• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

20. října 2017 
@lenceslava no tak jasný já to akorát řekla po svým ,prostě ,která ukaže že má snahu se navázat (já to nazvala má snahu se pohybovat k vajíčku ),tak by měla být prostě nejzralejší ,ty jsi to nazvala prostě odborně :sweat_smile:
3. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jo a zjistila jsem že to dělá i Unica ,ale nenašla jsem za kolik.Podle mě to bude podobný jak v Heliosu
3. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já to prostě laicky zkopízovala,a netajím se tím.
3. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no to je jedno ,ale uvedla jsi to na správnou míru :grinning:
3. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 však zítra to zjistíš. Vem si sebou bloček a všechno si zapisuj.A jdete k Panu F? :grinning:
3. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava mě to taky napadlo že bych to sem taky zkopírovala ,ale pak by si ostatní mohli říkat ............
3. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no hele ,měla jsem tam byt už 26.10 jenže po tom zpoždění jsme přeobjednáni ,tak nevím ke komu ,ale ono je to v podstatě jedno ,kydž se to bude mět podařit tak se to podařííííí :grinning:
3. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj a vemu si sebou bloček a budu pozornej žáček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já se netajím tím že když se o něco zajímám hledám to na netu a pokud vím že to někoho zajímá taky tak to pošlu dál. :wink:
3. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jasný že jo ,beru to tak :wink:
3. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 když se podaříííí co se dařit máááá :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jak říkáš
3. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky není tu některá co má v sobotu opu na unice?jinak nevím o tom,že by unica dělal picsi.
3. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5 ahojky ,opravdu dělá :sweat_smile:

http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/zakroky/intracytoplazmaticka-injekce-zrale-spermie-%e2%80%93-picsi

tady máš link ,sjeď dolů a na pravo je fotka dr. Otevřela
3. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5 a ty už jdeš v sobotu na OPu ,tak to držím palečky a jak ti dopadl utz
3. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ať vám to zítra dobře dopadne a bliká na vás srdíčko :wink: Budeme se těšit na první obrázek z ultrazvuku :slight_smile: Držím pěsti!
3. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 mám asi 24 foliklů ale určitě nebudou všechny vajucha dobrý,já právě dneska s otevřelem mluvila a nic takovýho neříkal.Ale jak je znám tak ta cena bude šílená. :grinning:
3. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5 no tak to je paráda a určitě se něco vybere :grinning: .
Právě proto že o tom nikdo tam nemluví ,já jedu zítra pro plán atd.,tak se chci zeptat co a jak :grinning:
3. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 máš už začátek stimulace?tak to budu držet pěsti.ke komu chodíš?frgala?já nejraději mluvím s otevřelem,všechno máme škaredý :grinning: vajíčka i spermie :grinning:
3. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5 abych se přiznala tak jsem se vždycky objednávala k dr .Fr.,ale je to v podstatě jedno jelikož záleží na mým tělě a taky na mužových spermicích a jinak jsme na tom úúplně stejně vaja na houby a spermie taky :grinning:
3. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Raduz ty jsi vlastně jela dnes taky na Unicu, viď? Tak hoodně dobrých spermijek a samo pozitivní informace :wink:
4. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 radúzko, myslím na tebe, aby vše bylo skvělé, potom hned poreferuj :wink: Mrcha vypadá, že už, už je tady, začala jsem minimálně špinit, tak to vypadá, že co chvíli je tu, hurá :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že ještě dnes, abych už dnes mohla volat pro termíny... :sunglasses:
@lena5 ahoj, my máme škaredá vajíčka i spermoše taky. A to hodně :angry: A 24 vajuch, to je teda síla, já mívám i při megadávkách jen 2 až 3...
Hurá kočky, asi dnes nebo zítra začnu s marvelonem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, opravovala jsem tabulku, tak jestli některá z nových chcete přidat, dejte mi vědět (@lena5 @ilaunica ..)
A heleď tečkovaná @teckovanaorchidej - ty už máš po 12tt takže šup s tebou navrch :wink:
Jestli sem nakukujete některá úplně nová, tak se taky přidejte! Napište mi do IP, a přidám vás, aby nás bylo co nejvíc a mohly to naše věřím tomu, že dočasné, trápení udolat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/album/tabulka/
4. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jezulička, tak jak bylo?
4. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :grinning:

tak utz dopadl dobře ,žádná cysta nic do 7.11 antik. od 12.11 začínám páchat :grinning: .Byla jsem u pana primáře Otevřela ,takže to byla opět rychlova .

metoda PICSI :Unica ji nedělá jelikož není 100% prokázané že to opravdu funguje tak jak se říká a tak jak má :angry: škoda
4. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezuli a co ty ??
4. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem tady....utz je na světě...máte foto ve fotobloku dopadlo to výborně...jsme štastní a doufáme, že to tak bude až do konce... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak vidím, že ty jsi dopadla taky výborně tak super už se to tu rozjíždí... :wink:
4. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 super! to už je příští týden, co? :wink: Takže budeš těhulka ještě tento rok?
4. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie ahoj luci díky za povzbuzení a doufejme že ano :grinning:
4. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek