CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava tak víš jak bobany mám tak jak všichni ale jinak se cítím dobře je mi fajn...tak doufám, že je vše ok...uvidím..

jezulicka
31. říj 2010

@vodni a ty už jsi to minule poznala i z moči ti to sláblo ne?

lenceslava
31. říj 2010

@jezulicka však se vsad že na ultr uvidíte krásnou bublinu. 😉

vodni
31. říj 2010

@lenceslava máš IP

jezulicka
31. říj 2010

@lenceslava pevně v to doufám a hladím bříško a říkám mu to... 🙂

vodni
31. říj 2010

@jezulicka no já poznala, že je zle hlavně podle toho, že jsem začala špinit, čárka ani neslábla, ale po třetím dnu ani nesílila. Mezi fotkami je jeden den hodně slabá čárka, ale to jsem kvůli špinění testovala až později a to už jsem celkem dost pila.

vodni
31. říj 2010

@lenceslava jo a tři týdny u móře, to je taky super představa - jsme jednou byli na měsíc a je to úúúúžasný 😀 takže pokud se náš ježíšek nedostaví, tak teď pojedeme taky na měsíc 😉

teckovanaorchidej
31. říj 2010

ahoj holky,
@jezulicka já byla na krvi celkem 3x, sichr je sichr, jednou ve čt a v ne byla ofiko testovačka, pak ještě v pondělí a ještě další čt

jezulicka
31. říj 2010

@teckovanaorchidej no tak já nebyla takže to bude překvápko... 😉

jezulicka
31. říj 2010

@teckovanaorchidej ale cítím se fajn a nějak cítím vnitřně , že je to ok...to je můj pocit 🙂

jezulicka
31. říj 2010

@vodni vy se máte...taky bych jela ale to jedete jak?autem po vlastní trase?

lenceslava
31. říj 2010

@vodni no my si to dali jako bojový ůkol.do července budem mooooc pracovat(aby bylo za co ject k tomu moři) a moooc sexovat(co kdyby náhodou) 😀 Holky já se ptala dr G na vitamíny pro chlapa,co by doporučoval a on že profertil je nejlepší ,manža říkal že když vidí tu cenu tak cítí jak mu spermoníci začínají tancovat v kulkách 😀 1000kč na měsíc. Děs. Tak baštíme eregmu(oba) 😀

vodni
31. říj 2010

@jezulicka jo autem, ke známým 😉

vodni
31. říj 2010

@lenceslava já právě koukala na složení profertilu a naordinovala to samý zvlášť 🙂 vyjde to podstatně levněji. A pokud jsem koukala na nějaký studie, tak některý z těch složek se doporučují spíš ve vyšších dávkách, tak jsem je zvedla taky 😎 (ten carnitin a arginin)

vodni
31. říj 2010

složení profertilu: http://www.profertil.eu/single-components.html (na české verzi stránek chybí ty dávky)

lenceslava
31. říj 2010

@vodni a ten carnitin a arginin se dá sehnat zvlášt? Dej mi nějakej tip.

vodni
31. říj 2010

@lenceslava jo, doporučuje se to kupovat ve fitness shopech, že je to tam levnější (bývá to často v těch různých podpůrných výživách pro sportovce), ale já to koupila v lékárně (objednala jsem přes net a vyzvedla v lékárně u Tesca u nádraží). Maj tam toho víc, já koupila tyhle:
arginin: http://www.samoleceni.cz/8594044981002/brainway...
carnitin: http://www.samoleceni.cz/8586011210222/l-karnit...

lenceslava
31. říj 2010

@vodni no tak u nás nepřipadá ten l-arginin píšou tam že posiluje imunitu a nic takového manžel nesmí,ale zeptám se na to jeho neuroložky.

vodni
31. říj 2010

@lenceslava jj, taky jsme to nejdřív konzultovali s doktorem, to určitě! Taky pozor, že v tom profertilu jsou taky, i když v menší dávce

vodni
31. říj 2010

@lenceslava koukám je i v eregmě...

lenceslava
31. říj 2010

@vodni neděs mě!!!!! 😲 😲 😲 Já to studovala. 😲 😲 😲 😲 😲

vodni
31. říj 2010

@lenceslava ne, ne, nechci děsit, prosím to neeee... jen jsem se koukala taky na to, co bychom mohli dát - on ten můj má taky lecjaká omezení... tak jsem to srovnávala. Všude jsou to ale menší dávky (v profertilu je argininu 250 mg, v eregmě je 200 mg) a já právě tohohle chtěla víc...

pampeliska36
31. říj 2010

ahojte
@vodni a
@lenceslava ja jsem taky manzovi naordinovala podle slozeni profertilu vitaminky zvlast 😀 takze taky doporucuju!

raduza2
31. říj 2010

Ahojky holky

@stazina moc mě to mrzí

stazina
31. říj 2010

díky, holky,je mi to líto, ale pro mě to není tak težké, jak pro ty , co ještě žádné drobečky nemáte..já mám dva doma a můžu být štastná alepson za ně....další pokus nebude kvůli financím, ale manža se rozhodl udělat něco se svým spermio..a prý se budem snažit přirozně... 😉 no, nevím...jen jestli to není jen záminka k pravidelnému sexu 😀
Takže se tady držte, občas sem mrknu, jak válčíte.. 😉

raduza2
1. lis 2010

Dobré ráno 😉

ilaunica
1. lis 2010

Ahoj holky po vikendu jsem cela rozlamana ...manzel dohlizel at lezim ... 🙂
stazina@ moc me mrzi , ze to nevyslo a ani nevim co psat dal bo je to hrozny jak je ten zivot krutej ☹

Pres vikend zvitezilo me druha ja a manzelovi jsem naridila koupi TT , takze zitra budu 10. den po ET tak to zkusim ...uz to stejnak nemuzu vydrzet ... ve stredu jdu do prace tak chci vedet jestli ano ci ne ...ikdyz vim ze to neni rozhodujici . ☹ , ale zvedavost je silena

teckovanaorchidej
1. lis 2010

ahoj holky,
stazi, no co říct, škoda, je to smutný, ale zas máš dvě mimka doma. Třeba někdy budou tři.

@ilaunica obdivuju tě, já už 9. den po ET počůrala spoustu testů...........

luciiiie
1. lis 2010

Ahoj holky,
@stazina ☹ je mi líto, že to nevyšlo....ono to vyjde příště, uvidíš 😉 A nebo se zadaří přirozeně a je moc fajn, že manžel bude něco dělat pro lepší pulce 😉 Držím pěsti.

@ilaunica Tobě držím pěstičky na zítra, ať najdeš na testíku pořádný dálnice 😉 Pak dej určitě vědět!

Jinak všem snažilkám posílám moc sil do boje, holky držte se!

ilaunica
1. lis 2010

@teckovanaorchidej ja jsem si test taky chtela koupit uz driv , ale mam ted takovej strasnej strach , ze to nevyjde , ze jsem tak cekala ... minule jsem take porad chodila a doufala , ze se mi na testu objevi druha carka , ale to me tak vycucavalo , ze ted jsem okoukala dny shruba kdy testily jina devcata a tak to zitra rano zkusim ... 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru