CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
31. říj 2010

@vodni a co ty?jak se ti daří?co jste měli dneska na oběd? 😉

jezulicka
31. říj 2010

@vodni jojo dneska zelí už jsem měla 3 misky...a ted odpol čokoládu...smíšené chutě.. 😀 😀

jezulicka
31. říj 2010

@vodni ráno jsem si dala misku se švestkama a na to misku se zelím.. 😀 manža říkal to nemyslíš vážně??? 😵

lenceslava
31. říj 2010

Ahoj kočky.@jezulicka den před kontrolním ultr mě odvezla RZT.Nic mi před tím nebylo,až v ne ráno jsem měla šílený bolesti břicha a zvracela jsem,nedá se říct že bych špinila,jen jednou když jsem se utřela měla jsem ůplně řůžovoučký výtok,ale pak nic. Ale neboj budeš v pohodě.Jak ty to máš s testováním? nebo kdy jdeš na krev?

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava ahojky já jdu na utz ve čtvrtek...tak se bojím... ☹

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava no jsou to nervy...a před tím jsi byla v poho měla jsi normálně chutě,a nebylo ti špatně od žaludku?úplně norma...a to je na tom to nejhorší že?člověk neví co příjde mám taky strach... 😲

vodni
31. říj 2010

@jezulicka neboj neboj, všechno je v pořádku a bublinka už na tebe bude blikat 😉

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava a ty jsis pak už nedělala doma testy z moči...nekontrolovala..já jsem asi psycho já každý den kontroluji zda ta čárka neslábne ale je silná a hned do 5 sekund naskočí...

jezulicka
31. říj 2010

@vodni jen v to věřím...musí se to už sakra tady zlomit a už budou jenom ty dobré zprávy přece není možné...a všechny budete...

vodni
31. říj 2010

@lenceslava ahoj kočko! Tak jak se daří? Minoušek nezlobí? Ty naše potvory trochu jo, jako vždycky 😀 ale jak se teď začalo víc topit, tak jsou rozvalený u radiátorů a vyhřívaj si kožíšky 😀

lenceslava
31. říj 2010

@jezulicka a jak byla jsi ještě na krvi mezitím? Můžu ti říct že jsem měla takový divný pocti.celou tu dobu od ofiko testu a krve,čekala jsem že budu mít jiný pocity když to vyšlo,aměla jsme pořád strach,ale to máme asi všechny.Špatně mi bylo jen ráno když jsem se hned nenasnídala,jinak nic.

vodni
31. říj 2010

@jezulicka to je asi normální dělat si pořád ty testy, myslím, že většina koček to tak prostě dělá, i když jsou přesvědčené, že je to blbost 😅 Ale hlavně žádné psycho, čárka může kolísat - nikdy nevypiješ přesně stejně vody, někdy jdeš víc čůrat, jindy se víc potíš... prostě nikdy nezaručíš 100% stejně koncentrovaný vzorek 😉 Pokud tam čára je, tak je všechno v pořádku 😉

lenceslava
31. říj 2010

@vodni ahoj. To víš že zlobí.A navíc má dietu,je tlustej,tak jsem mu krouhla dávky.

vodni
31. říj 2010

@jezulicka jo, sice je to u mě jen velmi kratičká zkušenost, ale mi bylo špatně spíš k večeru. Sice jsem netestovala dřív před ofic.datem, ale odhadem tak týden před testem se mi dělalo trochu špatně od žaludku, zvlášť když jsem se podívala na večeři 😝 Ale neblila jsem 😀

vodni
31. říj 2010

@lenceslava jůůůů, to jsou všechny 😀 Já u jednoho zkrouhla dávky už před rokem, k tomu ještě nasadila nějaký light, a tlustej je furt.. Vetka říkala, že se s ním mám víc honit, ale on je prostě pecivál 😀

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava já jsem na krev nešla v Brně mi neříkali že mám jít na krev a to bych tam musela jít tak 3x abych viděla zda to stoupá ...minule jak jsem byla na ivf tak jsem šla na krev měla jsem 300 za dva dny 550 a za další dva dny to spadlo na 70...tak to kalím čekám na ten utz jak řekli v Brně...

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava vono je to všechno osud jak to má dopadnout tak to dopadne....a nijak to neovlivníme...

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava a jak se ty cítíš?už je to lepší? ☹

lenceslava
31. říj 2010

@vodni on měl v misce pořád granule,a to se prý nemá.Ted jsme mu koupili granule pro kastrovaný kočky(čeká ho to na konci listopadu) Tak snad už tolik kynout nebude.A myslím že i když je zavřenej v bytě tak pohybu má až až. Lítá pořád jak splašenej. 😀

vodni
31. říj 2010

@jezulicka přesně tak

lenceslava
31. říj 2010

@jezulicka počkej ty jsi vůbec nebyla na krvi?

vodni
31. říj 2010

@lenceslava no to je normoš, když máš pozitivní test, tak tě vůbec na krev na Unice neberou a jdeš až na utz, pokud si krev nějak nevydyndáš sama (třeba já kvůli špinění) nebo nejdeš jinam...

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava ne nebyla ..ty jsi zašla sama od sebe?nebo ti to řekli v unice?mně nikdo nic neřek tak jsem už tentokrát nešla...to bych musela jít vícekrát abych viděla zda to stoupá a nebo ne...

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava a ty jsi byla na krvi jen jednou?tak to ti taky moc neřeklo ne?by jsi musela jít tak 3x at vidíš zda to stoupá jak má ne??

lenceslava
31. říj 2010

@jezulicka to máš pravdu,jen je lepší zjistit to dřív než ti to ohrozí život. Já jsem tedy poučená a rozhodně pokud to po dalším pokusu vyjde tak budu chodit na krev ob tři dny. pro jistotu.Jinka už je mi dobře,tedy v rámci možností,přežila jsem první týden v práci tak si myslím že už to bude dobrý..Jedinou pozitivní věc to mělo a to že jsme si s manželem zase o kus blíž,i když jsem si myslela že už to nejde.Je pravda že každou špatnou věcí která se nám stala se náš vztah prohloubil.

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava no tak to chápu ale ty jsi byla ted jen jednou na krvi ne?nebo si chodila vícekrát?

lenceslava
31. říj 2010

@jezulicka @vodni no to je vlastně pravda že na unice se po pozit testu nechodí na krev. My tam šli s @teckovanaorchidej pro jistotu druhý den po testování. Já budu chodit klidně ob den a klidně si to i zaplatím. Holky ávidím vám jak tu plánujete kdy začnete píchat 😀 ůplně mám sto chutí jít na unicu hned po novém roce.Ale radši to nechám zas na léto. Po novém roce si nechám udělat laparo,at víme že je vše ok(nebo ne) a v červenci máme naplánované tři týdny u moře a to bych už chtěla baštit marvelona a v srpnu další pokus.@vodni budeš mít ip

vodni
31. říj 2010

@jezulicka ptáš se sice lenči, ale já byla na krvi 2x (pátek a pak pondělí), a bylo jasné, že už v pátek bylo zle, krev byla jen 35, a v pondělí kolem 10. Ale jak říká Lenča, já asi taky půjdu na krev ke svýmu gyndrovi

jezulicka
31. říj 2010

@vodni však jo..já už to vydržím ty 3dny...snad..

lenceslava
31. říj 2010

@jezulicka byla jsem jen jednou.Kdybych šla potom třeba ječtě dvakrát během týdne tak by určitě přišli na to že něco není v pořádku. No jo no chybama se člověk učí.Jestli máš bobany tak si zítra zajdi na krev ke svému dr.Pro klid duše.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru