• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@margarita1 přišel dopis z genetiky že to vývojová vada není takže zbývá jen akutní příčina bud infekce a nebo úraz ale o žádném nevím
22. led 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margarita1 můžu říct že mi to dalo opravdu zabrat a byla sem fakt vyštavená den po porodu sem měla dole 10kg a zestárla tak o 10let když jsme se začali dozvídat co jí vlastně opravdu je...
22. led 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tý brďo, tak to je taky mazec. :confounded: ale hlavně, že jste to nakonec vcelku dobře zvládly a malá snad už bude v pořádku.
22. led 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 :wink: já netvrdim,že by to ten můj neudělal....jen si zatím myslím,že to nedělá.....stačí mě znát samu sebe...když mě někdo okouzlí,tak e to průser... :grinning: :grinning: :grinning: ale já to neumim táhnout na dvě strany...udělala jsem to jednou měsíce..a. přišla jsem málem o nervy....
22. led 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 snad máš pravdu :slight_smile:
22. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 Ty jooo o 2 kila míň...Jez, jez,jez Ty naše Martinko...ať nemá bobeček hlad... :grinning:
22. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 určitě to hezky zvládnete... :wink:
22. led 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 to věřím a je mi to moc líto,ale určitě z toho malou nějak dostanou a bude vše v pořádku. medicína dneska umí zázraky
22. led 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl vždyť já nemyslela Tebe. :wink: hele, psala jsem Jiřímu, že až si půjde nakoupit, tak jestli by mi taky nevzal pár věcí. Včera se sám nabídl. a on, že samozřejmě. tak jsem mu napsala "seznam" a díky. a on, že nemám zač. tak jsem napsala, že mu za to vyperu. :grinning: a on, že taky dík. Tak jsem mu napsala, že MÁ ZA CO. :grinning:
22. led 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jím, dělá to ta pravidelná strava a lehké omezení cukru (zas tak poctivě to nedodržuju). a teď asi trošku ty nervy... :unamused:
22. led 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 tak hlavně musíš jíst ikdyž chápu že v těch nervech to moc nejde :frowning2:
22. led 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 :wink: :wink: :wink: no,dobrá konverzace,obzvlášť Ty... :grinning: Tak to já jím totálně nepravidelně... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no já teď jsem docela ráda,že váha neletí nahoru...je fakt,že se hodně cpu jablkama a přesnídávkama s piškotama... :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak včera jsem koukala,že je v přesnídávkách 14,9 g sacharidů ve 100g...docela masakr....15% cukru...to snad děcku dávat nebudu a radši mu něco rozmixuju...
22. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak to já jím, sice mi to dýl trvá, ale dám to. :wink:
@muddledgirl já bych mu ani nevyprala, jenže nevím, v čem bych chodila já, než bych dala dohromady svoje prádlo na 1 pračku. :confounded: Já právě taky jedla nepravidelně, ale teď to fakt dodržuju. sice mám oběd až ve dvě hodiny, protože snídám pozdě, ale co. :grinning:
22. led 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl je to zajímavý, ale co teď zkoumám ty obaly, aby to fakt nemělo až moc cukru, tak se někdy opravdu nestačím divit. :wink: ale na přesnídávce jsem to teda nezkoumala - taky je baštím. No já jsem teď akorát nezvládala ten kefírek z Lidlu, co byl sice fantastickej, ale nehorázně sladkej. a dřív by mi to možná taky nevadilo. :wink: ale teď mi to přišlo tak protivný, že pořád přemýšlím, jestli ho mám "naředit" bílým jogurtem nebo třeba jen mlíkem a udělat si z toho nápoj. :grinning:
22. led 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 já spím i nepravidelně,takže to prostě nejde jíst pravidelně.... :unamused: nehledě na to,že poslední dny mám furt hlad...to z těch jablek určite.. :grinning: :grinning: :grinning: s tím praním to je jasný....

No,já nevim co se děje...to asi,jak kuřačka přestane kouřit...tak jsem si koupila korbáč a nehorázně slaný..fuj...
22. led 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 jo jo...já je takhle zkoumala,když jsem byla ty tři mesíce ve světě zdraví...ale tohle dávat miminům....masakr...pak to vypadá tak,že maj děti ve dvou letech černý zuby...
22. led 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím z dnešní kontroly,z pěti folikulů je jeden dominantní folík 16,5 mm, 14 DC...Není to žádná sláva, rostou pomalu :confounded: Každopádně zítra píchám Pregnyl a v pátek IUI...jsem nervózní jak pes, tak jste byly? :grinning: Manžel tam donese ráno domácí odběr a hodí tam podpis. Chtěli nebo vysvětlovali vašim mužům ještě něco? On je truhlík takovej :grinning: Díky :-*
22. led 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinandbaby i jeden folík stačí :wink:
@martina_81 čepička je moc pěkná. Já si myslím že jirku bude hlavně štvát že nebude u porodu a malýho hned neuvidí a myslím že v tu dobu si uvědomí co udělal za blbost, ale to bude jaksi pozdě :angry:
@antana123 malá je krásná, letí to, co?? Naší Terezce bude zítra půl roku. Váží 9,60 kg a měří 70 cm. Je to náš obřík. tak hlavně ať je malá ok, když měla takový blbý start. :wink:
22. led 2014 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinandbaby držím palce :blush:
@petrufa86 jj letí to ...krásný míry:blush:
22. led 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby to bude v pohodě , manžel svou úlohu splnil :grinning: a ty pak pujdeš do laborky to podepsat, zaplatíš si akorát tu sadu a pal si tě odvedou , stříknou spermie a nechají tě 15-20 min ležet a pak se zvedneš a pujdeš dom :wink: a za 14 dní uvidíš :grinning:

@petrufa86 malá má krásné míry a je moc hezoučká :dizzy_face:
23. led 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 tak jak je, už je ti trošku lépe?
@muddledgirl co zoubky a jak ti je?
@kristinandbaby můj přítel se taky nikdy na nic neptá,když ho nedonutim...je takovej salámista....ne nic mu neříkali...držíme pěstičky
23. led 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margarita1 ahojky, jak zánět přišel tak odešel....běhemjednoho dne..zubař už nic neviděl.... :grinning: Tak mě aspoň vyčistil zubní káměn a 2.2. mám dentální hygienu a pak nastane teror....Jsem se ho ptala,jestli není nějaká jiná pasta jako paradontax,že mě z ní je špatně a on,že si můžu čistit zuby klidně vodou...ale když budu a pořádně..tak nebudu mít žádný záněty...
23. led 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margarita1 no zánět...spíš to zanícení
23. led 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, tak to je dobře
23. led 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: těším se,až mi zoubky vyčistí...je znám...že jsem hulila od sedmnácti.....jinak jsou dobrý tabletky od firmy lush...stačí půlka na čištění.... :wink:
23. led 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl takže váček sám zmizel? :wink: tak to je fajn. Teď jen, aby Tě v tom únoru moc netrápili. :slight_smile:
@kristinandbaby tak hodně štěstí. :slight_smile:
@petrufa86 @margarita1 @muddledgirl já vás mám tak ráda, holky moje. :frowning2: Po včerejšku jsem se rozhodla, že se pokusím na to myslet co nejmíň a hlavně už se v tom nešťourat, v zájmu svým, ale hlavně malýho. Bolelo mě včera břicho, kdykoliv jsem se jen ohnula nebo delší dobu stála. :unamused: a večer byl tak v klidu, že jsem si ho raději poslechla, abych se uklidnila. Naštěstí k ránu už zase řádil jako obvykle. :wink:
Jirkovi jsem po příjezdu řekla, jak si to představuju. Že se v březnu přestěhuje do ložnice (myslel si, že zůstane v pokojíčku a já si postýlku vezmu do ložnice. jen nevím, kam bych narvala ten zbytek?), že si do té doby má nějak vyřešit počítač, že ho tam nechci, až bude malej. a tím pádem jsem přešla k další věci.
Řekla jsem, že jako "odškodný" za to všechno, mi koupí pořádnej tablet. něco mezitím zamrčel, tak jsem se ptala, co říkal. A že prý myslel, že budu chtít prstýnek.. vtipálek. :grinning: Tak jsem řekla, že tak levně mu to rozhodně nedaruju. Že to klidně může spojit s narozením malýho a mýma narozeninama, že to už mi je jedno, ale když teď ušetří za děvku (doufám. ale myslím, že prozatím ho přešla chuť), tak může investovat do mě. a že nechci nějakou sračku za 1500 ale něco pořádnýho. A on, že by byl možná lepší už nějakej noťas. No fajn, já se nebráním, ať přidá ještě pár tisíc... :wink: Pak jsem řekla, že teda mu vyperu, ale poskládá si to už sám a že nevařím, ať s tím počítá... tak snad to tady vedle sebe nějak zvládneme... :unamused:

Jinak včera mi volala paní, že už máme na prodejně kočárek, že se můžem kdykoliv stavit. :grinning: Řekla jsem jí, že v pondělí nebo v úterý, protože Jirka je dnes v práci a od zítřka má zas víkend noční.
Pak jsem mu to psala a on pro něho chtěl okamžitě jet, jak byl na něho natěšenej.... Takže zítra jedeme pro kočárek. :slight_smile: :slight_smile: Radost mi kazí jen představa, jak po NÍ sedám do toho auta. :angry:
23. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 AHOJ KOČÍ..ZMIZEL..NORMÁLNĚ MASAKR...A DÁSNĚ MI NEKRVÁCÍ...HURÁÁÁ...no,to asi budou trápit...ale řeknu mu,ať mi narve injekcí co může..ne dělám si srandu..ale bude to masakr...dostala jsem plán...a u dvou zubů možná bude nutná polokorunka..a už to začíná..... :unamused:

My Tě máme taky rády...Noťas je lepší....podle mého... :wink:Dely mají vydrž....já mám z Tesca...50% sleva a ještě mi poničili nápis,tak jsem měla dalších 10% slevu.... :grinning: :grinning: :grinning:Takže stál nakonec něco kolem 6000 pouze...j

Přitvrzuješ a to je dobře,jseš šikovná holka.....a jestli Tě bude trápit,přijedu a dám mu do držky... :wink:
23. led 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek