• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Hezký večer,
pozdě, ale přece :slight_smile: byli jsme na večeři u rodičů, tak tu teď funím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@rvasata koukala jsem na to tvoje háčkování, moc hezký, já jsem na tyhle věci úplně levá.Na hranolkách s tatarkou teď taky ujíždím, mminulej tejden jsem je měla 2 krát :grinning:
21. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
kde jste všechny :confused:
já byla ráno na gyndě pak ve městě a opět mě to zmohlo, tak jsem si musela jít schrupnout, spím snad čím dál
víc :grinning:
22. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda berušky,
@rvas,nedalo mi to ,a vzala jsem do ruky háček a vlnu.Docílila jsem toho,abyse mi můj výtvor ztočil do spirály ale nevím jak se děla dlouhej sloupek. :frowning2: Musím to někde najít .Jsem háček nedržela v ruce snad sto let.
22. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea,jen odpočívej.nechci tě strašit ale co nenaspíč teď,pak už nedoženeš. :slight_smile:
22. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem napsat nenaspíš.Omlouvám se.
22. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina asi zimní spánek :grinning:
Teda tady se háčkuje o stošet, ještě mě nakazíte a budu to chtít taky zkoušet, ale protože nejsem zrovna moc šikovná, budu se u toho akorát vztekat :angry: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina No vidíš jaká jsi šikulka.Dlouhý sloupek uděláš,že nahodíš na háček přízí a píchneš do oka na háčku budeš mít (3 oka) zase nahodíš protázneš dvěma,zbydou 2 zase nahodíš a protáhneš a máš to :grinning: :grinning:
22. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea jen spinkej,spinkej,udělej si pěknou zimní zásobu spánku.Každý nemůžu umět všechno,já zase neumím aranžovat a když vidím jak to má někdo nádherný se tak vztekám a ty slova :slight_smile: :grinning:
22. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no tak to neumím taky :grinning: a vždycky jen tiše závidím, já jsem byla v práci tak akorát dobrá na dohledávání dat a pak mám ještě hudební sluch, pár let jsem hrála na klavír :grinning: :grinning: :grinning: a to je asi všechno
22. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea :slight_smile: No vidíš.Hele každý nemůžu umět všechno a i kdyby to by to vypadalo. :sunglasses:
22. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,díky.trochu si to začínám připomínat.Hned to půjdu zkusit.Aranžovat taky neumím.Každej rok dělám adventní talíř.Jsem si to tak pojmenovala a máme to místo věnce.Lípnu na modrobílej kulatej talířek 4 svíčky,no a pak už jen zdobím a zdobím a zdobím.Letos to bude už asi čtvrtej rok.Měla jsem kdysi krásnej adventní věnec.Při stěhování se někam poděl a už jsme ho nenašli :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Nikde jsem takovej už nesehnala a když byli na podobným principu,už to nebylo ono.Tam byl prostě jedinečnej.Aspoň pro mě.Ale slibuju až vytvoříme s Adél talíř,budem se chlubit.Loni se mnou zdobila a těší se,že letos bude taky.
22. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka ono to snad i půjde.Zkusím něco vytvořit a uvidíme.
22. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina No tak se chlub jak ti to jde.Jsem zvědavá,jinak já a tvoření.To je taková hrůza.To na tvoření dekorací je spíš teda můj manžel.Toho to baví a vypadá to super.Já to mám jak z první třídy a to možná to mají děti daleko lepší :grinning:
22. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,musela jsem pokus odložit.S Adél tho moc neuháčkuju.Leda že bych ji do toho zaháčkovala :grinning: :grinning: :grinning: .Třeba by byla chvíli v klidu.Momentálně bourá koupelnu. :slight_smile:
22. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuhle výbavu přinesli odpolko z půjčovny.A zima může začít. :wink:
22. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky všechny takové mé lepší výrobky :grinning:
22. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,tak na to nemám co říct.Hned kupuju vzory na háčkování a jdu do toho.jestli mi zítra potvrděj těhu,budu mít času hab děj.
22. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááák víc už radši neee,si řeknete,že jsem cvok :grinning:
22. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,tyjo a dost.Tady normálně slintám u monitoru .Až jsem z toho zapoměla zavřít pusu. :slight_smile:
22. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pokračování příště :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jinak jsem normální.Já prostě ten háček zbožňuju.KDyž miluješ,není co řešit,co:Madli pozoor na klávesnci,ať si do ní neposlintáš.To by jsi toho pak moc nenapsala :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by mi Petr dal. :sunglasses: Naslintat do klávesnice.
Musím pilovat,abych měla ty sloupky jeden jako druhý.Jako ty.
22. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina joo to víš,léta praxe a odříkání :grinning: :grinning: :grinning: já jsem ale vtipná.Neboj,to chce fakt jen trénovat a trénovat a trénovat.Já jsem měla a mám tu výhodu,že mě Sárinka nechala
22. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě Adél moc dlouho nenechá.Furt se ji musíme věnovat a vymýšlet aktivity.
22. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu práci ti věřím ale to odříkání? I ty jedna :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina no tak to já ne.Si hraje opravdu sama.Joo holka když mě to fakt chytne tak jedu a jedu a nějaký manžel a manželské povinnosti mě můůžou ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,tak to já bych si nějakou tu manželskou povinost nechala líbit.To víč,po 14dnech půstu :sunglasses: .
22. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Tak já abych se teda přiznala,tak mě to ani moc nechybí.Samozřejmě někdy už je to potřeba,ale...nějak mě to už nebere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
22. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,prej "už nebere".Co budeš říkat v důchodu. :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek