CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka ahojky ,tak jak sis užila návštěvu ??

raduza2
3. lis 2010

@pampeliska36 ahojky

simpatica
3. lis 2010

Ahojte dievcata, mam taku prosbu - otazku.

Som po IVF 13.8 prvy den poslednej menstruacie, 30.6 transfer a teraz som v dvanastom tyzdni. Vzdy ale ked som u doktora - tak mam trochu iny vypoceti - plus minus dva dni. Do 12-0 by som mala brat tie hormony, ale potom vysadit a ja neviem, ze ci vysadit dnes, zajtra alebo pozajtra. Bojim sa, ze zalezi aj na jedinom dni, neviete ako to presne s vysadzovanim hormonov po IVF je? Ja beriem estrofem 3X1 a Crinone 1x na noc. Nikde som na internete nenasla na to odkaz? Mate vy nejaku skusenost? Nemusim sa bat?

Dakujem Vam za odpoved.

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 ahoj radú změna image?úplně jiná a stále hezčí a hezčí...to koukám málem sem tě nepoznala... 🙂 užila jsem si ji byla tu kámoška z Čech tak jsem kecali o všem a přišla jsem aspon na jiné myšlenky...ona už má dvě děti 2 a 3,5 letou tak byla sranda... 😀 😀

jezulicka
3. lis 2010

@simpatica ahojky tak to my ti tu asi moc neporadíme nemáme s tím ještě zkušenost ale vjed do těhulky a tam na unicu a tam jsou holky co už porodili určitě mají větší zkušenosti a poradí ti..a nebo prostě zavolej do caru a zeptej se musí ti to říct nebo na gyndě už asi... 😉

raduza2
3. lis 2010

@simpatica ahojky ,holky se tady bavily o tom že vysazovali postupně 😉

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka je tak to je mazec tak brzo po sobě měla ratolesti . 😀
Zítra se s tebou Unica rozločí víš to ??

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 no to nevím co tam bude...ale pokud to bude vše v pořádku tak asi ano a kdyby ne tak se taky asi rozloučí a řešila bych si to už asi doma...necháme se překvapit... 😉 už ted jsem nervozní, ale pevně věřím, že to bude vše ok....a ty jdeš taky zítra už co?těšíš se?? 🙂

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka já věřím že to bude vše tak jak má být a opravdu ses tebou rozloučía ano myjedeme zítra taky 😝 ,už aby to bylo dnes to bude nejdelší den

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 no to bude...já ted přemýšlím co si obleču..všechny kalhoty mám malé nedopnu našla jsem jednu manžestrovou sukni sice je dost krátká ale je volně šitá na ramínka tak budu muset jet v tom... 😝

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka kalhoty dokoupíš 😀 , těhotenský 😀

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka v kolik vy musíte vyrazit z ddomu ,když jedete na 9 ??

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 😀 😀 no včera ráno se mi vyhodily na obličeji samé jebáky na čele a bradě jak puboška katastrofa... 😅

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 no vyjedeme kolem 6 hodiny protože po cestě budou tak 2 zastávky na wc 😀 a pojedeme raději pomalu má být mlha... 😠

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka no tak to je příznak jasnýho těhu 😅 a jak ti je ??

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka ty cesty jsou blbý no ,my to máme jen cca 20 min autem a jezdíme taky radši o 1 hod dřív

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 no tak to jsou příznaky sem to vyčetla to jo hlavně at je to tak jak to tam má být..jinak je mi dobře...pořád stejně,chutě, věčný hlad,časté wc,občas tlaky v podbřišku.. 😀

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka tak to je supééér mám radost za tebe a věřím ale opravdu věřím že to bude v pořádku

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka tlaky jsou z toho jak se ti roztahuje děloha

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 já tomu taky věřím....nic jiného nezbývá...že? 🙂

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka věř a uvidíš ,na zítra držím moc pěsti 😵

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 děkuji tobě také...jinak pohoda já bříšku pořád zpívám a to má asi zážitek 🙂 at si zvyká od mala at je pak zvyklý...

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka 😀 jen zpívej aspon ví jak na něj mylslíš ,Jezuli tob+ zaváděli kolik embrijek ?? Nějak si to všechno nepamatuu a nechce se mi pročítat zpětně 😀

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 mně dali jen jedno embrijko...zůstalo nám jen jedno... 😲 ale byl to ten nejlepší bojovník tak snad to dobojuje do konce... 😉

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka aha jak říkám fakt si všechno nepmatuju ,tak to bude to nejsilnější mimnko 😀

vodni
3. lis 2010

@ilaunica Hurááá, to je skvělé, teď budeme všechny držet palce ještě víc, ať vše jde tak skvěle jako u orchidejky nebo jezulky 😉

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 ale co mě nejvíce štve je to že špatně spím....sice večer usnu třeba v půl 10 to jo ale vzbudím se ve 3hod. na wc,a pak jsem vzhůru do 5 nebo do 6h.a pak usnu třeba jen už na hodku do 7h.sem si myslela, že budu spát jak mimino a prd...opak...unavená jsem ale spím blbě... 😠 tak nevím zda je to normální..a zda to přejde a konečně se trochu vyspím... ☹

raduza2
3. lis 2010

@vodni ahojky 😅

vodni
3. lis 2010

@jezulicka myslím, že teď už se dlouho nevyspíš 😉 aspoň ne nějakých pár následujících let 😉

vodni
3. lis 2010

@raduza2 ahoj kočko!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru