CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

nali1
29. říj 2010

@raduza2 asi jo,ale nejsem si tím časem jistá.Je možné,že to je 12,30 ale to je zase nějaké divné.Možná budou 2 ordinace,protože původně podle MS jsem měla jít už 2 nebo 3.Proto mi posunuli i braní toho marvelonu.Asi mají před svátkama nával.

vodni
29. říj 2010

@jezulicka ahoj jezulko, pěkná fotečka 😉 Já myslím, že ty tvé výkyvy nálad (smích x depka), to je těhotenství jak vyšité 😝 Já taky neměla žádné bolesti, jen mě občas v bříšku tak nějak dloublo, nebo spíš, občas takový jen pocit, ne bolest... Je to fakt strašně individuální, takže neboj, je to v nejlepším pořádku 😵 Jo a včera byl ten špenátový štrůdl 😉

jezulicka
29. říj 2010

@vodni no ted sem se chtěla zeptat jak dopadl oběd?takže jsi pekla?? 😉

teckovanaorchidej
29. říj 2010

ahoj holky 🙂
pampel, no to je teda neposedná sliznice, tak přeju trpělivost, ať to rychle utíká
jezuli, klid, nešpiníš, nekrvácíš čárka sílí, tak v klidu čekej na utz, neboooooooooooooooj 🙂 🙂
@ilaunica břicho po ET mě bolelo na mrchu taky, jako by měla dorazit a NIC 🙂
vodni, radu, nali čau holky

raduza2
29. říj 2010

@nali1 je je a nebo tam mají opět zmatky ,už se mi to jednou stalo

vodni
29. říj 2010

@jezulicka no jo 🙂 říkala jsem si, buď půjdem na ten obídek a zůstane to jako chuťovka na večer, ale vonělo to tuze, tak jsme to snědli hned 😝

jezulicka
29. říj 2010

@vodni já mám dnes palačinky se špenátem a sýrem...polívku včerejší ale jsou v ní mrkve a z těch se mi včera udělalo zle takže všechnu mrkev jsem musela vyhodit ven...a to mrkev i dušenou miluji tak nevím...dnes mám zase tlaky v podbřišku snad je to norma... 😲

raduza2
29. říj 2010

@teckovanaorchidej ahoooj mamčo 😀

vodni
29. říj 2010

@raduza2 já myslím, že i tenkrát tam měli 2 ordinace souběžně, akorát my je trochu znejistěly tím, jak jsme chtěly obě k drF 😉 Doufám, že moc nával nebude před těsně svátky... nechtěla bych aby mi to nějak extra natahovali, mám to teď spočítáno přesně na týden před vánocemi 😀

vodni
29. říj 2010

@jezulicka palačinky? to jsem ještě nezkoušela, to musí být taky dobrůtka 😝 Tlaky jsou normální, to už budeš mít asi furt myslím - já tedy těhu nikdy nedotáhla do konce, ale určitě ti to tady maminy potvrdí 😉

jezulicka
29. říj 2010

@teckovanaorchidej ahojky, tak snad jo...mám dnes trošku tlaky v podbřišku ale snad to je normální... 😲 člověk už neví..

vodni
29. říj 2010

@teckovanaorchidej ty jo orchidejko, koukám ti to píše 12tt, to tak strašlivě utíká, co?

teckovanaorchidej
29. říj 2010

@jezulicka to může být, taky mě táhlo jakoby v kříži, navalovalo se ze syrových vajíček 😒 😒

teckovanaorchidej
29. říj 2010

@vodni no utíká, však vám taky, neboj, vánoce jsou za dveřmi, včera jsem v Tescu v Campusu viděla vánoční výzdobu

nali1
29. říj 2010

@raduza2 tak pokud budou zmatky,tu chvilku si počkáme,že?
@vodni já měla původně začínat nějak s Tebou,ale nakonec se mi to posunulo,protože podle MS mi vycházel ET na 24-25.12.takže smůla,mají volno.Jinak mi Dr.Fr.nabízel začít až příští rok,tak to jsem odmítla. 🙂

jezulicka
29. říj 2010

@teckovanaorchidej no to mám taky ty tlaky v těch křížích to bolí jak lehnu a jsem v klidu tak je to ok ale jak stoupnu a jdu tak to chvilkama bolí... 😒

raduza2
29. říj 2010

@vodni no jo ,ale vem si že mi tenkrát volali abych pčijela o hodinu spíš 😀

vodni
29. říj 2010

@teckovanaorchidej jj, taky jsem už viděla... ale poslední dobou mi ty vánoce úplně tak nějak utíkají ☹ prostě si vůbec neužívám takovou tu dobu před tím - víš co - takový to čekání na vánoce, kdy to všadě voní, člověk se těší... Teď je to furt jen samý shon 😖 a o počítání cyklů ani nemluvě 😒 Ale jsem ráda, že mi stimulka tak vychází s ET před těsně před Štědrým dnem, protože jinak bych asi měla zase větší depku - z 1.IVF bych totiž měla termín porodu 23.12....

teckovanaorchidej
29. říj 2010

@jezulicka jasně, vždyť tam rosteš 🙂 🙂 , děloha se zvětšuje a dělá si agresívně místo 😀 😀 😀
klid, fakt se nestresuj, nebo si zajdi ke svému gyndaři, já taky nevydržela a 11.den po ET utíkala a už to bylo vidět na utz 🙂

nali1
29. říj 2010

@raduza2
@vodni holky,berete nějaké vitamíny,nebo listovku už teď?

raduza2
29. říj 2010

asi tam pro jistotu zavolám 😝

vodni
29. říj 2010

@nali1 ty jo, ať se mi opováží něco takovýho nabízet 😠 Já chci na vánoce ježíška do bříška a basta!

raduza2
29. říj 2010

@nali1 já beru listovku ,E a Selen

nali1
29. říj 2010

@vodni přesně tak! Já už taky viděla černý scénař,jak se to posouvá. 😅

nali1
29. říj 2010

@raduza2 tak já od revize femibion 800

vodni
29. říj 2010

@nali1 já beru jen listovku - brala jsem tu od firmy Medpharma - myslím je to nejvyšší, co jsem našla (800 mikrogramů). A teň už beru tu, co je na předpis (ta je 10 miligramů) - mám ji předepsánu od svého doktora. Manžel bere taky listovku (tu na předpis), a pak chudáček ještě selen, zinek, vit. C, vit E, L-carnitin, L-arginin, koenzym Q-10 😝

nali1
29. říj 2010

@raduza2 já na to kašlu,stejně máme ještě spermiogram a na ten se přece hodku čeká,ne? Tak je možné,že půjdeme až na 14 nebo tak nějak.

vodni
29. říj 2010

@nali1 a nalinko, jak to teda máš - se vás tu vyvrbilo víc a já nějak ztrácím přehled 😝 - Marvelon začínáš kdy?

nali1
29. říj 2010

@vodni já vidím,že jsme všechny stejné. 😀 Ty naše chudáky cpeme vším co se dá.Někdy se divím,že neprotestuje 😎

vodni
29. říj 2010

@nali1 hele, ještě si tam zavolej - na netu píšou, a taky mi to jednou v začátcích říkali, že když jdeš na spg, tak že se má přijít hodinu před termínem, na který jste objednaní...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru