CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
3. lis 2010

@lenceslava ty jo, leni, to je ale kočičí fotka v profilu 😝

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka no s tím spaním si mylsím že bude jen horší bohužel 😠 ,musísš dospávat přes den 😉

raduza2
3. lis 2010

@vodni jak je ??

vodni
3. lis 2010

@raduza2 no čekám dnes nebo zítra mrchu, abych začala s MArvelonem, ale nějak zatím nic 😖 No jo klasika...

raduza2
3. lis 2010

@vodni jak říkáš klasika já měla spoždění 5 dní 😠

raduza2
3. lis 2010

@vodni už jsem mohla být ve stimulovacím procesu 😝 😀

jezulicka
3. lis 2010

@vodni ahooojky.... 😉 to jsi mě potěšila...

vodni
3. lis 2010

@raduza2 no jo, ale já když mám ovuli, tak mám luteální fázi vždy přesně 15 dnů, takže dnes nebo zítra by dojít měla... 😅 Jestli to teda není zase nějaké pošašené...

vodni
3. lis 2010

@jezulicka 🙂 s čím? že es nevyspíš kvůli vstávání ke krmení několikrát za noc? 😀 😎 To jo, já bych se taky ráda takhle nevyspala 😉

raduza2
3. lis 2010

@vodni hele ja ovuly mám taky a vidíš jak to bylo 😝

raduza2
3. lis 2010

@vodni nápodobně dala bych za to nevím co

vodni
3. lis 2010

@lenceslava já jsem se o tu PICSI už zajímala. Není to zase tak nové, už loni jsem o tom cosi četla. Ale zjistila jsem jen o co jde, ale moc se to neprovádí... nevím proč.

vodni
3. lis 2010

@raduza2 no jo, ale mně se vždy posunul termín ovule, ale ta luteální fáze byla pak vždycky 15 dnů. No ale jak říkám klasika. Když na ni čekáš, tak si prostě dá na čas... Doufám, že ne moc dlouho kvůli těm vánocům 😅

raduza2
3. lis 2010

@vodni nojá to taky včera studovala a chci se na to optat jak ztam zátra budu ,je to zajímavý a v heliosu za tu metodu chcou 3 tis .,ale nevim za kolik oocytů .Takže zítra podám hlášení

raduza2
3. lis 2010

kdyby to mělo zvednout úspěšnost ,tak není o čem přemýšlet 😵

jezulicka
3. lis 2010

@vodni no kvůli tomu spaní...vždyt se říká , že se spí dobře v těhuli tak já jsem asi opak 😀

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka jak se říká nejsme všechny stejné 😀

vodni
3. lis 2010

@raduza2 jj, to se na to prosím důkladně vyptej, hlavně jestli to vůbec dělají...

vodni
3. lis 2010

koukám, že na http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/l... tady píšou, že by to v unice jít mělo, jen je mi divný, proč by to nenabízeli... Vždyť bychom přece všechny rády připlatily, kdyby to mělo smysl...

raduza2
3. lis 2010

@vodni to je jasný budu si dělat poznámky 😀 ,jen doufám že to nebude jako vždycky a zapomenu se na něco zeptat ,ale tady na to doufám ne 😀

raduza2
3. lis 2010

@vodni no prosím je teda zajímavý že o tom nikdo nemluví a ani nenabízí 😠

vodni
3. lis 2010

@raduza2 já někde před časem, když jsem o tom četla jinde, tak jsem se dočetla, že snad to není až tak doporučováno, ale už nevím proč... 😅

raduza2
3. lis 2010

@vodni no uvidí se mi na to odpoví a jsem zvědavá ke komu půjdu ,na toho 26 jsem byla objednaná k dr. Fr. ,tak se uvidí 😀

vodni
3. lis 2010

Koukám, že se to i na koníkovi rozebíralo už v roce 2008... https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ma-nekdo... Myslím, že kdyby to měla být dobrá metoda, už by se asi víc rozšířila, ne? 😅

jezulicka
3. lis 2010

@raduza2 no to já jsem taky zvědavá ke komu půjdeme...ale asi k Otevřelovi ten dělal vše tak asi u něho...nevím podle čeho to oni řadí...

jezulicka
3. lis 2010

@vodni taky si myslím, pokud se o tom mluvilo, už v roce 08 tak to už by tu dávno bylo...

raduza2
3. lis 2010

@vodni jo ted jsem tam byla ,mylsím na těch stránkách 😀

vodni
3. lis 2010

@raduza2 telepatie 😀

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka mě je to v celku jedno ke kemu ,hlavně když se začne něco dít a dopadne to dobře 😀

raduza2
3. lis 2010

@vodni asi jo ,no jak říkám necháme se překvapit co mi na to zítra řeknou ,ale je fakt že by se o tom asi zmínily a kor když si to pacoška hradí sama .toto pojištovny neproplácí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru