• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. listopadu 2016 
@vodni a co ty?jak se ti daří?co jste měli dneska na oběd? :wink:
31. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni jojo dneska zelí už jsem měla 3 misky...a ted odpol čokoládu...smíšené chutě.. :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni ráno jsem si dala misku se švestkama a na to misku se zelím.. :grinning: manža říkal to nemyslíš vážně??? :dizzy_face:
31. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky.@jezulicka den před kontrolním ultr mě odvezla RZT.Nic mi před tím nebylo,až v ne ráno jsem měla šílený bolesti břicha a zvracela jsem,nedá se říct že bych špinila,jen jednou když jsem se utřela měla jsem ůplně řůžovoučký výtok,ale pak nic. Ale neboj budeš v pohodě.Jak ty to máš s testováním? nebo kdy jdeš na krev?
31. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava ahojky já jdu na utz ve čtvrtek...tak se bojím... :frowning2:
31. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava no jsou to nervy...a před tím jsi byla v poho měla jsi normálně chutě,a nebylo ti špatně od žaludku?úplně norma...a to je na tom to nejhorší že?člověk neví co příjde mám taky strach... :astonished:
31. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka neboj neboj, všechno je v pořádku a bublinka už na tebe bude blikat :wink:
31. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava a ty jsis pak už nedělala doma testy z moči...nekontrolovala..já jsem asi psycho já každý den kontroluji zda ta čárka neslábne ale je silná a hned do 5 sekund naskočí...
31. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni jen v to věřím...musí se to už sakra tady zlomit a už budou jenom ty dobré zprávy přece není možné...a všechny budete...
31. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava ahoj kočko! Tak jak se daří? Minoušek nezlobí? Ty naše potvory trochu jo, jako vždycky :grinning: ale jak se teď začalo víc topit, tak jsou rozvalený u radiátorů a vyhřívaj si kožíšky :grinning:
31. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka a jak byla jsi ještě na krvi mezitím? Můžu ti říct že jsem měla takový divný pocti.celou tu dobu od ofiko testu a krve,čekala jsem že budu mít jiný pocity když to vyšlo,aměla jsme pořád strach,ale to máme asi všechny.Špatně mi bylo jen ráno když jsem se hned nenasnídala,jinak nic.
31. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka to je asi normální dělat si pořád ty testy, myslím, že většina koček to tak prostě dělá, i když jsou přesvědčené, že je to blbost :sweat_smile: Ale hlavně žádné psycho, čárka může kolísat - nikdy nevypiješ přesně stejně vody, někdy jdeš víc čůrat, jindy se víc potíš... prostě nikdy nezaručíš 100% stejně koncentrovaný vzorek :wink: Pokud tam čára je, tak je všechno v pořádku :wink:
31. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni ahoj. To víš že zlobí.A navíc má dietu,je tlustej,tak jsem mu krouhla dávky.
31. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka jo, sice je to u mě jen velmi kratičká zkušenost, ale mi bylo špatně spíš k večeru. Sice jsem netestovala dřív před ofic.datem, ale odhadem tak týden před testem se mi dělalo trochu špatně od žaludku, zvlášť když jsem se podívala na večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neblila jsem :grinning:
31. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava jůůůů, to jsou všechny :grinning: Já u jednoho zkrouhla dávky už před rokem, k tomu ještě nasadila nějaký light, a tlustej je furt.. Vetka říkala, že se s ním mám víc honit, ale on je prostě pecivál :grinning:
31. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava já jsem na krev nešla v Brně mi neříkali že mám jít na krev a to bych tam musela jít tak 3x abych viděla zda to stoupá ...minule jak jsem byla na ivf tak jsem šla na krev měla jsem 300 za dva dny 550 a za další dva dny to spadlo na 70...tak to kalím čekám na ten utz jak řekli v Brně...
31. říj 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava vono je to všechno osud jak to má dopadnout tak to dopadne....a nijak to neovlivníme...
31. říj 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava a jak se ty cítíš?už je to lepší? :frowning2:
@vodni on měl v misce pořád granule,a to se prý nemá.Ted jsme mu koupili granule pro kastrovaný kočky(čeká ho to na konci listopadu) Tak snad už tolik kynout nebude.A myslím že i když je zavřenej v bytě tak pohybu má až až. Lítá pořád jak splašenej. :grinning:
@jezulicka přesně tak
31. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka počkej ty jsi vůbec nebyla na krvi?
31. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava no to je normoš, když máš pozitivní test, tak tě vůbec na krev na Unice neberou a jdeš až na utz, pokud si krev nějak nevydyndáš sama (třeba já kvůli špinění) nebo nejdeš jinam...
31. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava ne nebyla ..ty jsi zašla sama od sebe?nebo ti to řekli v unice?mně nikdo nic neřek tak jsem už tentokrát nešla...to bych musela jít vícekrát abych viděla zda to stoupá a nebo ne...
31. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava a ty jsi byla na krvi jen jednou?tak to ti taky moc neřeklo ne?by jsi musela jít tak 3x at vidíš zda to stoupá jak má ne??
31. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka to máš pravdu,jen je lepší zjistit to dřív než ti to ohrozí život. Já jsem tedy poučená a rozhodně pokud to po dalším pokusu vyjde tak budu chodit na krev ob tři dny. pro jistotu.Jinka už je mi dobře,tedy v rámci možností,přežila jsem první týden v práci tak si myslím že už to bude dobrý..Jedinou pozitivní věc to mělo a to že jsme si s manželem zase o kus blíž,i když jsem si myslela že už to nejde.Je pravda že každou špatnou věcí která se nám stala se náš vztah prohloubil.
31. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava no tak to chápu ale ty jsi byla ted jen jednou na krvi ne?nebo si chodila vícekrát?
31. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka @vodni no to je vlastně pravda že na unice se po pozit testu nechodí na krev. My tam šli s @teckovanaorchidej pro jistotu druhý den po testování. Já budu chodit klidně ob den a klidně si to i zaplatím. Holky ávidím vám jak tu plánujete kdy začnete píchat :grinning: ůplně mám sto chutí jít na unicu hned po novém roce.Ale radši to nechám zas na léto. Po novém roce si nechám udělat laparo,at víme že je vše ok(nebo ne) a v červenci máme naplánované tři týdny u moře a to bych už chtěla baštit marvelona a v srpnu další pokus.@vodni budeš mít ip
31. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka ptáš se sice lenči, ale já byla na krvi 2x (pátek a pak pondělí), a bylo jasné, že už v pátek bylo zle, krev byla jen 35, a v pondělí kolem 10. Ale jak říká Lenča, já asi taky půjdu na krev ke svýmu gyndrovi
31. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni však jo..já už to vydržím ty 3dny...snad..
31. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka byla jsem jen jednou.Kdybych šla potom třeba ječtě dvakrát během týdne tak by určitě přišli na to že něco není v pořádku. No jo no chybama se člověk učí.Jestli máš bobany tak si zítra zajdi na krev ke svému dr.Pro klid duše.
31. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek