• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@madlina :grinning: Není nad chytrý papír.Tak to já jen háčkuju.Plést neumím,respektivě mě to vůbec nebaví.Stojí cca 30 korun klubíčko a pokud chceš jednu barvu tak stačí bohatě 1klubko.Většinou to mají ty 100bavlny pohromadě i jiné značky
21. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Tak to je dobře,že mají v pohodě.Přeci jen dvojčátka je takový menší šok
21. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle testů si spíš myslím,že je jenom jedno.
Po tý bavlnce se podívám.
21. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Nebudeme myslet,necháme se překvapit.Ale dle HCG by to mohli vědět,ne?Nebo si počkáme na UTZ.Nejdůležitější je,že tam je :wink:
21. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej se to dá poznat i podle HCG.Je prej větší než u jednoho.
21. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 kdyz mam tady jako podporu vas tak do toho jdu urco jeste letos... vy me z toho kdyztak dostanete, kdyz se to zase nepovede :slight_smile:
@rvasata ty vago to je boziiiii jsi silene sikovna.. neni na to nekde navod na netu jak uhackovat ty cepicky a tak? chtela bych to taky zkusit a uhackovat cepicku..jestli to teda driv nerozslapu, protoze se u toho budu silene vztekat :grinning:
@madlina i kdyz tam budou dve, tak je to super :slight_smile: aspon budete mit s manzou kazdej jedno :grinning:
21. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda, akam dáme Adélku? Přece ji nepůjdem utopit? A capomeň že bysme púořídili ještě jedno mimi pro ni.
21. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli holky :slight_smile:

@ahojkyholky téda tak dlouho čekáte? A volala sis na výsledky? To bych se asi už zbláznila za takovou dobu :frowning2:
21. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Tak to jsem na úterý tada moc zvědavá
21. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 návody určitě jsou.Já musím na vše přijít sama.Já vidím návod čučím na to a prd z toho a to jsem pak tak vzteklá a ty slova co tady lítají a určitě jdi do dalšího pokus.A jakýpak že to nevyjde.Musí to vyjít
21. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina jéé to bude nádhrený dáreček
21. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina zadny utopit... ale poridit jeste jedno pro ni taky neni spatnej napad.. i ty jedna, ze ty bys chtela trojcatka :slight_smile: ne nebudu te zlobit.. preju ti jedno nebo dve, ale hlavne at se pekne drzi devet mesicu a at je vse v poradku :slight_smile: jsem taky napnuta jak v utery pochodis :slight_smile:
@rvasata tak ja kouknu a zavvztekam si taky :slight_smile: a kdyz to nepujde, proste k tobe budeme jezdit na lekce hackovani :slight_smile:
21. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Ale to není vůbec špatný nápad.A při té příležitosti bychom popili a tak :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek,koukám že ségře přejete dvojky ,bude mít trojky,místo mě. :grinning: Jinak kdo jde zítra na kontrolu,tak at to dopadne dobře.Jdu mít auto,je jak prase.
Madli.......k mámě na cukroví jdeme 11.12.tak snad příjdeš.
21. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rvasy.....ty si opravdu šikulka
21. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 díky.no tobě taky přejeme dvojky,ať je u Vás v rodince pěkně veselo.Ať se babičky a dědečkové nenudí :grinning:
21. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rvasy......to já si počkám,až budou v důchodu a to se opravdu nudit nebudou.Prej budu mít 2 holky a 2 kluky.Ale kdy,to už tam nebylo.A jak u vás?
21. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy vy jste tak přející :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
@tygr,no jasně že přijdu píct.Si takovou událost nenechám ujít.Jo a taky jdeme k mamce dneska odpoledne.
21. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jo vid nebylo by spatny se nekde sejit a poklabosit :slight_smile: si myslim, ze bysme se nenudily a nasmaly bysme se :slight_smile:
@tygr21 jj my jsme prejici :slight_smile: tobe prejem taky a vlastne vsem :slight_smile: ja bych treba dvojcatka brala .. ale je pravda, ze narozdil od tvy segry doma nemam uz jednu treperendu :slight_smile: ale oni to zmaknou i tak..bude to asi makacka, ale daji to :slight_smile:
21. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Tak to by bylo určitě super.Nějaký to posezíčko.To bychom mohli něco spáchat
21. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata taky si myslim...neco budeme muset vymyslet :slight_smile:
21. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky kdy a kde?
21. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenda01......já to vím že se přeje každýmu,já to ségře taky přeju.
Madli........mamka jede na Novej,ale nevím kdy se vrátí.
Tady bude nějakej srazík?
21. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

@val123 no pokud jste byly u stejný genetičky dr. Hořínová tak ona říkala,že pošle výsledky poštou.Samozřejmě,že jsem nevydržela a volala,nebrala to tak i email,neodepsala na něj a pak jsem měla štěstí.Říkala něco v tom smyslu,že nebyla chemická látka,která je k těm rozborům potřeba a že je zdržení.Přesto mě v pc našla,že mě má hotovou,ale že nemá ještě manžela.Potíž je v tom,že mi nejsme svoji takže jestli bude čekat na výsledky chlapa stejnýho příjmení tak to se asi nedočkáme.Dávám jí na to ještě tento týden a pak budu otravovat zas.
21. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr,přijede prý na půl pátou.Takže vyndám nádobí z myčky,pokusím se o to aby se Adél oblíkla,což bude tak na dvě hoďky a vyrážíme.
21. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli......tak to jo.Koupila jsem Adě eura,vypadaly pěkně.
21. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdeš taky k mamině?
21. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra nejdu,máme pučenou videokazetu,tak se jdeme podívat,co na ni je.
21. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holky.Já mám takovou chuť na hranolky s pořádnou dávkou tatarky a manžel se nabídnul že udělá,takže pro dnešek dietka padá :grinning:
21. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,tak hranolky.Taky bych si dala.
21. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek