CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
26. říj 2010

@ilaunica u nás v ostravě také svítí slunko je nakonec pěkně.... 😉

jezulicka
26. říj 2010

@raduza2 jsem byla na diskuzi unicy těhule a zjistila jsem , že se tam narodili samí kluci...tak jsem nad tím s mamkou přemýšlela, že tam je převaha kluků čím to asi je že??je to zajímavý.... 🙂 😀

ilaunica
26. říj 2010

@jezulicka kluci ? to tady jsme prikloneni spise k holcickam ... ale budem radi za vse

raduza2
26. říj 2010

😀 😀 @jezulicka ahoj,no tak co jsem postřehla a holky se bavili mezi sebou ,tak Unica prý dělá kluky 😀 ,alew já bych teda kluka brala 😉

mufinka0
26. říj 2010

Ahoj holky 🙂

mufinka0
26. říj 2010

@raduza2 😉 Kluk bude, neboj!!!

raduza2
26. říj 2010

@mufinka0 ahojky mufiiiii

raduza2
26. říj 2010

@mufinka0 no tak po dvou stíhačkách 😝

mufinka0
26. říj 2010

@raduza2 jj, proto to píšu! Bude to miminko s "ocáskem" vepředu!!! 😅

raduza2
26. říj 2010

@mufinka0 ale nakonec je to jedno ,hlaně když se zadaří a bude to vše v poho

teckovanaorchidej
26. říj 2010

ahoj holky, mufinko, jak se máš?

pampeliska36
26. říj 2010

ahojte kocky 😀 co noveho... krome toho, ze ma
@teckovanaorchidej krasne miminko 😀 😀 😀

raduza2
26. říj 2010

@pampeliska36 je to nádhera viď,člověku se hned zvedne nálada

pampeliska36
26. říj 2010

@raduza2 to jo 😀

lena5
26. říj 2010

ahoj holky zdravím,já jsem četla jeden zajímavý článek a tam se psalo,že klučičí embryjka mají rychlejší vývoj takže z ivf převažují více kluci.na transfer jdou embryja která mají nejlepší stadium.Jinak je tu nějaká holčina která bude mít příští týden opu na unice?

pampeliska36
26. říj 2010

@lena5 ja budu mit asi pristi tyden KET.... pokud vse dobre pujde 🙂

stazina
26. říj 2010

Ahoj Holky, jdu vás jen pozdravit , už se vám to všem tady začíná blížit a zase začne být rušno... 😉
@teckovanaorchidej - poráda , ež dopadla dobře kontrola a na obrázku je mimi už pěkně vidět!!Krásný🙂naši kluci nikdy takhle hezky nepozovali 😀

@raduza2 já bych bral azase holčičku, ale když píšete, že Unica dělá kluky.. 😒 😀 ale jo , však je to jedno...halvně, aby bylo dětátečko zdravé..je to fráze ,a el pravdivá 😉

@pampeliska36 to víš, že všechno dobře půjde aza chvíli budeš mít bobky u sebe!!
Opatrujte se

stazina
26. říj 2010

@mrkvicka28 ahoj , smekám před Tebou klobouk, zvládat čtyři děti - klučíka a trojčátka...seš machr..kluci jsou krásný a já Ti držím palce, at to zvládáš i dál...když toho na mě bylo jen s dvojčátkama 🙂 moc..říkala jsem si , že jednou vyrostou a bude to lepší...a ted, když se ohlídnu , uteklo to , ajko voda a kluci už jsou velcí, zvědaví a je s nima sranda.. 😉 a možná mi je trochu líto, ež to takhle uteko..
drž se, seš u mě matka s velkým M 😉

hhaanka
26. říj 2010

Ahoj děvčata, to jste začaly zajímavou diskuzi - k těm holkám a klukům. My máme z Unicy holčičku a četla jsem, že embyjka, z nichž bude holčička, jsou odolnější, že kluci většinou nevydrží ket, takže z ET spíše kluci, ale ten odborný text tvrdil, že pokud těhu skončí brzy (zřejmě I. trimestr), jde z větší části o kluka... Tak nevím🙂 A pak jsem viděla dokument asi BBC, že embrouší se začnou všichni vyvíjet jako holčičky, a pokud tam několikátý den zadominuje Y, tak je z toho kluk. Přijde mi to divné, ale fakt to tam takhle říkali🙂

jezulicka
27. říj 2010

@hhaanka ahoj tak zajímavé co jsem se dočetla...ale asi na tom něco bude...a ty máš holčičku z ketu? 🙂

nali1
27. říj 2010

@raduza2 ahoj,já taky nevím,kdo tam v ten den zrovna bude,proto sem se ptala. 🙂 Já totiž veškerou komunikaci vedla vždy s dr. Frgalou,OPU,transfer...,prostě vždy to tak vyšlo,tak mě to jen zajímalo.Ale nakonec to je jedno. 🙂

mrkvicka28
27. říj 2010

@stazina díky taky se těším až kluci trochu povyrostou a budem si spolu hrát a budou koukat v kočárku kolem sebe

kac3nka
27. říj 2010

Ahoj holky, tak já jsem byla včera na punkci, 16 vajíček, z toho 11 vhodných k oplodnění a dneska jsem tam poprvé volala a teď je jich 7. Doufám, že vydrží, jsem z toho nervózní...

jezulicka
27. říj 2010

@kac3nka ahojky tak gratuluji a držím pěstí at ti vydrží a bojujou... 😉

jezulicka
27. říj 2010

@kac3nka se dívám že jsi z Nového Jičína já jsem z Ostravy tak to je náhoda...taky jezdíte až do Brna?
a jsi po prvé na ivf?

kac3nka
27. říj 2010

@jezulicka Děkuji, jj, jsem poprvé na IVF, takže se nestačím divit, co to všechno obnáší, injekce a tak, ale už si zvykám 😉 Můj gynekolog mi dal na výběr Ostravu, Olomouc nebo Brno, ale sám mi doporučil Brno, tak jsem souhlasila. No už jsme tam byli pětkrát...

jezulicka
27. říj 2010

@kac3nka no já vím co to je...já jsem byla ted už po druhé..a však se podívej do mého fotoblogu mám tam fotky testíků a 4.11.tam jedeme na utz na potvrzení..tak jen doufám, že to bude vše dobré a nedopadne to zase blbě... 😠 ale pevně věřím, že ne.. 🙂 🙂

jezulicka
27. říj 2010

@kac3nka a jak ti bylo po opu?nebylo ti blbě,?zvládla jsi to v poho?a doktor ti doporučil Brno Unicu přímo?protože tam je asi 5 těch cárů...

jezulicka
27. říj 2010

@kac3nka a jsi na nemocenské?

kac3nka
27. říj 2010

Jé, tak to moc gratuluji a přeji aby to dobře dopadlo 🙂 Po opu mi vůbec nebylo blbě, strašně jsem se bála, ale za 15 minut jsem byla zpátky na pokoji, akorát mě dovedli jak ožralou, ale hned jsem se probrala, čilá jak rybička a asi za hodinu jsme jeli domů. Doktor mi doporučil přímo Unicu, říkal, že tam jsou nejlepší, tak jsem mu věřila. Na nemocenské nejsem, mám totiž práci na zkrácený úvazek, takže dělám po, st, pá. Akorát dneska jsem si vzala dovolenou, zítra je svátek a v pátek půjdu do práce, pokud teda nepojedem na ET, protože i tu možnost nám řekli, ale spíš sobota nebo neděle. Nejvíc se teď bojím toho hyperstimulačního syndromu, kterým mě tam postrašili, tak se jak blbec pořád měřím a piju jak duha. Chtěla jsem si lehnout, ale nebaví mě to, protože pořád lítám na záchod z toho, jak piju 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru