 😀 Líbí se mi i některý jejich kalhotky, občas na ně koukám v DM nebo v Tetě. 😉
@muddledgirl no musíš mít někoho u Bellindy, pak to pořídíš levně, jak píše Peťa. 😀
? proč jsem chudáček? 😉

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 jasný... 😀 že se J.zas tvářil...

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 tak na jednu stranu to mám dobrý...koupím co chci...financuju vše já...no spíš můj tatíněk v nebi...

martina_81
16. led 2014

@muddledgirl no já se mu ani nedivím, mně se taky protáčely oči. 😀 Tak já taky nakonec koupím, co chci, taky si to platím ze "svýho" účtu.

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 😒 😒 no jo...je to všechno děs...až bude miláček v sobotu spát...tak se pustím asi do seznamu... 😉

muddledgirl
16. led 2014

Co budete vařit?Ježiš já tam mám ještě rizoto...tak to mám tak na celej den a pak rýži nechci vidět..budu to dnes jíst 3.den..ch jo...